Niech się Pani nie poddaje Pani Beato

/ 27 odpowiedzi / 3 zdjęć
W imieniu swoim jak i myślę większości Sochaczewian bardzo proszę Panią Beatę:
PROSZĘ  NIE PODDAWAĆ W SWOJEJ MORDERCZEJ PRACY NA RZECZ SOCHACZEWA.

No brawo i chyba przemawiasz do tej myślącej większości,  nie posiadającej braków umysłowych tak jak ta część   uprawiająca kampanię nienawiści skierowaną przeciwko Urzędowi Miasta i Burmistrzowi.

(2014/02/11 17:24)
Olaf jakie faux pas!

(2014/02/11 19:11)
Aby miasto rosło w siłę, a ludziom się żyło dostatniej !

(2014/02/11 19:40)
do Olafa.
Nie przemawiam do prawdziwego Wrocławsko-Pekińsko-Sochaczewskiego stachanowca Pani Beaty ,kobiety uczciwej,rzetelnej  którą to łzy burmistrza odwiodły od straszliwej decyzji rezygnacji z pracy UM Sochaczew.Chryste Panie na gumowym bananie co to by było,co to by było na boga i pokolenia JP.Wasze miasto legło by w gruzach,śmierć groza zgliszcza,płacz dzieci,skowyt zagłodzonego bidona,ból.
A tak to pani Beata nie uległa swojej słabości,nie przegrała sama ze sobą,została z wami i nadal rzetelnie pracuje z Wrocławia dla dobra Sochaczewa i Sochaczewian.Prawda Pani Beato nie zachowała by się Pani jak zwykły złodziej zasrany i nie brała nieuczciwie wyciągniętych pieniędzy  z Sochaczewa i od Sochaczewian prawda, Pani Beato ?

(2014/02/11 20:22)
Niech się pani trzyma burmistrz Ociecki i koledzy z PiS-u będą panią wspierać w nicnierobieniu za pieniądze mieszkańców. 

Jak zabraknie w kasie to się wyemituje obligacje i podniesie opłaty za ceny wody i ścieków. 

(2014/02/11 23:01)

Nie przekraczajmy pewnych granic, największą wartością jest życie ludzkie i człowiek. Pomyślcie choć przez chwilę o swoich mamach, siostrach, żonach, córkach, znajomych, koleżankach i o tym, co mogłyby przeżywać w takiej chwili. Nie piszcie już o pani Beacie w gazetach ani w Internecie. Pozwólcie jej w spokoju wrócić do zdrowia i codzienności. I dajcie już spokój ludziom, którzy okazali jej zrozumienie. Proszę...

(2014/02/12 06:27)

niech sie pani nie poddaje w morderczej pracy... na 1/4 etatu... :) jaka to jest praca na caly etat?

niech pani beata zajmie sie wlasnym zyciem jak ma takie problemy.

do tego mam pytanie do pana rzecznika. jak to jest ze na tym stanowisku mozna wykonywac w pelni swoje obowiazki na 1/4 etatu a przez ostatnie lata byl pelen etat??? za co ta osoba dostawala kase? za pierdzenie w stolek przez 3/4 etatu?

(2014/02/12 07:56)
 Kacpersky, tak troszkę odbieagając od tematu, mam propozycję, weź tak poczytaj sam asiebie po kolei swoje wisy. Życzę udanej zabawy, no ba śmiech to samo zdrowie. A to takie Sochaczewskie, nie daj Boże ktoś ma troszkę lepiej  Kacpersky przecież ty skończyłeś studia po których ludzie wyjeżąja za granicę bo tu niema odpowiedniej pracy dla ludzi z ich wykształceniem. za słaba jest . No ty masz ale ty geniusz jesteś Więc jakim prawem ktoś miałby mieć lepiej od ciebie, Karol ma firmę, Jacek też, więc jak śmiesz pani Beato dużo zarabiać? A tak lubicie się pastwić nad kimś.

(2014/02/12 17:14)
Granice to przekroczył Pan Rzecznik, swoją próbą zagrania na emocjach. Niech teraz będzie jeszcze taki dobry i opowie o tych wodomierzach za pół miliona co kupili w ZWiK i kiedy podwyżka wody w Sochaczewie, bo chyba jest za tanio.

(2014/02/12 19:08)
To ja mam propozycję, płaćmy 1/4 należnych podatków, tak jak pracują niektórzy miejscy urzędnicy i zobaczymy minę Burmiszcza, bezcenne. I niech żyje przyjaźń Sochaczewsko - Wrocławska i tajemniczy portal, teleportujący pracowników, by mogli być szybko i tu i tam. 
A i niech żyje nasz wódz i dobrodziej, miłomściwie nam panujący, niech żyje.

(2014/02/13 08:45)
Jago dobre, a tutaj Nowa Prawica proponuje 1/7 czyli jeszcze lepiej, tylko  pomyśl sobie nad tym bo skoro obecny burmistrz mówi że pieniędzy brakuje na dokończenie inwestycji tych najbardziej niezbędnych jakimi np. sa drogi, a przyjdzie potem jakiś inny i będzie miał ten sam problem. Burmistrz przyjechał na spotkanie z mieszkańcami naszej ulicy i mówił że np. pan Struzik obiecał się dołożyć ale sprawy się pokomplikowały i co, czekamy na cud. Napiszmy do Premiera że jesteśmy biednym miastem słabo uprzemysłowionym i żeby w ramach tzw. Janosikowego nas wspomógł. Premier dobry jest jak mówią Rosjanie  i na pewno nam pomoże.

(2014/02/13 09:49)
do jago
Musisz uważać ,bo olaf Cię chwali a to już jest podejrzane.

(2014/02/13 09:52)
On tak ma czasami.................. przyczai się a za moment rzuca się do gardła i gryzie bez opamiętania, a czasem nawet do rzeczy.  Może ktoś chłopinę upuścił w dzieciństwie ? a może też schorowany jak pani kerowniczka?Przywykłem i nie rozkminiam.

(2014/02/13 11:40)
 Nie bój żaby nie zamierzam kąsać ;)

(2014/02/13 11:42)
    Szanowny Panie rzeczniku, czy nie lepiej zamiast opisywać i obnażać prywatne sprawy rodzinne i osobiste pani Beaty należało przedstawić aspekt prawny i poinformować iż Burmistrz ma niezbywalne prawo do własnej polityki Kadrowej w Urzędzie Miasta. Nic komu do tego kogo i na jakich warunkach zatrudnia.Chyba pan trochę naiwnie liczył na współczucie tych gnomów, ci ludzie nie posiadają żadnych skrupułów, nie posiadają żadnego systemu wartości i nie cofną się przed niczym aby osiągnąć swój cel jakim jest przejęcie władzy w Sochaczewie.
 Notabene ja na pana miejscu skoncentrował bym sie na przygotowaniu pozwu do Sądu przeciwko osobom które w tak niegodziwy sposób uprawiają politykę szargając osobę Burmistrza, Urzędu Miejskiego i przypisując  rzeczy  często niezgodne z prawdą  i stanem faktycznym a także o te osoby przyczyniają się do zniesławiania innych osób narażając je na stres, i  psując opinię. Myślę że Pan jako mądry, wykształcony i doświadczony człowiek nie jeden paragraf znajdzie, a ustalenie tych którzy kryją się pod anonimowymi loginami jest dziecinnie proste. Ja przy pomocy zaprzyjaźnionego informatyka ustaliłem już większość tych lokalnych niegodziwych politykierów, z wiadomych względów nie będę tutaj tego ujawniał.

(2014/02/14 10:11)
METRO/OLAF-IGNOROWAĆ,IGNOROWAĆ,IGNOROWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(2014/02/14 10:34)
    A może ta afera z wirtualną panią 1/4 tą, od inwestorów i pozyskiwania inwestycji, jest niczym lustro i odbija problem jaki trawi nasze miasto ? minimalizm wysiłków na rzecz wyborców i nie dotrzymywanie obietnic. A może to dopiero wierzchołek góry lodowej i miastowym jest potrzebne takie pi..........e jak w powiecie? To może wówczas zaczną ludzi szanować i nasz grosz z podatków, bo jak na razie to są jakieś jaja i atrapa zarządzania miastem. Najpierw NARCIARZE, wcześniej murarze, a teraz wirtualni 1/4. Czy ci panowie w swojej firmie i za własne pieniądze też by tak zarządzali ?

(2014/02/15 23:24)
To jest normalne ze są różne etaty; cały etat, pół etaty, i 1/4 etatu, w zależności kto jaką pracę wykonuje i jaką umowę podpisze , wynegocjuje z pracodawcą, w prywatnych firmach też są różne etaty tylko że pracodawcy oszukują bo pracuje kobieta np. w pełnym wymiarze godzin a ma umowę na 3/4 etatu i w ten sposób pomniejszone wynagrodzenie,składki itd. dziw bierze że ludzie się na to godzą tylko co maja zrobić jak nie mają innej pracy?

(2014/02/18 11:15)
A mi się zdaje, że ta pani ma taką możliwość bo jest Radną i stąd  ta cała dobroduszność ze strony jej pryncypała. Ot cała samorządowa magia na 1/4 nutki.

(2014/02/18 13:38)
Pani nie jest radną miasta tylko Powiatu , a władza Burmistrza akurat w chwili obecnej tam nie sięga

(2014/02/18 13:58)
A mi się zdaje, że ta pani ma taką możliwość bo jest Radną i stąd  ta cała dobroduszność ze strony jej pryncypała. Ot cała samorządowa magia na 1/4 nutki.

(2014/02/18 20:04)
W najnowszym numerze Expressu Sochaczewskiego jest opisane jak pracuje Wydział Inwestycji w Sochaczewie. Zweryfikowano również jak wygląda praca na odległość Szefowej tego wydziału. Właściwie to jest kpina z mieszkańców tego miasta. 

(2014/02/18 22:46)

forum mimo ze przez jakis czas zaczelo byc lekko cenzurowane moze byc.. forum tworza ludzie.. ale czytanie wiadomosci na tym portalu mija sie z celem... tutaj nie uswiadczycie rzetelnego materialu dziennikarskiego... tylko belkot po cenzurze mocodawcow..

jak sie chce mozna zrobic proste dziennikarskie sledztwo czy prowokacje? mozna?

http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=28840

jak ma sie to do belkotu naszych wladz jak to preznie dziala nasz referat od inwestycji??

przez te wszystkie akcje a po nich wypowiedzi urzednikow, jak jawne staly sie uklady kto kogo oslania, jak lokalni "biznesmeni" potrafia byc bezkarni w tym miescie majac uklady, jaki portal, jaka gazeta jest w czyich wplywach... i jak bardzo wladza sie nie boi i ma wszystko w dupie klamiac ludziom prosto w oczy tak beszczelnie ze boli.

(2014/02/20 08:53)
Heh. to podaj kto z kim ma jakie , układy powiązania itd.,konkrety, tak się ostatnio przechwalałeś jakim to ty jesteś super, że masz jaja. Twój bełkot to mniej niż zero tak samo jak ty!!!

(2014/02/20 09:47)
Jeśli się potrafi czytać i to ze zrozumieniem, to również proponuję poczytać ekspress. Wówczas można zadawać zdecydowanie trafniejsze pytania.  

(2014/02/20 10:07)