Nie idziesz na wybory, głosujesz na pisiory

/ 53 odpowiedzi / 2 zdjęć
To apel do ludzi myślących. Kochani, jeśli nie zbierzemy się do kupy i nie zagłosujemy w II turze wyborów na Bogumiła Czubackiego, znowu miastem będzie rządzić PiS. Ostatnie cztery lata pokazały, że pana burmistrza i jego ekipę bardziej interesują afery i kłótnie z oponentami niż dobro tego miasta. Samorząd, budżet należący do wszystkich mieszkańców, panowie i panie z PiS-u zamienili w prywatny folwark, na prawo i lewo rozdając pieniądze na propagandę, na inwestycje, które można by było sfinansować z pozabudżetowych źródeł. Podwoili ceny wody i ścieków, podwyższyli podatki, wyciągnęli z naszej kieszeni miliony złotych tylko po to, by starczyło im na ich autopromocję. A gdy budżet przestał się dopinać, zaciągnęli 27 milionów złotych, które trzeba będzie spłacić!!!!! Ludzie, chodźmy na wybory, nie dajmy się im zrujnować. Szansa jest ogromna. Elektorat opozycji w pierwszej turze uzyskał 20-procentową przewagę. Teraz tajemnica zwycięstwa tkwi w dyscyplinie i frekwencji!!!

Ma tym portalu konta maja sami politycy lokalni.

Komu aż tak bardzo zależy jak nie im na wybraniu wszystkich oprócz Osieckiego.

Zaklamana sitwa

(2014/11/18 21:45)
Zdaje się, że pan też ma tu konto, człowieku z sitwy. Na tym portalu mam konto ja i moi znajomi, a nie jesteśmy politykami. I nie mamy posad zależnych od polityków. Portal ten też odwiedzają ludzie, którzy nie zakładają kont, tylko obserwują i czytają, jak inni moi znajomi. I na tej podstawie wyrabiają sobie opinię na temat tego, co się dzieje w mieście. I na tej podstawie, często, podejmują decyzję, na kogo glosować w wyborach samorządowych. Jeśli pan tak nie lubi tego portalu, proponuję go opuścić. Będzie panu lżej, a i nam też, bo my (ja i moi znajomi) lubimy ten portal. 

(2014/11/18 22:15)

A teraz zniknął wpis Kosteckiego.

Partyjny portal.

(2014/11/18 22:16)

Następny post zniknął.

Rezimowe media.

Pelna Qulturka z waszej strony tutaj jest.

(2014/11/18 22:36)
A pana jakoś nie zniknął, chociaż pan taki niemiły dla portalu. Dziwne.

(2014/11/18 22:39)

Juz nie róbcie z siebie obiektywnych redaktorów.

Będąc adminem można założyć konta z data wsteczna utworzenia i twierdzić ze jest się zwykłym obywatelem.

Odpowiedzicie dlaczego blogi burmistrza i rzecznika nie działają a reszta działa.

(2014/11/18 22:42)
Pan Jarl od pana Osieckiego (pewnie ten podkładający się biedak z "Ziemi"), nie jest adresatem mojego wezwania. Pamiętajcie, nasza siła w mobilizacji. Ratujmy miasto od inwazji PiS-u na Sochaczew. Ratujmy się od ich manii prześladowczych, od ich spiskowej teorii dziejów, od ich obsesji, ich propagandy sukcesu, cynizmu, ich dzieleniu społeczeństwa na "za" i "przeciw". Miasto przywróćmy mieszkańcom, stowarzyszeniom, instytucjom. Pozwólmy mu się rozwijać. Chodźmy na wybory 30 listopada i zagłosujmy na B. Czubackiego. Bez względu na to, na kogo głosowaliśmy w pierwszej turze (aj na U. Pawlak). 

(2014/11/18 22:46)
Plejada Oszustów

(2014/11/18 22:52)
Pytam co zrobi sam Czubacki ?Nie Czubacki a Jerzyk - Czubacki jest w mniejszości !To Wasz krzyk rozpaczy !!!!Panie MR z esochaczew aż tak bardzo Pan nie lubi PiS - dlaczego ?

(2014/11/18 23:04)
Tak, panie Gizmo, krzyk rozpaczy, po wynikach w radzie miasta i powiatu nic innego, niż krzyk rozpaczy. Dzięki bogu, gospodarz miasta jest jeszcze do uratowania. Wybory burmistrza w I turze wygrała opozycja, na szczęście. To jedyne światło, jakie dostrzegam, dla ratowania mojego miasta, w którym zwyczajnie pragnę oddychać. Moje wpisy mają służyć zmobilizowaniu nie popleczników Osieckiego, tylko jego oponentów. Drodzy, trzeźwo myślący, zaangażowani, mieszkańcy, młodzi i starsi, 30 listopada mamy się stawić przy urnach w 100%. Wedy wygramy. 

(2014/11/18 23:22)

Teraz próbują zrobić ze mnie psychopatycznego pisowca.

Nie kasują moich postów bo nie wiedza kim jestem.

ale ja wiem kim oni są.

(2014/11/18 23:22)
Ja też pytam co zrobił P.Czubacki przez 8 lat? 

(2014/11/18 23:29)
Nikt inny nie głosował tylko mieszkańcy Sochaczewa.To oni wybrali !!!!Pretensje proszę kierować do tych co nie poszli głosować.Przed wyborami większość na tym forum psioczyła na Osieckiego - efekt zupełnie odwrotny.Dlaczego, bo ci psioczący mieli po zakładane po 3 lub 4 nicki !!!Mało kto czyta to forum ! I tyle. Ale poczekajmy do 30.11Ja oddaję głos na Piotra Osieckiego !

(2014/11/18 23:29)
Gizmo popieram Cię  w 100%, według forum Pan G.był nie do pokonanie a poległ z marnym wynikiem  8,5% a całe forum na niego głosowało widać jaką siłę przebicia mają .

(2014/11/18 23:33)
Proszę panów, pana, ja nie do panów, pana, proszę sobie darować, wasze wypowiedzi są bez znaczenia, my tu nie walczymy o elektorat, bo on już jest ustalony, ludzie z PiS-u nie dialogują, nie słuchają, ja o Was nie walczę, chcę tylko zmobilizować ludzi o takim światopoglądzie jak ja, żeby powiedzieli stop niszczeniu miasta Sochaczew. Panowie mają samorządowy portal miejski, biedną zakneblowaną i głupią dziś "Ziemię", tam się wypowiadajcie, tam macie odbiorców zapewne, choć pewnie też nie (nie wśród nas), zostawcie nas ludzi o wolnych i sprawnych umysłach w spokoju. Zatem, jeszcze raz, 30 listopada, idziemy zawalczyć o powrót do normalności, o szansę dla miasta. Głosujemy na Czubackiego.

(2014/11/19 00:16)
Klaudyna, ostro, ale pewnie tak trzeba. Wybory pokazały, że opozycjonistów obecnego burmistrza jest więcej niż jego zwolenników. A przecież frekwencja nie była wysoka (jak na powiat, i na kraj). Ponieważ elektorat PiS-u należy do zdyscyplinowanych, należy założyć, że w drugiej turze już go nie przybędzie. Jeśli opozycja się zdyscyplinuje, odsuniemy Piotra Osieckiego od władzy w mieście. To jedyne rozsądne wyjście. Jestem katoliczką, to chyba warte jest podkreślenia, zażenowaną obecnym stylem sprawowania władzy w mieście. Każda gmina w powiecie sochaczewskim może pochwalić się wielokrotnie większą listą inwestycji: tak liczbowo, jak znaczeniowo, jak i pod względem pozyskanych funduszy z zewnątrz na realizację. Nawet najbiedniejsza gmina Rybno zrobiła więcej niż samorząd miejski przez ostatnie 4 lata. Burmistrz Piotr Osiecki jest śmieszny, chwaląc się swoimi pojedynczymi inwestycjami, zwłaszcza w kontraście do 27 milionów złotych obligacji. 

(2014/11/19 00:40)
Klaudyna, Basiulka, chyba nie ma innego wyjścia...

(2014/11/19 00:42)

Był  czas na refleksję.

Nie długo przyjdzie czas wzięcia odpowiedzialności za slowa i czyny.

Internet nie jest pastwiskiem zielonych łąk.

Jest to przestrzeń monitorowana.

(2014/11/19 01:14)
Pewnie monitorowana przez PiS. 

(2014/11/19 01:27)
A niedługo pisze się razem, panie redaktorze. 

(2014/11/19 01:28)

jak to powiedzial nikoś w "karierze nikodema dyzmy" - A W DUPIE TO MAM

dziekuje za taki wybor i nie przyloze do tego reki.

(2014/11/19 07:51)
Akurat jestem bardzo mało, a raczej wcale propisowska. tym razem jednak skłonna jestem uczynić wyjątek, bo w wyborach samorządowych powinno się głosować na człowieka, a nie partię czy inne ugrupowanie. Na szczęście niewiele osób głosowąło na PG, szefa sochaczewskiej Platformy Obywatelskiej, w zaniku zresztą będącej. Dzięki samemu sobie jakoś tak chyba.

(2014/11/19 08:21)
kacperskyy taka postawa dobija to miasto.Elektorat PIS-u jest zwarty i zdyscyplinowany dbają o swoje posady w urzędach.Reszta wyborców tych ,którzy rzeczywiście tworzą PKB jest zmęczona pracą po 12h i w niedziele chce odpocząć,pobyć z dziećmi ich firmy muszą zapracować na tzw.budżetówkę ,która jak dorwie się do władzy to robi wszystko aby im było dobrze nie patrząc długofalowo na konsekwencje swoich poczynań.Powoli upuszczając nam krwi .Jest jak jest dlatego,że 60% obywateli kieruje się przytoczoną przez ciebie maksymą.(wyłączając te kilka mln.Polaków za granicą,oni położyli na ten kraj la...)

(2014/11/19 09:06)
Plastek końcówka źle ci wyszła, ci co za granicą pracują na godny byt rodzin w kraju a reszta jest ok.
Karol
Głosujmy na Bogumiła Czubackiego!!!!!

(2014/11/19 09:27)
Nawet na grono.net nie było tak agresywnego w słowach towarzystwa jak tu:)

Najpierw jestem dziennikarzyną, teraz podkładającym się biedakiem.

No cóż... A co jeśli Pan Przemysław, albo ktoś z jego otoczenia lubi tworzyć nowe konta z damskimi nickname'mami?

A co jeśli dopiero nowy system komputerowy PKW pokazuje prawdziwe wyniki, a wszystkie wcześniejsze były zafałszowane? Co jeśli PSL zawsze był taki silny, tylko o tym nie wiedzieliśmy?

Co jeśli to forum czyta około 40 osób przemnożonych średnio przez 3 rozmaitymi wariacjami swojej osoby? Wiecie jaki odsetek wyborców stanowi 40 osób?:)

Wreszcie co jeśli zarzuty względem Pana Przemysława są naprawdę mocne, potwierdzą się przed Sądem i okaże się, że całe to zamieszanie które rozpętał było obliczone tylko na przekonanie jego najbliższego otoczenia, które nie koniecznie musi wiedzieć, że złamał prawo.

To oczywiście seria dywagacji, ale na tym forum dywagacje są szczególnie modne:)

(2014/11/19 09:34)