NIE POPIERAM BURMISTRZA GDYŻ :

/ 142 odpowiedzi / 15 zdjęć
    Zdecydowanie nie popieram obecnego Burmistrza, gdyż w kampanii wyborczej obiecywał mi oraz innym mieszkańcom remont mostu na Bzurze. A tymczasem mijają 4 lata rządów jego ekipy i wtopa goni wtopę, starań o remont jak nie było tak nie ma i tylko kolejne obietnice. Na inne, zdecydowanie mniej pilne działania znajdują się pieniądze, a na sprawy istotne nie. Jako wyborca czuję się oszukany i zdegustowany.  

Kurcze, możesz robić te fotki prosto bym nie musiał się wykrzywiać...?

Całkiem spoko z jakością już jest...no ale co można zrobić przez jedną kadencje.
Poczekaj już zbliżają się wybory...wtedy oddasz swój głos.

Karol

(2014/03/24 22:41)
a ja tam popieram Osieckiego ,przynajmniej jest o czym pisać .

(2014/03/25 09:13)
A gdyby zrobił most a nie zrobił innych inwestycji?? Też czułbyś się oszukany? Nie jestem jakimś zwolennikiem burmistrza, ale czy on czy każdy inny przed nim i za nim, nie zdołają wypełnić wszystkich obietnic wyborczych podczas jednej kadencji.

(2014/03/25 09:16)
takim tempie jak będzie te swoje bzdurne obietnice wykonywał , to podejrzewam ,że i pięć kadencji byłoby mu mało . A przecież złoży następne , tylko ludzie nie debile i mam nadzieję ,że tych bzdur już nie kupią. A Pan Osicki zakończy swój polityczny byt raz na zawsze , i wróci do Nowej Suchej tam gdzie jego miejsce.

(2014/03/25 10:45)
Bartosz9, miejmy nadzieję, że dożyjemy czasu że polityk, który nie spełnia wyborczych obietnic jest na zawsze wyrzucany (przez wyborców) z życia politycznego. Nieskuteczni (lub nie mówiący prawdy - bez znaczenia) niech zajmują się swoimi pieniędzmi a nie publicznymi. Dotyczy to tak samorządowców jak i tych z "góry". Oszukałeś? Byłeś słaby? Bye Bye!

(2014/03/25 10:50)
  Zaraz, zaraz, jaki most? Przecież chcieliście Kino Letnie na Podzamczu za wszelka cenę i ciągle słyszę o różnych  sprawach to trzeba, tamto jeszcze bardziej itd. Hala Gimnastyczna, jedna ,druga, trzecia , dziesiąta, ile tych hal sportowych jeszcze w Sochaczewie będzie i po jaki wuj je buduje Burmistrz, tego nie rozumiem.

Jak ktoś ma talent i bycie wybitnym sportowcem jest jego marzeniem to sam do tego dojdzie. Będzie trenował na łące, znajdzie klub, halę który go przygarnie  się nim zaopiekuje np. w stolicy. Sochaczew to małe miasto z małym Budżetem  niedorozwinięte przemysłowo i gospodarczo więc Burmistrz powinien raczej wystapić : może do Premiera, do Prezydenta, lub Ministra Gospodarki, Transportu, Infrastruktury, nie wiem ale jakaś możliwość na pewno jest zwłaszcza gdy ta droga Krajowa z tym mostem  została przekazana miastu w tak fatalnym stanie.

Póki co  most powinien być zamknięty i  wytyczony objazd  bo nie wiadomo czy most nie zagraża bezpieczeństwu użytkowników.

(2014/03/25 11:26)
Podoba mi się to bay, bay... tak trzymać Panowie może doczekamy się odpowiedniego gospodarza.

Karol

(2014/03/25 12:03)
Oczywiście jestem tego samego zdania, jeżeli ktoś naobiecuje i nie spełni pokładanych w nim nadziei to nie głosujemy na takiego jegomościa. ale ordynacja wyboracza w Polsce sprawie że nawet jeżeli nie zagłosujemy na danego posła to i tak wchodzi do sejmu bo jest poukładany w swojej macierzystej partii.
Nasuwa się jeszcze jedno pytanie: Czy ludzie będą głosować na osobę która w programie na 4 postulaty, czy tego który ma 14...

(2014/03/25 13:12)
Osobiście w tym roku nie zagłosuję na nikogo z obecnej władzy. W moim przekonaniu nie zostały spełnione obietnice dla mnie najważniejsze i to z powodów wg mnie od władz zależnych. Nie potrafiliście się Panowie zwyczajnie po ludzku dogadać, tak aby zyskało na tym miasto, powiat może nawet region. Uwierzcie, że spełnienie obietnic wyborczych nie jest najważniejsze dla obywatela. Dla normalnych ludzi spokój, drobna pomoc władz, możliwości rozwoju, pewność decyzji administracyjnych są o wiele ważniejsze niż gierki polityczne. Nie potraficie być ponad podziałami i współpracować to ja w tym roku oddam głos na kogoś innego. 

(2014/03/25 15:40)
 Nic z tych rzeczy to podobnie jak z kupnem samochodu, ludzie kupują oczami i dobry bajer sprzedającego o tym decyduje a nie rozum i rozsądek!!!!
 Jak to się mówi uczciwy handlarz który sprzedaje dobre auta niepowypadkowe i z nie cofanym licznikiem niema lekko ani łatwo w dzisiejszych czasach , to i politykom pewnie łatwiej tym którzy łżą jak z nut i obiecują gruszki na wierzbie niż tym którzy mówią szczerze. Ja ufam jak na razie tylko jednemu który mówi: "Głosujcie na mnie bo nic wam nie dam, ale obiecuję iż w przeciwieństwie do wszystkich innych z tzw. " Bandy czworga", nic wam nie zabiorę!"

(2014/03/25 19:07)
bartosz9
Panie Bartoszu , mamy szczęście , bo głosy na burmistrza liczą się konkretnie na danego człowieka, nie tak jak w głosowaniu na posłów.Jestem przekonany ,że ten mieszkaniec z Nowej Suchej pójdzie tam z skąd pochodzi i więcej nie będzie nas łudził krzemienną doliną .

(2014/03/25 19:28)
Gdyż cały czas jedzie na tym co zrobił Żelichowski i jego ekipa , nic nie zrobił i tylko spija śmietanę.

(2014/03/25 20:07)
Kuc, wiem jak odbywają się wybory na burmistrza:)

(2014/03/25 21:59)
Każdy kto służył w wojsku to wie jak to jest z politykami, który by nie był czy obecny, poprzedni czy jeszcze inny jak na wejściu" Witamy Was", odwracasz się na pięcie i widzisz" Mamy Was"

Wybierzcie tego  Chodakowa to dopiero wam da popalić, ja już się kiedyś na nim przejechałem:((((

Obieca wam złote góry itd, itp. pewnie wasz znajomy bo tak go popieracie , a za 4 lata spotkamy się tu na forum i  chętnie pośmieje się wtedy z waszych postów, jak można być tak naiwnym?:))))))

(2014/03/25 22:49)
metro
Czy nie widzisz innych , my na tego z Chodakowa głosować nie będziemy . Mamy inną Panią kandydatkę .

(2014/03/26 21:28)

KAT

Cemu tak wy piseco na tego pano coly cos ??

Pseces to sef socho jest ..

Beeneek bo kto się lubi ten się czubi

(2014/03/27 16:38)
Ja też mam już dość tych męskich przepychanek partyjnych, chętnie oddam głos na kandydata lub kandydatkę z poza walczących partii politycznych. Czas na mądrość kobiet, trzeba rozwiązywać problemy mieszkańców, a nie zajmować się tylko sobą. 

(2014/03/27 17:03)
Gospodarz miasta?

(2014/03/29 21:25)
Między innymi za takie - " osiągnięcia" nie popieram obecnego Burmistrza i nie zamierzam więcej głosować na niego .  Urząd Sochaczew – Nasza władza ogląda złotówkę z każdej strony i nigdy nie pije za swoje.

(2014/03/31 17:30)
Nasza Władza robi z Miasta skansen.Miasto wyludnia się z młodych kreatywnych ludzi.Życie wyniosło się w okolice super ronda (cieszy się gmina)A w mieście Stowarzyszenie Zamek z Burmistrzem buduje nam "Południową pierzeje Rynku"Proponuję na rogatkach Miasta ustawić tablicę SKANSEN INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ ,niech patrzą inne miasta jak było u nich 50 lat temu.Trzeba zbudować jeszcze most Zwodzony ,niech zwodzi dalej mieszkańców Sochaczewa.Brawo za uwstecznianie cywilizacyjne!!!!

(2014/04/02 08:51)

panie, panowie i reszta niezdecydowanych, uczcie sie od osob zarzadzajacych grodziskiem maz!

pamietam jak dzis jak nagabywaliscie za glosowaniem za powiatami.. jak to nie bedzie super jak sochaczew zostanie miastem powiatowym, jak sie rozwiniemy i co? w ciemnej dupie za grodziskiem zostalismy a dlaczego? juz wtedy wiedzialem ze mordy wam sie czieszyly tylko i wylacznie na mysl o liczbie stolkow jakie bedzie mozna dosiasc jak wroca powiaty. i tak tez sie stalo. jaki poziom reprezentuje wladza w sochaczewie widac po ostatnich wydarzeniach i skandalach: afera dps, wydzial inwestycji i pani ktora praktycznie nie pracuje a jej pracownicy (prowokacja p szostaka) nie maja nejmniejszego pojecia o swojej robocie, nastepnie skoczkowie narciarscy w jednym z urzedow, burminio oraz jego dolina krzemowa i wyprzedaz na potege wlasnosci miasta czy oficjalna wypowiedz rzecznika na temat oskarzen pani z urz inwestycji czy tam promocji... totalny ciemnogrod.. spojrzcie na nazwiska ludzi ktorzy pierdza w stolki w tym miescie... parzac na nasze miasto to dziwie sie ze w forrescie gupmie zagral tom hanks

(2014/04/02 09:44)
Dla obecnego szkoda już czasu.Zajmijmy się przyszłością,żeby niezmarnować kolejnych czterech lat

(2014/04/03 11:20)
Można tak sobie pisać , bo to bo tamto, wiadomo że kasy brakuje, pisze ktoś egoistycznie o moście, gdy tym czasem na ul.Młynarskiej istnieje pilna potrzeba remontu i wykonania chodnika ze względów bezpieczeństwa dla dzieci uczęszczających do szkoły w Chodakowie. Więc gucio kogo obchodzi w tej sytuacji most lub to że sobie pojedziecie na około spalając 0.5 litra więcej paliwa bo to raptem koszt  2/3 zł.
Kasy jak mówię brak a Burmistrz sobie nie dodrukuje  i tymczasem nasz rzad kupuje nieloty o nazwie Dreamliner za które płaci raty po 7 mln $i nie wiadomo na jaką cholerę, kto dostał w łapę i co jeszcze że podejmowane są takie idiotyczne decyzje jak kupowanie z dezolowanych pendolino itd.
 Niedorozwinięty płemieł wraz z tym swoim Glonojadem z MSZ robia jakieś dziwaczne działania prowokacyjne wobec Rosji, w imię czego i po co do q.. nędzy?. Ukraina niech się sama ucywilizuje i martwi jeśli chce wejść do UE
 Kacpersky nie pisz bzdur bo afera dps dotyczy Starostwa a nie UM, czyli tych zajadłych pieniaczy którzy rozpętali  kampanię przeciwko Burmistrzowi i RM
 Mówiłeś kiedyś coś o jajach to jeśli je masz to idź lepiej protestować pod Sejm żeby odwołali tego debila zanim doprowadzi do III Wojny Światowej!!!

(2014/04/03 11:48)
Jeszcze sprawa nepotyzmu i kumoterstwa, ponoć ryba gnije od głowy, no i właśnie ktoś z góry daje taki przykład i sprawa była jest i będzie wszechobecna, i nie dotyczy tylko obecnych władz Sochaczewa.
 A z resztę obecnie to nawet staranie się  do zwykłej pracy  znajomości  to norma, niestety to już nasza wada narodowa prawie jest, można dodać do: bigosu, wódki i braku funduszy gdzie kolwiej i na cokolwiek.

(2014/04/03 11:55)
Więc gucio kogo obchodzi w tej sytuacji most lub to że sobie pojedziecie na około spalając 0.5 litra więcej paliwa bo to raptem koszt  2/3 zł.

Czyli średnio 2 razy przejeżdżamy przez most.
Średnio 25 razy w miesiącu (praca + zakupy).
Załóżmy średnio 5000 mieszkańców a pewnie i więcej.

I mamy rocznie

3 * 2 * 25 * 12 * 5000 = 9 000 000 PLN wydane rocznie przez mieszkańców dodatkowo na ewentualnym objeździe.

(2014/04/03 12:06)