NIE MOW NIKOMU!

/ 36 odpowiedzi / 4 zdjęć
Po pierwsze 40 lat temu poklepanie po pupci ministranta nikt nie uwazal za przestepstwo za to bardzo fajnie mozna bylo wciagnac takiego ksiedza do jako TW szantazem. I tak sie działo. W "wolnej Polsce" pod rzadami ZChN czy innego PIS takie zgloszenie to atak na kosciół. Słuchałes takich ludzi jak Legutko w którzy kontakt seksualny z 14 latkiem ksiedza nie nazywaja pedofilią? Ludzie którzy teraz mówia juz nieczego nie oczekują, opowiadaja swoja historię, historie swojej krzywdy tak jak zrobili to chłopcy w filmieLeaving Neverland. jestes typowym wytworem episkopatu. Ukarac szeregowych pedofilów i ukręcic łeb tym którzy wiedzieli, pozwalali na działanie i ukrywali przestepców przenosinami. Orszulik i Dziuba z księdzem z Witonii pokazali jak to działa.

(2019/05/16 10:30)
Po pierwsze 40 lat temu poklepanie po pupci ministranta nikt nie uwazal za przestepstwo za to bardzo fajnie mozna bylo wciagnac takiego ksiedza w łapy bezpieki jako TW szantazem. I tak sie działo. W "wolnej Polsce" pod rzadami ZChN czy innego PISu takie zgloszenie to atak na kosciół. Słuchałes takich ludzi jak Legutko w którzy kontakt seksualny z 14 latkiem ksiedza nie nazywaja pedofilią? Ludzie którzy teraz mówia juz nieczego nie oczekują, opowiadaja swoja historię, historie swojej krzywdy tak jak zrobili to chłopcy w filmie Leaving Neverland. A ty jestes typowym wytworem naracji episkopatu. Ukarac szeregowych pedofilów i ukręcic łeb tym którzy wiedzieli, pozwalali na działanie i ukrywali przestepców przenosinami. Orszulik i Dziuba z księdzem z Witonii pokazali jak to działa.

(2019/05/16 10:32)
czytając niektóre posty, zachodze "w głowę", jak mozna dać sie tak zindoktrynować religi i instytucji?
To jest chore... bo przeraża brak własnego przemyślenia, bez "podkłaki" koscielnej.

(2019/05/16 11:11)
Zachodzę w głowę kim trzeba być, żeby upubliczniać takie ilustrację jak powyżej.Proponuje przeczytać przypowieść o talentach, może to rozjaśni czego oczekuje od człowieka Bóg.(nic mi nie wiadomo żeby Kościół Święty coś zmienił w tym temacie)
Odnośnie tematu w ,, wolne Polsce" jeszcze coś było między ZCHN czy innym PIS a ludzie zaczynają mówić dzisiaj ,może nie jest tak źle z ta naszą wolnością.Nie zgłaszanie takich przypadków do prokuratury tylko roztrząsanie ich w mediach nie doprowadzi do ukarania winnych czyż nie?

(2019/05/16 12:43)
Tak bóg... jak się nie ma własnego zdania, to potrzeba siły wyższej

(2019/05/16 14:24)
linu - wszyscy tacy sami,wszyscy posłuszni-już tak kiedyś było....miało być idealnie...

(2019/05/19 15:11)
gofno prafda film na zlecenie za kase z Berlina

(2019/05/22 10:54)
Âgofno prafda film na zlecenie za kase z Berlina
Tako rzekł klecha z ambony.

(2019/05/22 13:16)
.

(2019/05/22 16:28)
Ja już sam niewiem o co w tym wszystkim chodzi, powiem tak, szanujący się fryzjer nie zrobi Ci jakichś debilnych psemek czy czegoś tam co jest do kitu tylko dlatego że chce zarobić jak i żadne dobre Studio Tatuażu nie zrobi Cu na ramieniu Triwala bo to teraz obciach i odradza, podobnie wląda sprawa z Reżyserami, ktoś zapłacił, ktoś się sprzedał bo w niektórych środowiskach kasa jest najważniejsza. Czy nie pomyślałeś kiedyś na skrzyżowaniu kiedy obok staje koleś w wypasiony Porsche koles w ciemnych brylkach z yorkiem na kolanach" Że to dopiero musi być intelekt, ledwo tzydziecha na karku i może wyrwać każda najlepsza lufę, bo ma szmal ,chacjende już tam 4 firmy budują itd, ale czy tki ten to nie jest np takim rezyserem który za odpowiednią zapłata nakręci wszystko wg scenariusza który mu zlecono. Bo też ciekawe kiedy zmieniła się układ władzy w Polsce, szczerze mówiąc za obecną zbytnio nie prxepadam, ale jakoś tak dziwnie przed poprzednimi wyboramiKler a następnymi do Europarlamentu kolejny flm z tej serii, można się spodziewać iż nakręci kolejny powiedzmy amator luksusowego życia i wyemitują wczesną jesienią, bo wiadomo,jak się nie umie wygrać to trzeba zrobić tak żeby i tak wygrać, ale ja widzę już histetię w szeregach opozycji bo mimo wszystko nic im to nie przynosi

(2019/07/03 23:11)
@max-ton, czyli z Twojej pokrętnej logiki, ma wynikać, żeby o takich sparwach nie mówić wcale ?

(2019/07/04 09:06)