nie wierzę Osieckiemu

/ 72 odpowiedzi / 8 zdjęć
Jago zawzięcie walczy przeciw Osieckiemu, może też jesteś poplecznikiem jego konkurentów, który liczy na posadę za opluwanie konkurenta?
Swoją drogą tutaj na forum kampania wrze od początku roku. Wypowiedzi użytkowników brzmią jak ujadanie żądnych władzy przeciwników politycznych. PO w SWOICH MEDIACH (TVP, TVN POLSAT, WYBORCZA otrzymują nie małe pieniądze za spoty) też podobnie opluwa PiS i dzięki takim zabiegom ludzie uwierzyli że tam są psychopaci. A wszelkie afery (np. Węglowa, taśmowa) są wyciszane.

(2014/10/13 16:38)
Jarl, Panom Piskom nie trzeba dorabiać gęby, ich wystarczy tylko posłuchać. Maciarewicza, Prezesa, Płaszczaka i jeszcze kilku gwiazdorów tej partii i ludzie zastanawiają się co by było gdyby oddać odpowiedzialność za kraj tym personom. Wystarczy tylko dać się im rozwinąć i nieszczęście gotowe. Nie trzeba być zwolennikiem PO czy SLD, wystarczy mieć nieco rozsądku by trzymać tych panów z dala od władzy. A jak wyglądają rządy pisków ? to widać na przykładzie naszego miasta, długi, obligację, skoki, zatrudnianie kolesiów, tralla lalla, a wyborcy niech płacą i płaczą.   

(2014/10/14 10:26)
Tak wyglądają ulice w naszym mieście za tych jedynie "Prawych i Lewych". Skaczą sobie w urzędzie lub śmigają po Wrocławiu zamiast składać wnioski na remonty ulic. Ups, zapomniałem trzeba mieć na wkład własny, a tego się nie ma bo zatrudniło się blisko 100 kolesiów. UPS piski.

(2014/10/14 11:10)
Jago, prawda jest taka że płacimy więcej UE niż dostajemy. Mamy jedne z największych złóż węgla kamiennego  z którego nie możemy korzystać bo UE wprowadziła limity na emisję CO2. Do tego właśnie przez dofinansowania dla rolników, mamy teraz problem. Każdy rolnik dostał kasę i produkował nadmierne ilości warzyw i owoców tylko na eksport. Nikt nie pomyślał co się stanie jak nagle importerzy odetną się od naszych dostawców. A Tusk tylko przyklaskiwał makreli.każde dofinansowanie i tak Polska musi zwrócić w formie składek, przeżywających kwotę tzw. Wsparcia:)Ale wy tego nie pojmiecie, bo niemieckie media wam mowią co innego( większość mediów w Polsce jest w rękach niemieckich spółek) 

(2014/10/14 11:58)
Dla mnie białe jest białe a czarne jest czarne i lepiej mieć dotację niż jej nie mieć. Ale jako mieszkańca miasta bardziej interesuje mnie że Burmistrz wynajęty przez nas do roboty, nie robi tego do czego się zobowiązał. Miał remontować mosty, ulice, budować mieszkania przyciągać wielkich inwestorów, a nie zatrudniać zwolenników i olać obietnice wyborcze.

(2014/10/14 16:00)
Jago, wstawiasz foty z różnych miejsc. Wiadomo że w mieście są drogi powiatowe, miejskie i wojewódzkie.wstawiając zdjęcie napisz jaka to ulica i kto jest zarządcą drogi. Bo takie banialuki można porównać do poziomu artykułów "łonietu" i ich czytelników.
Niezależna.pl - polecam ten serwis,  aczkolwiek nie każdy z użytkowników tego portalu jest w stanie zrozumieć informacje w nim zawarte, raczej woli papkę niemieckich mediów dla cebulaczków:)

(2014/10/14 18:01)
pierwszy raz pójdę na wybory bez chęci głosowania na któregokolwiek kandydata na burmistrza. zagłosuję na każdego, byleby osiecki wyleciał ze stanowiska. zagłosuję nie na kogoś, ale przeciwko komuś. nie jest to dla mnie przyjemne, ale nie widzę innej możliwości.

(2014/10/14 20:53)
Ja widzę dla Ciebie inną możliwość : weź koło i je...j się w czoło !

(2014/10/14 21:47)
Gizmo, niestety ten zabieg nic nie zmieni. Ludzie po lobotomii "tefałenowskiej"nie są w stanie zrozumieć, że media i PO (pomyłka obywatelska) serwują im stek bzdur. Oni żyją w "Matrix-sie" i nie chcą się odłączyć bo wydaje im się ze mają dobrze.  Komuchy żyją na emeryturach po 3 tyś.  , a ludzie walczący o wolność Polski zdychają na głodowych profitach. 

(2014/10/14 22:03)
I tu la Costa ma rację. Kiedyś sam miałem podobne podejście do wszystkich z PiS. Od kilku miesięcy nie oglądam serwisów informacyjnych w telewizji tylko czytam w necie o wydarzeniach krajowych i światowych. Media polskie( celowo, czyt. Polskojęzyczne)mówiły o ćwiczeniach rezerwistów. Z tym że, rezerwy nie ma. Media klamamy. Mam 27 lat, służyłem w ZSW jako "kabuz" , specjalność strzelec i... zostałem skreślony z listy rezerwistów. Pisząc o tym w komentarzach znanych portali informacyjnych, w ciągu około 10 min. moja wypowiedź znikała( przeoglądałem każdy komentarz).media piszą tylko to co jest na rękę sprzedajemy politykom z partii obłudy.

(2014/10/14 22:32)
I to jest błąd ( lub celowe działanie).każdy powinien zaliczyć unitarkę. Każdy facet w wieku 20 lat powinien umieć strzelać z kabkak. A my co mamy? Obrońców tęczy, pedałów w rurkach, facetów z cyckami ( rafalala) . Do tego większość młodych ludzi mówi że nie będzie walczyć za ten kraj. Pie...na UE i multikulti i dzender ( +PO) niszczą patriotyzm w naszym kraju. Ale cebulaki popierające komunistyocznych działaczy (PO) będą mówiły że patrioci są źli, a pedalstwo jest ok. Tyle,  że pedały nie staną na froncie w obronie waszych majątków. Historia już nie raz pokazala, że pokój jest tylko migawką pośród wszystkich wojen.

(2014/10/14 23:11)
La coste- jeden z nielicznych użytkowników tego portalu, który myśli samodzielnie. Nie przejmuj się tym co tu piszą o Tobie. Przyjdzie czas że będą myśleć tak jak Ty. Ale będzie za późno na refleksję. 

(2014/10/15 00:04)

Jarl i La Coste pogadali sobie jak "prawdziwy" polak z "prawdziwym" polakiem. W dzisiejszych czasach gdy broń naszpikowana jest elektroniką tylko zawodowa armia jest w stanie ją obsłużyć. Chcecie rezerwistów wysyłać na wojnę tak jak w 39 r kawalerię na czołgi?

(2014/10/15 07:09)

wiesz co to jest unitarka? jest to okres sluzby od wcielenia do przysiegi a nie zadne wstepne szkolenie dla cywilow wiec w swietle tego odpowiedz mi jak kazdy moze przejsc unitarke? gowno wiecie o armii i o jej stanie... przestancie ogladac TVN i polsat, odszukaj moj post w ktorym wypisalem liczby oraz jej faktyczna jakosc, dodaj do tego ze w przypadku konfliktu zbrojnego jesli stawia sie wszyscy zobligowani prawem do obrony ojczyzny to tylko co 10 bedzie mial karabin.

(2014/10/15 07:58)

nie wlejesz do tego pustego lba nawet jak bys chcial... :) olaf wejdz na wyzyny swojego umyslu

po pierwsze: jesli kazdy mialby przejsc unitarke to znaczy ze kazdy mialby isc do woja - unitarka to jest to element sluzby wojskowej a nie szkolenie baranie.

po drugie: "na unitarce" wiecej tupiesz i kopiesz rowow niz sie szkolisz... chociaz w zaleznosci czy byles z poboru czy trafiles do NSR albo studiujesz w uczelni wojskowej,,, to - ze tak to nazwe - program unitarki delikatnie moze sie roznic.

chcialbys wprowadzic 3 miesieczne szkolenia wojskowe dla wszystkich (bo domyslam sie ze o tym pisales jak uzyles slowa unitarka)? tzn co masz na mysli? 18-70 lat wszyscy na poligon?? tzn na raz? w jednym roku? co roku po 400 osob? jak to logistycznie rozwiazac? kto tym ma kierowac? kto sie zajac? kto szkolic? kto za to zaplacic?

wlasnie dlatego powstaly NSR. madrzysz sie a gowno wiesz, juz ci powiedzialem.

ps. a to dla tych ktorzy cos o unitarce od kuchni chca poczytac :)

http://m.krawczyk.fm.interia.pl/unitarka.htm

(2014/10/15 10:19)
Tak wyglądają ulice w naszym mieście za tych jedynie "Prawych i Lewych". Skaczą sobie w urzędzie lub śmigają po Wrocławiu zamiast składać wnioski na remonty ulic. Ups, zapomniałem trzeba mieć na wkład własny, a tego się nie ma bo zatrudniło się blisko 100 kolesiów. UPS piski.

(2014/10/15 10:37)
Olaf, ale wiesz że Tusk nie kandyduje?
Czy to jeszcze nie dotarło?

(2014/10/15 12:55)
A tym czasem tak wygląda ulica Licealna na której remont Burmistrz nie raczył złożyć nawet wniosku i zabezpieczyć wkładu własnego.

(2014/10/15 15:44)
Dobrze że sprawa zaniechanych remontów dróg w mieście jest tu podejmowana, gdyż właśnie tylko za ich stan i marne starania o remonty już powinno się tego pana Burmistrza czym
prędzej odwołać.
Mówią ludzie w mieście że nabrał tyle pożyczek, to gdzie są te pieniądze, na co je wydali ? Za stan Sochaczewskich dróg nie będę głosował na tego pana.

(2014/10/16 09:50)
A wystarczyło po remoncie ul. Traugutta złożyć kolejny wniosek do wojewody o remont Licealnej i zakończyć temat całego ciągu drogowego aż do ronda przy wiadukcie. No ale widocznie po co ? Po co sprawić żeby mieszkańcom jeździło się lepiej po mieście i nie niszczyło pojazdów. Oto buta tej władzy i lekceważenie wyborców. Lepiej zatrudnić kolejnego radnego lub radną. Pamiętajcie o nich przy urnach.

Oceńcie to Państwo sami gdy będziecie głosować w najbliższych wyborach.

(2014/10/16 15:31)
To nie bajki La Krosta, to nasza rzeczywistość. Zaniedbane i połatane ulice naszego miasta, zamiast remontów, armia dodatkowych pierdzistołków, skoczków, utrzymywanych z podatków. Ludzie to widzą i za 30 dni podziękują temu panu "od nie remontowania dróg".

(2014/10/17 15:24)
Ten Burmistrz zrobił z mieszkańców wiatrak i cyrk polityczny, oparty na konflikcie a nie współpracy, igrzyska zamiast ciężkiej pracy na rzecz miasta. Przykład niestety idzie z góry. Z kłócić Polaków, poróżnić niech walczą ze sobą zamiast modernizować miasto. Oto rządy PIS i jego przystawek.  Bicie piany, walka, konflikt, oto ich filozofia.

(2014/10/21 11:26)
Nie uwierzę już Osieckiemu że jest w stanie coś dobrego dla miasta jeszcze zrobić.

(2014/10/22 15:26)

(2014/10/22 15:30)

(2014/10/22 16:10)