nikt ci nie da tyle co Osiecki obieca - program

/ 177 odpowiedzi / 24 zdjęć

witajcie mam pytanie: czy ktoś z Was posiada moze program wyborczy burmistrza z czasów kiedy kandydował na ten urzad - chciałbym zerknąć co obiecywał i porównać z tym co zrobił do tej pory- wszak zostało mu juz tylko rok do końca kadencji wiec czesc obiecanek powienien spełnić - była kiedyś jego strona ale dosc szybko ją zdjeli.

kiedyś miałem kopie strony na dysku ale nieopatrzenie sformatowałem dysk i nie moge tego juz znaleźć.

pozdrawiam

novjan

Ja pamiętam tylko jak poprzedni Burmistrz ględził godzinami w swoim radio i tak daleko wybiegał z obietnicami że aby je spełnić musiałby być  Burmistrzem przez jakieś  1000 lat.

(2013/11/21 10:16)
Ale obietnic swojego burmistrza to już nie pamiętasz?

(2013/11/21 10:22)
Może za czym dojdziemy do programu wyborczego Pana Osieckiego , tp pokażmy program wyborczy jego obecnie prawej ręki Małolepszego , który to biedaczek startując na radnego pozostał daleko w tyle i nie został wybrany.

PROGRAM WYBORCZY

Jeśli zostanę wybrany 

PROGRAM WYBORCZY

Jeśli zostanę wybrany 

Wykorzystam swoje doświadczenia zawodowe do promocji miasta i powiatu. Żelazowa Wola, Bitwa nad Bzurą, Muzeum Kolei Wąskotorowej, ruiny zamku, drużyny w ekstraklasie rugby i tenisa stołowego. To są nasze atuty. Wykorzystajmy je! 

Bardzo duży nacisk położę na współpracę powiatu, miasta i gminy. Razem możemy zdziałać więcej. Wykorzystać wreszcie szansę, jaką jest bliskość Warszawy i położenie na trasie Wschód-Zachód. 

Wykorzystam swe doświadczenie i kontakty do jeszcze skuteczniejszego pozyskiwania środków unijnych

Zajmę się wdrożeniem nowoczesnych sposobów ściągania inwestycji do Sochaczewa i okolic. 

Nowe firmy zapewnią miejsca pracy oraz zwiększą dochody miasta, gminy i powiatu. 

Chcę wspierać i rozwijać sport we wszelkich jego odmianach. 

Miasto i powiat muszą być czyste i zadbane. Doprowadzimy do tego bardzo szybko. 

Poprawa stanu dróg, budowa nowego mostu, rozładowanie korków - to cele, które powinny przyświecać każdemu radnemu. Mnie także. 

Będę dbał o rozwój szpitala. Doprowadźmy wspólnie do sytuacji, w której wszyscy będziemy chcieli się tam leczyć! 

Jako radny powiatowy będę ściśle współpracował i popierał działania naszego burmistrza - Piotra Osieckiego. Jego program wyborczy jest także moim programem. 

Liczę na Państwa głos. Nie zawiodę. 
Robert Małolepszy Wykorzystam swoje doświadczenia zawodowe do promocji miasta i powiatu. Żelazowa Wola, Bitwa nad Bzurą, Muzeum Kolei Wąskotorowej, ruiny zamku, drużyny w ekstraklasie rugby i tenisa stołowego. To są nasze atuty. Wykorzystajmy je! 

Bardzo duży nacisk położę na współpracę powiatu, miasta i gminy. Razem możemy zdziałać więcej. Wykorzystać wreszcie szansę, jaką jest bliskość Warszawy i położenie na trasie Wschód-Zachód. 

Wykorzystam swe doświadczenie i kontakty do jeszcze skuteczniejszego pozyskiwania środków unijnych

Zajmę się wdrożeniem nowoczesnych sposobów ściągania inwestycji do Sochaczewa i okolic. 

Nowe firmy zapewnią miejsca pracy oraz zwiększą dochody miasta, gminy i powiatu. 

Poprawa stanu dróg, budowa nowego mostu, rozładowanie korków - to cele, które powinny przyświecać każdemu radnemu. Mnie także. 

Będę dbał o rozwój szpitala. Doprowadźmy wspólnie do sytuacji, w której wszyscy będziemy chcieli się tam leczyć! 

Jako radny powiatowy będę ściśle współpracował i popierał działania naszego burmistrza - Piotra Osieckiego. Jego program wyborczy jest także moim programem. 

Robert Małolepszy 

PROGRAM WYBORCZY

Jeśli zostanę wybrany 

Wykorzystam swoje doświadczenia zawodowe do promocji miasta i powiatu. Żelazowa Wola, Bitwa nad Bzurą, Muzeum Kolei Wąskotorowej, ruiny zamku, drużyny w ekstraklasie rugby i tenisa stołowego. To są nasze atuty. Wykorzystajmy je! 

Wykorzystam swe dświadczenie i kontakty do jeszcze skuteczniejszego pozyskiwania środków unijnych

Robert Małolepszy 

(2013/11/21 11:12)
 Nie należę  do tych ludzi o pokroju roszczeniowym którzy nie liczą na siebie tylko naiwnie wierzą w obietnice.
 Można zakładać iż w polityce większość obietnic z zasady niema pokrycia w intencjach bo są na wyrost i nastawione na zwycięstwo wyborcze. Dopiero życie w praktyce weryfikuje możliwość  ich realizacji lub nie gdyż nie są  uwzględnione w Budżecie. Dobrze jeśli w ogóle spełnione są jakieś obietnice polityków.
- I np. Ilu Polaków wróciło z Irlandii?
- W  co Polacy lokują oszczędności?
- Kiedy Dremlajler zacznie latać na Zieloną Wyspę?
- Czy tanie państwo oznacza 110 mln zł rocznie wydane na przeloty Tuska z Warszawy do Gdańska, 600 mln. ładowane w tyłek Devloperom w ramach ustawy MDM- kolejna afera  czyżby ustawa za łapówkę?
 Czy aby żyło się lepiej Polakom sprzedawany jest po skandalicznie niskich cenach alkohol w Biedronce? Protestuję przeciwko temu, alkohol powinien być znacznie droższy za to inne artykuły tańsza np. kosmetyki, artykuły dla dzieci. Rzad to reguluje akcyza. tzw. rozpijanie społeczeństwa, stara komunistyczna metoda ubeków z  PO!!!

(2013/11/21 11:15)
aby odczytać program Pana Małolepszego najeź kursorem na linię i przyciśnij lewy klawisz myszki 

(2013/11/21 11:24)
aby odczytać program Pana Małolepszego najeź kursorem na linię i przyciśnij lewy klawisz myszki 

(2013/11/21 11:24)
Wszyscy daliście już POPIS Waszej Nieudolności i wam wszystkim" szczać kury prowadzać a nie Politykę robić"- jak mawiał Marszałek Piłsudski, zwolnijcie miejsca  dla nowych , zdolnych ludzi którzy naprawdę chcą i potrafią tworzyć, nie tylko waśnie polityczne. Znudziliście mnie totalnie, idę spać.

(2013/11/21 15:43)
Na Boga Panie Olafie proszę nie kończyć, jest Pan nam potrzebny.

(2013/11/21 16:04)
 Myślę że forum będzie ciekawsze jak zwolennicy Burmistrza, czyli większość Sochaczewian będą czytali jakieś pozytywne posty, ale i tak nie chce mi się z wami gadać.

(2013/11/21 16:26)
Proszę Panie Olafie wyjść z biura do ludzi na miasto, iść sobie tak dajmy na to, na rynek przy Pokoju i zagadnąć ludzi o obecnych włodarzy miasta. To się pan nasłucha, a nasłucha, zresztą w innych środowiskach nie lepiej. To będzie Pan wiedział co mieszkańcy takiego,naprawdę sądzą o Burmiszczu.   

(2013/11/21 16:54)
Rozmawiam z ludźmi w wielu miejscach i jak zwykle zdania są podzielone.  Jak tak tylko przygladam się waszej kampani wyborczej która wam nakazał wasz guru i śmieszy mnie to, bo skoro robicie to w tak Obłudny sposób to  chyba uważacie ludzi za naiwnych głupców licząc na to że wam uwierzą

Czy wasze nowe motto wyborcze brzmi?: " Kłamać, krytykować, oskarżać waszych przeciwników politycznych o wszystko co najgorsze, nawet o złą pogodę"?

(2013/11/21 17:09)
Sory Panie Olafie ale za złą pogodę, zdaniem Prezesa to odpowiada już Tusk, Donald Tusk. 

(2013/11/21 17:18)
miał być deptak  na warszawskiej i most na Bzurze.Już wtedy jak to obiecywał wiedziałem że to bajkopisarz.

(2013/11/21 19:11)
ja ostatnio pisalem o obiecanym remoncie ulic drobnej i tartacznej i braku koparek tamze jednak od kilku dni widac prace remontowe i zrywanie starej nawierzchni tak wiec ze swojej strony moge powiedziec ze Pan osiecki to slowny czlowiek - gwoli scislosci polityka mnie nie interesuje tak wiec o obetnicach wyborczych nic nie wiem.

(2013/11/21 21:31)
Ja takich obietnic nie słyszałem, 2 mosty, parkometry oraz Lotnisko pasażerskie na Bielicach obiecywał Bogumił Czubacki, parking na PKP i może też mylicie niektóre obietnice obiecywał Maciej Małecki który nie przeszedł do II tury ale udzielił wsparcia politycznego Piotrowi Osieckiemu.
 "Obietnice sa po to aby wygrywać wybory a nie po to aby je spełniać",&" Kampania Wyborcza rozpoczyna się następnego dnia po Wyborach"-Donald Tusk, i macie czarne na białym czym się zajmuje Platforma Obywatelska, a do tego dodać jeszcze 30 osób zatrudnionych w Kancelarii Premiera tj. Psychiatrów i specjalistów od Marketingu Politycznego to tzw. TANIE PAŃSTWO ABY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ :))))

(2013/11/21 21:31)
donwiktor
A czy tam nie mieszka czasem radny z opcji koalicyjnej , sprawdź a zobaczysz .

(2013/11/22 07:34)
Jakiś tam pewnie mieszka :)

(2013/11/22 11:50)
Olaf ja wiem że ty obietnic nie słyszałeś, ale twoje zdanie nikogo nie obchodzi.  Na tym forum nikt nie traktuje ciebie poważnie a niektórzy twierdzą że masz nierówno pod sufitem.Lepiej więcej nic nie pisz albo znowu zmień nick.

(2013/11/23 17:41)
 Dyskusja z takimi przychlstami jak ty czy ta twoja ekipa powalonych lemingów uwłacza mojej godności, więc nie zamierzam się zbytnio w to angażować. Uprawianie polityki na poziomie rynsztoka przez tych panów z aktualnej opozycji mnie nie wkręca. Wypowiadał się nawet dzisiaj sepleniacy pan P... w radio fama i jak go słyszę to na wymioty mi się zbiera, a zwłaszcza jak ten osobnik mówi o kłamstwie, zasadach itd. Dla mnie to gówniarz po studiach który nie zhańbił się uczciwą pracą , i chyba myśli że tak do emerytury na samorządowych stołkach przebimba. Ja  będę robił jednak swoje czyli wszystko aby ta obłudna hucpa wam się nie udała! Mnie ani polityka ani  żadne funkcje nie interesują, i robię to z punktu widzenia zwykłego  mieszkańca który chce  mieszkać w dobrze rozwijającym się mieście.

(2013/11/23 18:04)

(2013/11/25 22:12)
WitamA który z burmistrzów obiecywał i dotrzymał obietnicy ???Chętnie poznam pana kandydata na przyszłego burmistrza Sochaczewa !

(2013/11/25 22:25)