nikt ci nie da tyle co Osiecki obieca - program

/ 177 odpowiedzi / 24 zdjęć
Jakieś tam złamanie, wyrostek itp, poważniejsze sprawy to wiadomo musisz na własną rękę coś lepszego załatwiać, w każdym razie  Pierwszej Pomocy ci udzielą jak potrzeba. Nie narzekajcie na Personel bo w porównaniu z tym co było jak był stary szpital przy Staszica to niebo a ziemia.

(2013/12/16 17:41)
A teraz od niespełnionych obietnic pozostaje mieszkańcom jedynie ?

(2013/12/17 22:49)
jago    popatrz na Japończyków, Oni w tej sytuacji robią sepuku, bo mają honor, szkoda że ty nie!

(2013/12/18 15:21)
Proszę przyjrzeć się dokładnie i zapamiętać, tak mniej więcej wyglądają wytrzeszczone oczy zawiedzionych mieszkańców miasta, aż widać jęzory. Jednak może mieć to dla obiecującego, a nie spełniającego obietnic wyborczych, brzemienne w skutkach wyniki.  

(2013/12/18 15:43)

akurat szpital zaczyna się zmieniać i wygląda na to, że na lepsze.Zrobiono porządek na chirurgii, teraz nowy ordynator ginekologii robi czystkę na swoim oddziale. Tak trzymać. Jak pisałem pod artykułem o nowej sali porodowej: trzymam kciuki za zmiany na lepsze. Mam nadzieję, że nie będziemy na poród musieli jechać do warszawy.

I co mnie szczególnie cieszy: pewnie wyleci Jalowski :D

(2013/12/18 15:53)
Pojawiają się kolejne obietnice, wszyscy otwierają oczy z niedowierzaniem, ile to można ludziom jeszcze obiecać, ot tak sobie?

(2013/12/26 14:13)
Pojawiają się kolejne obietnice, wszyscy otwierają oczy z niedowierzaniem, ile to można ludziomjeszcze obiecać, ot tak sobie ?

(2013/12/26 14:13)
     W związku z pojawieniem się kolejnych obietnic pana Burmiszcza, tak jakby ludzie nie pamiętali poprzednich i nie kojarzyli że skończyło się właśnie na obietnicach. Tak dla lepszej oceny przypominam program wyborczy rzecznika, rzeczonego Burmiszcza, a tenże tak pisał  na koniec swojego programu :
8 - "Będę ściśle wspierał działania naszego burmistrza Piotra Osieckiego. Jego program wyborczy jest także moim programem". Zatem Pan M., pisze że to co w jego programie to i Burmistrza.
 Historia remontu ulicy Staszica, a właściwie jej braku, osławiony już remont wzgórza zamkowego wręcz wymuszają refleksję nad stanem miasta i jego przyszłością. W ostatnim rankingu finansowym samorządów, mieszkańcy znaleźli się w gronie najsłabiej zarabiających, czy żyjemy już nie w Sochaczewie tylko DZIADOGRODZIE, za rządów Burymiszcza Osickiego. 
Co może nas jeszcze spotkać, czy historia z Rewala to możliwy scenariusz dla miasta ?

Na szczęście 2 z przodu, to jest koniec kadencji Burmiszcza już za 299 dni i to jest ta krzepiąca wiadomość.

(2014/01/08 14:55)
Dodaj sobie do tego jeszcze 4 lata  :)

(2014/01/08 15:41)
Widzę że jest Pan optymistą ale to za mało by przekonać wyborców, drugi raz nie dadzą się złapać na obietnice bez pokrycia.  

(2014/01/09 10:43)
 Obietnice są dla głupich, durnych ludzi. Nigdy podczas żadnych wyborów nie kierowałem się obietnicami polityków.
 Prawda jest taka że to nie wy wybraliście Tuska, nie wy wybraliście Osieckiego, po prostu  Oni was wybrali,zręczny polityk mówi to co ludzie chcą  usłyszeć i to On wybiera nie wy. A że to co mówił to nawet nie można zaliczyć do kłamstwa bo to takie sprytne pojęcie jest tzw."potwierdzenie nieprawdy " i wszystko załatwione.Ot, i cała polityka

(2014/01/09 11:23)
Polityka to nie kłamstwa, palenie głupa i psucie babek z piasku, to odpowiedzialność za wspólne mienie i sprawy, umiejętność przewidywania korzystnych i nie korzystnych okoliczności w dającej się ogarnąć przyszłości, na podstawie realnych danych ekonomicznych i demograficznych oraz pracowitość i uczciwość. W przeciwnym razie, ludzie wyczują fałsz letkiewicza i lancmana. Czym prędzej powiedzą takiemu "polityczkowi" won przy pomocy kartki wyborczej lub referendum. A to co pan pisze, to bzdury i domorosła pseudo - psychologia.   

(2014/01/11 21:54)
 Panie jago jak zwał tak zwał ale niestety  to co napisałem w poście wyżej to niestety takie są realia, a wy i tak nie potraficie rozliczać i wyciągać wniosków,cyt: "pójdziecie do urn jak barany i zagłosujecie jak wam się wskaże"-Prof. Wiatr, osobiście z obserwacji zakładam iż wygra ten kto ma więcej kasy i większą charyzmę oraz siłę przebicia, akurat dokonania nie są kwestią kluczową w tej sprawie!

(2014/01/12 12:00)
                         NIE WIEM KTÓRY BURMISTRZ A KTÓRY STAROSTA

(2014/01/12 17:19)
Mieszkańcy nie mają z tym problemu, wiedzą kto psuje miasto .

(2014/01/12 17:35)
Jacy mieszkańcy? Ty masz za to same problemy. A mnie to rybka , ja żadnego interesu w tym nie mam, czy będzie brał kasę ten czy tamten za walenie w h.. to odpowiedź jest tylko jedna w h.. cięcie też zajęcie i to czasem nieźle płatne :))))

(2014/01/13 08:42)
Polityka to nie kłamstwa, palenie głupa i psucie babek z piasku, to odpowiedzialność za wspólne mienie i sprawy, umiejętność przewidywania korzystnych i nie korzystnych okoliczności w dającej się ogarnąć przyszłości, na podstawie realnych danych ekonomicznych i demograficznych oraz pracowitość i uczciwość. W przeciwnym razie, ludzie wyczują fałsz letkiewicza i lancmana. Czym prędzej powiedzą takiemu "polityczkowi" won przy pomocy kartki wyborczej. 

(2014/01/13 13:24)
jago z kim ty walczysz i o co, bo ja chyba już pisałem że koło dupy to mam kto będzie grubą forsę brał za walenie w ciula?
 Tyle twojego co tu sobie popiszesz;)

(2014/01/13 13:31)
Ja w odróżnieniu od Pana, nie lubię być oszukiwany i oczekuję spełnienia obietnic wyborczych przez Burmistrza. I interesuje mnie na co idą społeczne - moje pieniądze z podatków, jak każdego normalnego obywatela. A próby zaśmiecania, czy obrzydzania forum przez Pana nie robią na mnie wrażenia. Burmistrz nie jest udzielnym i absolutnym władcą, a jedynie człowiekiem na wynajęciu do pracy zleconej przez wyborców i to tylko na jakiś czas do realizacji programu do którego się zobowiązał. Nie realizuje odchodzi.
I całe szczęście.

(2014/01/13 13:43)
Ja w odróżnieniu od pana nie czuję się oszukany bo nie jestem tak naiwny żeby wierzyć w jakiekolwiek obietnice polityków bez względu na to jaka opcję reprezentują. Z tymi pańskimi pieniędzmi z podatków to tak bym nie wyolbrzymiał tej sprawy bo wiadomo że Sochaczew nie ma zbyt wielkiego Budżetu i nie będzie miał w najbliższej przyszłości. Chyba to pan ma zbyt wielkie wyobrazenie o możliwościach władzy Samorządowej.  Taka władza na ogół jest mniej lub bardziej dobra. Oczekujac jakiegoś Super Burmistrza  który zrobi tu Słoneczną  Dolinę mlekiem i miodem płynacą chyba przecenia pan możliwości zwykłych ludzi. Obietnice gruszek na wierzbie lub dobrobytu za pomocą czarodziejskiej różczki to taki chwyt  dobry do stosowania na ciemnym ludzie i sprawdza się tylko w bardzo prostych środowiskach a i zazwyczaj kiedy Demokracja jest dopiero na etapie raczkowania. A jeśli chodzi o zaśmiecanie forum to niech pan policzy ilość swoich bezsensownych postów takich które służyły tylko prowokowaniu i  zwykłej hucpie w porównaniu do moich które są tylko odpowiedzią. Ja odnoszę wrażenie ze panu się bardzo nudzi i chyba czas najwyższy wziąć się za coś pożytecznego zamiast zbijać baki i wypisywać kocopoły tu na forum.

(2014/01/14 08:29)
Za przykład dobrych gospodarzy miast i sprawnych samorządowców, niech mi posłuży Burmistrz Grodziska Mazowieckiego czy gospodarz Płońska, którzy to ludzie od 20 lat piastują swoje Urzędy ciesząc się zaufaniem i szacunkiem mieszkańców. Ciężko sobie zapracowali na swoje dobre imię i renomę oraz głosy wyborców. Ja wierzę że my również mamy szansę w przyszłości na takiego gospodarza, gdyż obecny zdecydowanie nie daje sobie rady z tak odpowiedzialną funkcją.  

(2014/01/14 11:44)
 Tak jeszcze pewnie wójta który od 5 kadencji zasiada jako włodarz Gminy , nota bene w której ani jednej drogi nie skanalizowano a stan ich nawierzchni woła o pomstę do Boga. Czy to jest wyznacznik dobrego Gospodarza czy głupich i naiwnych wyborców?

Niech pan nie bredzi i mi taki bzdur nie opowiada o innych miastach jakby był pan chory umysłowo.  Grodzisk,|Płońsk czy Ciechanów, miasta w których  potrafiono sprawić aby napłynął kapitał z zewnątrz,  bo poza  tymi inwestycjami prywatnych inwestorów niczym nadzwyczajnym się nie wyróżniają. A co zrobiła poprzednia ekipa? Sprzedała Pola   Czerwonkowskie pod  idiotyczne Hale które to  sa elementem walki Strategicznej aby rozproszyć Polskie Rodzime Firmy i sukcesywnie wyniszczyć je. Teraz gdyby jakiś mądry Burmistrz chciał przyciagnąć poważnych inwestorów którzy nie kładą się spać w szlaf myckach(śmędaków z pejsami) to niema nawet  specjalnie atrakcyjnych terenów aby takich przyciągnąć tutaj.

Łatwo komuś się mówi tylko niech weźmie się i sam zrobi panie jago expercie od siedmiu boleści, wszechwiedzący.

(2014/01/14 15:57)
 No panie jago do q,, nędzy dajmy na to obecny Burmistrz odejdzie zakładając że większość Sochaczewian uzna iż się nie sprawdził ale chyba nie będzie pan tak bezczelny aby proponować  ta poprzednią ekipę, tych nieudaczników pożal się Boże. Na dobra sprawę to wszystkie ekipy u nas już były i wszystkie rządziły yacotaco, aby Polska nie zginęła!!!

A jakie dziewczyny w Płońsku

(2014/01/14 16:49)
     Sochaczew stać na dobrego kandydata lub kandydatkę. Nie wykluczone że zagłosuję właśnie na kobietę w najbliższych wyborach, gdyż panowie zbyt wiele czasu poświęcają na spory, wojenki i wymachiwanie szabelką, lub sprawdzanie kto ma dłuższego, a nam potrzeba sprawnego i kompetentnego zarządcy sprawami miasta i jego mieszkańców.

(2014/01/16 09:01)
 No to się uśmiałem Sochaczewska Żelazna Dama z PO, ale pompa :)))))))))))

(2014/01/16 11:37)