Nie ma mocnych na Gaika

/ 16 odpowiedzi
https://www.youtube.com/watch?v=309Ty_isZno

Powiało wioską - ale osądźcie sami
wioska i to nie mała,kiedyś Kwaśniewskiemu śpiewali  TOP ONE,Ole,Olek ... ,sięganie po tandetę modne.

(2014/10/19 08:55)
Wioska czy nie, ale w Sochaczewie taka muza chwyta.

(2014/10/19 12:25)
Pan Czubacki "gdyby"? wygrał na koniec swojej 4 letniej kadencji miałby jakieś 70 lat nie za stary? Pan Osiecki z całym szacunkiem także dla jego wieku mam wrażenie, że się wypalił. Całe swoje siły skierował w ostatnich latach na napiętnowanie powiatu. Cała strona portalu miejskiego pokazywała Polsce jak to w Sochaczewie źle się dzieje. Wstyd. Oficjalna strona miasta Sochaczewa, Nasza wizytówka, pod patronatem Burmistrza powinna zachęcać do inwestowania, do współpracy innych zainteresowanych a nie odstraszać informacjami że u nas to tylko kłótnie i swary. Powiat, Gmina i Miasto to jedność. Musimy wybrać Burmistrza który scali całą tą Trójkę. Dopiero taki układ spowoduje możliwość dalszego rozwoju naszego miasta, gminy i powiatu. Moim zdaniem musi to być ktoś o charyzmatycznym charakterze. Osoba nie bojąca się iść na kompromis dla dobra ogółu.Musi umieć słuchać nie tylko przyjaciół ale i oponentów i wyciągać wnioski. Musi także patrzeć poza granice miasta. Powinien odwiedzać inne miasta i sprawdzać jak inni sobie radzą w naszych realiach , jak rozwiązują problemy w jakim kierunku podążają. Powinien spotykać się z burmistrzami  miast ościennych aby razem z nimi kreować politykę rozwoju miast woj. mazowieckiego które powinny zjednoczyć się aby obalić monopol pracowniczo - inwestycyjny  Warszawy. Czy taki kandydat się pojawi? Zobaczymy. Co do Pana Gaika to wszystkie chwyty dozwolone.:) Przynajmniej wie czego lubią słuchać Sochaczewianie (nawet jeśli się do tego nie przyznają):)a to już punkt dla niego - znaczy że słucha głosu ludu:)U mnie w domu wszyscy już nucą tę melodię - może to jest jednak droga do sukcesu?

(2014/10/19 18:08)

MaciekOkrasa123

racja.. w polityce czy showbiznesie nie wazne jak aby mowili i o to w tym chodzi.. moze byc to wies ale w podswiadomosci zostaje i dziala na bezmyslnych ludzi a niestety pelno takich w dzisiejszych czasach... kazdy idzie na latwizne: "powiedz co mam kupic, powiedz na kogo glosowac" ludzie sami nie mysla...

edit: tu masz w jednym miejscu: Przemysław "Pieniacz" Gaik i jego koledzy...

(2014/10/20 08:38)
Zatroluje i podbijam temat:))

(2014/11/17 16:53)
Ciekawe bardzo jaki finał będzie miała sprawa z udziałem Pana Gaika.Podkreślam BARDZO!

(2014/11/17 17:40)

gosc wydal wchorobe kasy na kampanie :) a nie pomyslal ze toczy sie sprawa w sadzie o jakies machloje i ktos to moze wyciagnac na wierzch? nie sadze... 

moja teoria na to: byl uklad.. ktory, z jakis powodow, nagle zmienil front.. gosciowi spalila sie ziemia pod nogami, nie spodziewal sie tego,, zaczal sie rozpaczliwie bronic ale jak to w takich sytuacjach bywa: czym bardziej sie tlumaczysz tym gorzej dla ciebie

(2014/11/18 08:21)
było na prawdę hucznie kampania zauważalna na każdym kroku ,płocie,a nawet auta z muzyką na ulicach,lecz legło gruzach.

(2014/11/18 08:58)
https://www.youtube.com/watch?v=309Ty_isZno

Powiało wioską - ale osądźcie sami

Niezła pompa, he he:) Ciekawe jaki za 4 lata będzie remix:)

(2014/11/19 19:22)