Niedbałość PKS Grodzisk Mazowiecki.

/ 2 odpowiedzi

Witam.

          Zdażyło mi się ostatnio kursować "wspaniałymi" pojazdami PKS i nie to jest najgorsze że chyba nawet w Etiopi jeżdzą pojazdy w lepszym stanie technicznym tylko to że "wodzowie" tej instytucji mają podróżnych głęboko gdzieś skoro problemem dla nich jest zawieszenie aktualnych rozkładów jazdy na przystankach które obsługuja.Na mój telefon w tej sprawie bardzo roześmiana Pani w informacji PKS odpowiedziała że były zawieszane ale ktoś je zdziera-czyżby konkurencja?-wątpię.Rozkłady na przystankach są z roku 2014 i nic dziwnego że ludzi jezdzi mało a ceny biletów są naprawdę wysokie bo jak pasażerowie mają jechać skoro nie wiedzą o której autobus przybędzie.Czy jeżeli ktoś naprawdę zrywa te rozkłady czy problemem jest pasek pleksy szerokości rozkładu jazdy i nitownica z czterema nitami i problem rozwiązany.Ale pewnie taki wydatek spowodowałby drastyczną podwyżkę cen biletów aby nie zrobić uszczerbku na budżecie wspaniałej firmy PKS GRODZISK MAZOWIECKI.

Stój na przystanku i się módl o przyjazd autobusu, a potem proś wspaniałego Pana Kierowcę o łaskę skorzystania z jego wspaniałego pojazdu, a nie przeszkadzasz Paniom Biurwom w zarządzaniu ogromną i nowoczesną firmą!

Mam nadzieję, że wyczułeś ironię ;-)

Może to i lepiej, że nie miałeś okazji podróżować tymi reliktami przeszłości, gdzie niektóre wyglądają, jakby właśnie wyszła z nich grupa pseudokibiców, którzy w drodze na mecz zrobili w nich demolkę.

 

(2017/05/11 12:23)
Jeszcze jedna ciekawostka, mam nadzieję, już z lat minionych. Ostatnie połączenie z Rybna do Sochaczewa, 15:25 było czysto wirtualne - w internecie istniało, realnie to wyglądało tak, że Panowie Kierowcy dowozili pasażerów z Sochaczewa, a potem "nie opłacało im się wracać tą samą trasą", więc znikali i do Sochaczewa jechali... inną trasą. Nie wiadomo jaką. Parę lat temu taki Pan Kierowca strasznie się zdziwił, że ktoś poważnie traktuje rozkład jazdy, który jego pracodawcy opracowali i opublikowali!

(2020/01/12 00:11)