nieładnie,bardzo brzydko

/ 14 odpowiedzi
przegląd zdjęć tylko dla zalogowanych uczestników -skąd takie posunięcie? czy jutro przeczytam że logowanie możliwe tylko przez tego Fajsbuka?Naszą Klasę? Twittera ? mam paru znajomych którzy wchodzą na forum,nie są zalogowani,po prostu czytają,czasem nawet mogą pomóc w odnalezieniu zguby (np. zdjęcie psa), jak ktoś zamieści fotkę której nie mogą obejrzeć-  (to też jest to pewna forma komentarza), to co? zaraz sprawdzę ogłoszenia,tam też są zdjęcia domów,samochodów , idziemy na ilość uczestników?,kiedyś proponowałem żeby dodać przy każdym komentarzu łapki-okejki- na plus lub na minus,dostanę 25 minusów-i jeden plus-biere zabawki i idę do swojej piaskownicy,tu z ograniczeniem możliwości kto ma prawo-zalogowany-a kto nie może głosować się zgadzam,ale żeby zdjęcia zabronić oglądać? no nie wiem..!
paranoja ,żądam aby zdjęcia było można oglądać jak do tej pory.

(2014/03/06 18:00)
i nie mogę znaleźć opcji "popraw" ,gdybym się np.pomylił albo w ferworze walki coś nie tak napisał i chciałbym to zmienić

(2014/03/06 18:01)
do -router- a może jeszcze -

brać udział w dyskusji maja prawo zalogowani od co najmniej trzech lat

a nie stażyści dwuletni?
  albo takie nieopierzone jednoroczniaki co to muszą się najpierw naczytać i od starszych i mądrzejszych naumieć się ogłady i kultury obowiązującej na forum?

(2014/03/06 18:16)
o jakie zdjęcia chodzi? Ja wszystkie widzę normalnie bez logowania?

(2014/03/06 19:13)
Faktycznie nie można zobaczyć zdjęć tylko napis że zdjęcia można oglądać po zalogowaniu. Głupota!!!

(2014/03/06 19:46)
jest to praktyka stosowana czesto na forach zamknietych np o grach lotnictwie itd . jak ktos z grupy cos udostepnia to musisz byc zalogowany zeby to sciqgnac lub zobaczyc.... ale ludzie!!na forum ogolnym?? co to ma byc??

(2014/03/07 08:03)
Ja wszystko widzę. Pewnie trzeba podać dane-dla tajniaków niedostępne.

(2014/03/07 09:46)
No jak to, co? Sochaczewskie forum, psia jego mac!Najpierw poblokowali możliwość komentowania artykułów zamieszczanych przez "władze" miejskie, teraz możliwość oglądania zdjęć, ciekawe co dalej? I po co komu w takim razie takie coś jak forum? Zamknięta piaskownica tylko dla elyty?

(2014/03/07 09:47)
Zdjęcia już są widoczne, pewnie mieli jakiś błąd na stronie w związku z tymi zmianami rocznicowymi

(2014/03/07 10:18)
No właśnie "nieładnie, bardzo brzydko" - oskarżać o dziwne praktyki, zamiast np. zgłosić błąd.Margot - redakcja z tego co wiem, nie blokuje komentarzy pod tekstami - tylko daje taką możliwość publikującym. Jak ktoś się boi komentarzy, to je blokuje. Proste. Pytanie dlaczego władza boi się głosu ludu?;)

(2014/03/07 11:15)
A jakbyście czytali ze zrozumieniem to byście zobaczyli że to miasto blokuje komentarze i że obecny nowy projekt jest w fazie testów.Więc przez najbliższy czas możemy się spodziewać zmian w wyglądzie, układzie i funkcjach.
Cierpliwości ludzie.

(2014/03/07 11:25)
no i po bólu,dzięki

(2014/03/07 16:34)
A jak znaleźć teraz rozkład jazdy autobusów miejskich? 

(2014/03/11 07:30)
http://www.e-sochaczew.pl/autobusy_zkm.html

(2014/03/11 09:55)