Nieprawdziwie o śmieciach

/ 285 odpowiedzi / 24 zdjęć

gdzie ten post sie podział  ...?!!

(2017/05/09 08:34)

Po dziesięciu dniach cierpliwość mieszkańców mojej wspólnoty mieszkaniowej w oczekiwaniu na pojemniki do segregacji została "nagrodzona". Podstawiono dzisiaj trzy mniejsze od poprzednich kolorowe pojemniki. Chyba trzeba będzie je częściej opróżniać.

(2017/05/10 23:24)

Ta fotka daje do myślenia. Czy nie obrazuje sukcesu burmistrza? Poprzednia firma oferowała droższą usługę (większe pojemniki, inną technologę odbioru). Nowa firma, tańsza (postawiła mniejsze pojemniki, jaki będzie odbiór tej segregacji? wkrótce się okaże). Chyba nikt nie ma wątpliwości, że o sukcesie można mówić, kiedy usługa jest tańsza, ale też co najmniej takiej samej jakości, jeśli nie lepszej. 

(2017/05/11 20:53)

Jak to możliwe, że były wiceburmistrz namawia do korupcji obecnego Burmistrza tzn uważa, że powinna wygrać firma, która daje wyższą cenę w związku z tym mieszkańcy za śmieci płaciliby wiecej a obecnego Burmistrza chciałby zamknąć bo na pewno byłby jednym z pierwszych, który by zgłosił ten fakt do prokuratury. Ciekawe   jak były roztrzygane przetargi za pana rzadów. WSTYD PANIE JERZYK OJ WSTYD!!!!!!!!!!!

(2017/05/12 09:06)

a co to ma za znaczenie że mniejsze kosze,może bedzie częstsza odbieralnośc ,firma działa kilka dni i dajmy jej szanse a biadolic był czas kilka lat temu.

(2017/05/12 09:22)

Doprawdy powalający sposób rozumowania, obfity w prymitywne insynuacje. Nie chodzi mi o firmy, ani pracowników dbających o prawidłowość procedur przetargowych. Błędne, populistyczne kluczowe decyzje podejmuje od początku działania sochaczewskiego systemu śmieciowego, mało kompetentna miejska władza. Ten powyższy trwający już ponad rok dyskurs dowodzi, że decydenci niewiele mieli do powiedzenia w temacie. Najwyraźniej wolą wyręczać się anonimowymi specami od smrodu i hejtu, czego wcześniej w przestrzeni publicznej nie było. Od siedmiu lat nie dostrzegłem nawet próby odcięcia się magistratu od takich prostackich metod. Cóż, jaka władza takie metody? Wstyd chować się za taką zasłoną.

A moja fotka jest symboliczna. Ludzie kompetentni w temacie mogą wyciągnąć z niej więcej wniosków, bez moich sugestii. :)

(2017/05/12 19:03)

Nasza wspólnotowa altanka śmieciowa zaczęła dzisiaj mocniej fermentować. Nic dziwnego skoro nie opróżniano pojemników na odpady zmieszane od dnia ich wymiany (28.04.).

(2017/05/14 23:02)

Wstyd za taki bałagan oj wstyd. I czym się Pan chwali...

(2017/05/15 07:57)

DO ślepego z jedynkami , zobacz na zdjęcie - wszystko jest w foli , pojemnik pełny , tj 

winna firmy odbierającej . 

A tak na marginesie , zawsze po koniec kwietnia były odbierane rzczy o dużych gabarytach , a w tym roku UM zapomniał . 

(2017/05/15 08:46)

Dziękuję za szybką reakcję. Dzisiaj zabrano z naszej altanki wszystkie odpady zmieszane. Dostawiono też pojemnik na popiół. Oby to był symptom powrotu do dotychczasowego przestrzegania harmonogramu w odbiorze odpadów komunalnych.

(2017/05/15 22:44)