Nie idziesz na wybory, głosujesz na pisiory

/ 53 odpowiedzi / 2 zdjęć

m-m
Pisalam juz to na innym watku,napisze i tutaj. Chcialabym zobaczyc zestawienie inwestycji Czubackiego z Jego I kadencji! Chwalenie sie II jest troszke niesprawiedliwe bo Osiecki ma tylko I za soba. Moze w II wiele zmieni i dopiero wtedy rozliczymy ich sprawiedliwie

(2014/11/19 09:43)
Nie stać nas na 4 lata pomyłki.Sochaczew jest już wystarczająco zapóżniony.

(2014/11/19 09:48)
To prawda większość mieszkańców jest obrzydzona działaniami Osieckiego. Trzeba się zmobilizować i głosować na Bogumiła Czubackiego. Musimy przywrócić normalność w naszym mieście. 

(2014/11/19 10:26)
A co z twoim poparciem dla Nowej Prawicy ,wiatr się zmienił?Niedawno jako CWKS z logo wspomnianej partii afiszowałeś się na tym forum.Osiągasz himalaje śmieszności.Ps.kiedy zmienisz alias -METRO ,OLAF,SUBARA,CWKS reszt zapomniałem to się nazywa mieć swoje zdanie.Poczytaj swoje wpisy to może przestaniesz zaprzeczać sam sobie.Przy okazji przypomnisz sobie jak nazywałeś inne ugrupowania konkurencyjne dla PIS.Zawsze patrz na siebie potem oceniaj innych,to cię uchroni przed śmiesznością.I to na tyle konwersacji z tobą.Teraz możesz so bie ulżyć na mnie jak to masz w zwyczaju,tylko nie przesadż,bo cię znowu zablokują za te wolne wypowiedzi.

(2014/11/19 10:48)

plastek wiem o tym.. od kiedy pamietam chodze na kazde wybory niezaleznie od ich rangi... ale to?? czlowiek chcial cos zmienic.. a zostalo gowno? co mam z tym zrobic?

rownie dobrze mozesz dac mi wybor:
- tnij sobie zyly
- strzel sobie w leb
- nie rob nic.

wole nie robic nic przy tym wyborze jaki mam... nie chce wybrac patalacha aby tylko zaglosowac przeciwko "czemus tam"

czulbym sie ze sprzeniewiwrzam sie wlasnym zasadom... :(

(2014/11/19 16:53)
To idż skreśl obu odbierzesz im przynajmniej procent udziału w wyniku.Ja też widziałem inną perspektywę miasta,ale miasto stchórzyło.

(2014/11/19 17:01)
kacperskyy ja 4 lata temu chciałem nowości na stanowisku burmistrza, dlatego w I turze głosowałem na Panią Ulę Pawlak. W drugiej turze oddałem nieważny głos pisząc na kartce do głosowania że się obaj nie nadają. Nadal tak właściwie uważam. Sytuacja jest dokładnie taka sama jak cztery lata temu. Wtedy jednak nie wiedziałem jak to jest za rządów pana Osieckiego. Głosuję przeciw niemu i to bardzo przeciw. Mam dość lansu po prostu.

(2014/11/19 17:13)
Panowie prawda jest taka .Jeżeli Pani Pawlak zabrakło głosów do pełnienia Urzędu Burmistrza ( czego wielu wyborców żałuje ) to następnym wariantem jest Pan Czubacki. Dlatego wszystkie elektoraty poza elektoratem Pana Osieckiego oddadzą głosy na Pana Czubackiego. Proste a co dalej zobaczymy. Pozdrawiam Matka Polka jako wyborca obiektywny. 

(2014/11/19 17:41)
Choć nie jestem z Sochaczewa, myślę podobnie jak "Szczawiu".
Cztery lata kpin z tego miasta, to wystarczająco długo, by pójść po rozum do głowy...
Pan Czubacki nie będzie miał na początku łatwo, ale znając sochaczewskich radnych, lekka perswazja wystarczy do "wind of change".

(2014/11/19 17:58)
@kostecki, Twoje stwierdzenie, że cyt. "Sochaczew przez ostatnie 4 lata rozwijał się jak nigdy dotąd" świadczy o tym, że najprawdopodobniej nie za bardzo wiesz na czym polega rozwój. Zapraszam to wycieczkowych wyjazdów o Polsce.

A co widzisz jak zdejmiesz różowe okulary?

(2014/11/19 22:02)
Olaf nie masz się czym chwalić, są lepsi: "Otóż według danych kancelarii Sejmu, Maciej Małecki (Prawo i Sprawiedliwość) na wyjazdy wydał: w 2011 r. - 4596,9 zł, 2012 r. – 32 846,94 zł 2013 r. – 33 097,68 zł. W sumie jest to 70 541,52 zł, co dało posłowi możliwość przejechania - 176 353,8 km w ciągu trzech lat. Czyli inaczej mówiąc, poseł Małecki 4,4 razy okrążył kulę ziemską."

(2014/11/19 23:12)

A ile zgarniają pezesi Orlenu za za stanowisko od Tuska?

Piszesz bibeloty ale pomijasz fakty.

Pryzydent wa-wy jaki przekręt z kamienica zrobiła?

km to jest małe piwo w porównaniu do afer Partii Oszustoww.

(2014/11/20 01:00)
Hahaha, dobre, podczas gdy ja rocznie robię 60 tyś samochodem, taka praca,  ty mi chcesz coś pokazywać>

wbienko nie masz co podejmowac z olafem dyskusji, czlowiek jest niepelnosprawny umyslowo. typ czlowieka co wszedzie ma znajomych, wszystko widzial, zawsze jest w centrum najwazniejszych wydarzen no i oczywiscie zna sie na wszystkim. troll robi rocznie 60 000 samochodem a w kazdej godzinie gazdego dnia jest na forum HAHHAHA chyba troluje jak stoi na czerwonym :D

(2014/11/20 08:11)
Bo Olaf jeździ, Metro sprowadza golfy opc, Kostecki pisze na forum, Cwks prowadzi tą słynną działalność, a subara sam nie wiem co, ale pewnie też coś kombinuje :)

(2014/11/20 09:12)
hahaha ... dobre! lepiej tego nie mozna bylo ujac! :)

(2014/11/20 09:15)
wybory ,wybory, po wyborach smutek ,miał wygrać Janek a wygrał Heniutek.Kampania jak nigdy dotąd.

(2014/11/20 09:40)

(2014/11/20 09:42)