nikt ci nie da tyle co Osiecki obieca - program

/ 177 odpowiedzi / 24 zdjęć
 No  ba Burmistrz, Premier,Prezydent, poseł znacie takiego?. A ten co się czasem mądrzy w mediach a gucio wie to jeszcze nam po 100 baniek wisi

(2013/11/25 23:48)
Pan Małolepszy, obecny rzecznik Burmistrza PO. Pisał w swoim programie wyborczym - " Będę ściśle wspierał działania naszego burmistrza Piotra Osieckiego. Jego program wyborczy jest także moim programem". A cóż w tym programie można przeczytać ? tak dla przypomnienia i weryfikacji przez wyborców, bo przecież Pan pisze, że co jego to i Burmistrza i że :
"Wykorzysta swoje doświadczenie zawodowe do promocji miasta i powiatu". A jak jest ? no cóż drogo, wystarczy porównać wydatki byłego już Wydziału Promocji UM, z wydatkami poprzedników. Poprzednicy wypadają .........tanio. Widocznie oszczędzali na drogi, szkoły, place, kramnice, co do oceny efektów pracy Pana rzecznika, odsyłam do postów forumowiczów i mediów.  

(2013/11/26 11:01)
Skrzypek na dachu, pitoli w Nowym DETROIT, a zima idzie.

(2013/11/27 08:59)
Takie jest prawo natury, a i coraz bliżej do wiosny :)

(2013/11/27 09:09)
I do końca kadencji Burmistrza PO, pozostało 344 dni.  

(2013/11/27 09:20)
widze ze mamy olafa 2 :) zaczyna sie dominacja forum przez dwa loginy :)

(2013/11/27 10:13)
A gdzie tam, Olaf jest nie do przebicia, twardy jak rzecznik burmistrza.

(2013/11/27 10:19)

No nie!!!

Jednego "gruchomana" można znieść, ale dwóch!!!

(2013/11/27 10:20)
Kacpersky a ile ty masz loginów bo ja  obecnie tylko jednego używam, a nawet gdybym chciał to z moim poprzednich nie skorzystam gdyż admin q... zablokował za wulgaryzmy;)

(2013/11/27 10:35)
Pan Małolepszy, obecny rzecznik Burmistrza Osickiego. Pisał w swoim programie wyborczym - " Będę ściśle wspierał działania naszego burmistrza Piotra Osieckiego. Jego program wyborczy jest także moim programem". A cóż w tym programie można przeczytać ? tak dla przypomnienia i weryfikacji przez wyborców, bo przecież Pan pisze, że co w jego programie to i Burmistrza i że :

2. "Bardzo duży nacisk położę na współpracę powiatu, miasta i gminy . Razem możemy więcej ". 

A jak jest ? no cóż remontu nie będzie, dwa przetargi i nic . Wystarczy porównać współpracę i ostatnie wysiłki przy pozyskiwaniu pieniędzy ze Schetynówki  Wojewody, tj., środków na remont Staszica . Gminy wokół współpracują między sobą i z marszałkiem, Powiatem. A miasto co ?  współpracuje aż łeb odskakuje od wybojów na Staszica.   

"Razem możemy więcej" - pewnie, tylko najpierw trzeba rozumieć co znaczy słowo Razem.

(2013/11/27 15:32)
Widzę że  bardzo chce się wykazać przed wyborami że walczy o ul.Staszica. Ja już sobie wyobrażam co się będzie działo podczas  kampanii wyborczej. Po trupach, pan pozagryza konkurentów ale pan wejdzie choćby wuj na wuju stawał!!!

(2013/11/27 15:49)
    Jeśli walka, to tylko na argumenty i dobre pomysły. A co do wyborów to mnie nie interesują, gdyż zwyczajnie nie mam na to czasu, ani też cierpliwości. Interesują mnie natomiast jako mieszkańca, zatroskanego o moje miasto, dobre pomysły dla Sochaczewa, zawarte w dobrych programach i głoszone przez wiarygodnych i uczciwych ludzi. W związku z tym zapewniam, że polityką się brzydzę z natury i szlag mnie trafia jak słyszę polityków z kosmosu typu Pan Antoni czy Niesiołowski albo Burmistrz i jego z bożej łaski rzecznik, ale DOBREGO KANDYDATA TO CHĘTNIE POPRĘ, jak zobaczę czego już dokonał i kim jest no i jak będzie mu dobrze z oczu patrzeć. Ponadto, żona, dzieci, dom, mieszkanie w Socho - moim kochanym mieście i te rzeczy.
To może pójdę na wybory i oddam głos, na takiego kandydata, który przynajmniej połowę obietnic wyborczych może spełnić.  
 I zapewniam nie będzie nim obecny Burmistrz. 

(2013/11/28 11:42)
Krórych uczciwych, nie znam takich, bynajmniej jeszcze takich nie było?!. Pomysły, heh dlaczego ich nie realizowali jak byli włodarzami miasta, teraz są uczciwi, teraz wszystko wiedzą jak zrobić, teraz chodzą do kościoła itd. Jak jest pan taki naiwny to niech pan walczy o nich, ale  tylko jak dorwą się do koryta to szybko o panu zapomną i o swoich deklaracjach składanych wcześniej.Proszę wziąć zimny prysznic bo ktoś tam pana podpuszcza na zebraniach a potem pitoli pan  takie głupoty kompromitując się.

(2013/11/28 23:02)
     Pan Małolepszy, rzecznik Burmistrza Osickiego. Pisał w swoim programie wyborczym - 
" Będę ściśle wspierał działania naszego burmistrza Piotra Osieckiego. Jego program wyborczy jest także moim programem". A cóż w tym programie można przeczytać ? tak dla przypomnienia i weryfikacji przez wyborców, bo przecież Pan pisze, że co w jego programie to i Burmistrza i że :
3. " Wykorzystam swe doświadczenie i kontakty do jeszcze skuteczniejszego pozyskiwania                    środków unijnych ". 

A jak jest ? no cóż, gdyby wojewoda mazowiecki Pan Kozłowski przypomnę z PO, nie wcisnął wręcz Burymistrzowi w ramach projektu rządowego - żłobki, tegoż żłobka to ilość środków zewnętrznych - już nie mówię unijnych, równa by była zeru. Nie liczę oczywiście Programów które rozpoczęli poprzednicy organizując na nie środki w poprzedniej kadencji : Kramnice, Warszawska, Traugutta, Pl. Al.Ludowej, w ramach rewitalizacji centrum miasta, Rewitalizacja Terenów Nad Bzurą, sale gimnastyczne przy szkołach, orliki. Tak więc niewiele burmistrzowi zostaje z własnych osiągnięć i niewiele dobrego zostawi następcom . A zapomniałem, obligacje dłużne zostaną......łał.

A możliwość jest taka - zaoszczędzony przez samorząd 1 000 000 zł wkładu własnego, może przynieść nawet 5. 000 000 zł. z Unii. Proste, wkładasz 1 bańkę, a możesz pozyskać 5 i więcej, ale jak przeznacza się 2 000 000 na śfizdrygi mizdryg na rynku i promocję pieniążki to na inwestycję wkładu nie ma i pożyczać trzeba. No i mamy TANIE MIASTO, podatki trzeba podnosić i kółko się zamyka , a dalej jak z grobkami na skarpie - Pan Płaci, Pani Płaci no zapewne przenikliwa strategia ..........?

(2013/11/29 08:32)
Będzie Ogród  Zadumy z funduszy Wiernych :P, zapewne przyda się Burmistrzowi dla refleksji i rachunku sumienia, ot ;)

Przeciętnego mieszkańca nie obchodzi kto zaczynał, kto kończył inwestycję, ważne żeby się coś działo i żeby był rozwój miasta i nie o ilość tu chodzi, mógł się pan pochwalić inwestycjami na Polach Czerwonkowskich jeszcze i cóż z tego kiedy dochodu do kasy miasta nie przynoszą za to do czyjejś prywatnej kieszeni!!!

(2013/11/29 12:02)
," Będzie Ogród  Zadumy z funduszy Wiernych :P, zapewne przyda się Burmistrzowi dla refleksji i rachunku sumienia, ot ;)",

Dobre ! 
A ja bym jeszcze dorzucił wór pokutny i ze dwa kamienie dla utrwalenia.  

(2013/11/29 15:35)
 W sumie każdy może oceniać WŁDZĘ MIASTA INACZEJ JEDNI DOBRZE INNI ŹLE, ZAWSZE TAK BYŁO I BĘDZIE. jago ja powiem tylko tyle co do twoich wpisów pod anonimowym nikiem, albo jesteś klakierem partyjnym, albo jakimś przegranym który chce sobie torować drogę przed wyborami, dla mnie bynajmniej kimś niepoważnym bo zapewne pod  oficjalnym szyldem nie ośmieliłbyś się pisać tych oszczerstw.   Dla  mnie osobiście wszystkie twoje posty  nie stanowią żadnej wartości politycznej, i uważam że każdy rozsądnie myślący człowiek potraktuje te wpisy jako zwykłe kłamstwa,kalumnie  i pomówienia.

(2013/12/01 13:40)
Jeszcze tylko 340 dni do końca kadencji Burmiszcza Osieckiego, mieszkańcy z niecierpliwością czekają na ten moment. A Pan Panie Olafie zamiast szukać upragnionych treści politycznych niech lepiej rozejrzy się za robotą. 

(2013/12/02 08:20)
 A co ty masz do mojej pracy człowieku, lepiej sam się rozglądaj, ja nie muszę tego robić inni na mnie pracują;)

(2013/12/02 08:52)
     Rzecznik Burmistrza Osickiego, Pan Małolepszy. Tak pisał w swoim programie wyborczym - " Będę ściśle wspierał działania naszego burmistrza Piotra Osieckiego. Jego program wyborczy jest także moim programem". A cóż w tym programie można przeczytać ? tak dla przypomnienia i weryfikacji przez wyborców, bo przecież Pan pisze, że co w jego programie to i Burmistrza i że :
4. " Zajmę się wdrażaniem nowoczesnych sposobów ściągania inwestycji do                              Sochaczewa i  okolic. ". 

A jak jest ? no cóż, resztki po cegielni sprzedane, miały być miejsca pracy, transporty do Chin, Lodzistik i co jest hm ?  A kadencja mija ........... a czas podsumowań się zbliża .

No i mamy MIASTO Inwestorów ? podatki trzeba podnosić, zapowiadanych inwestycji nie widać,..............................zapewne  to przenikliwa strategia ..........?

(2013/12/02 15:58)
Zaraz sie porzygam, jago mógłbyś zrobić sobie urlop? to już się robi obrzydliwe!!!

(2013/12/02 16:24)
OLAF BARDZO CIE PRZEPRASZAM JESLI CIE KIEDYS OBRAZIŁEM .JESTEM PUSTAKIEM WIEM NIC MI JUZ W ZYCIU NIE WYJDZIE

(2013/12/02 20:51)
Próbuj może kiedyś się uda."Przysłowie:"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

(2013/12/02 21:26)