nikt ci nie da tyle co Osiecki obieca - program

/ 177 odpowiedzi / 24 zdjęć
 kuc- zdrapka powiem to ostatni raz, trochę kultury i szacunku by się ci przydało w chamski sposób rozmawiaj z kumplami. I coś jeszcze dodam kucyki dawno wyszły z mody...:)
Pan Jerzy teraz jest aktywny promując siebie i byłego burmistrza (którzy mimo dwóch kadencji nie wykazali się zbytnio ambitnymi efektami swojej pracy)aby po wygranych wyborach zniknąć z portalu i w gabinetowych salonach grzać doopsko nie słuchając i nie wczytując się w prośby mieszkańców. Ma świetny sposób na unikanie trudnych pytań czytaj milczenie lub paragrafy, ustawy, przepisy zbędne do wyjaśnienia prostych spraw. Jego funkcje w powiecie to rozmowy kontrolowane czytaj przy kawce lub obiadku a tu pstryk niewygodna aferka wypłynęła. Zapomniał tylko, że są tacy co pamiętają jego aktywność z przed lat. Pęd do władzy przesłania wszystko, a przede wszystkim ludzką twarz do Mieszkańca. Czy kuc to drugi nick Jerzyka, druga jego twarz i lustrzane odbicie? Czy giermek wierny pucybut a przy tym bez ogłady człeczek?

Karol

(2014/02/02 00:48)
Panie kuc i hattori, dziękuję Wam za okazane wsparcie, ale w zamian spotkał Was z mojego powodu agresywny jazgot. Pan kuc jest obrażany, bo troll chce mnie sponiewierać, insynuując jakieś lustrzane odbicie. Nie warto z trollem dyskutować. Wcześniej starałem się nawet z nim polemizować prosząc, aby oprócz natrętnego i uporczywego krytykowania operował faktami. Bez efektu. Nasuwa mi się analogia, bardzo życiowa. Idąc przez pola spotkamy chwasty, takie jak przytulia czepna czy łopian(rzep). One jeśli się nie przyczepią, giną! Kiedyś przypomniałem na forum inne życiowe zdarzenie z kalifornijskim śmierdziuchem. Ileż w nim również było analogii.Dla przemądrzałego trolla mam odpowiedź:Pozdrawiam w niedzielny poranek wszystkich, którym obce jest trollowanie.

(2014/02/02 09:03)
do kuc300 
Pracując w Towarzystwie Ubezpieczeniowym nie trzeba być ubezpieczycielem - DEBILU !Jestem dla ciebie prostakiem ? - ok, wisi mi to !Tylko kim ty jesteś anonimowy tchórzu  ukrywający się pod pedalskim "ola zdrapka"

(2014/02/02 09:05)
do Pana Jerzyka 
Przyganiał kocioł garnkowi !!!
Czy troll to taki człowieczek z siwawą brodą któremu już kiedyś pomoc w rządzeniu pewnym miastem nie wyszła ?

(2014/02/02 09:13)
Do pana jerzyka.

Zastanawiam się na czyich plecach teraz osiągnie swój cel (zdobycie stołeczka) kto będzie tak naiwnym by wierzyć w ten słowotok? Dlaczego nie ma odwagi walczyć pod własnym szyldem? Dlaczego nie potrafi spojrzeć sobie w oczy, że to się nie wróci tak zwyczajnie?
Brak słów gdy tupet jest większy od wszystkich zdobytych kwalifikacji? Życie na świeczniku jest wygodne by dobrowolnie z tego zrezygnować, a czy się robi czy się leni to komisje powiatowe mówią.....

Karol

(2014/02/02 09:51)
Panie Gizmo, niech Pan swój intelekcik zaangażuje do codziennej pracy nad sobą. Skorzysta na tym i Pan i Pańska firma. Rzucanie wyzwisk w kierunku forumowych adwersarzy dyskwalifikuje Pana. Sugerowanie, że ja trolluję świadczy też o Pańskim dyletanctwie. Czy człowieczek twierdzący, że mi rządzenie nie wyszło, mógłby przytoczyć fakty? Fakty demaskują pieniactwo.

(2014/02/02 10:17)
Pan Osiecki obiecywał drogi, nowe i wyremontowane, a tymczasem wnioski o dofinansowanie nie płyną do programów zewnętrznych i mamy co mamy. 

(2014/02/02 11:05)
Ych ty skur.. pokaż się  a nie pisz bzdur anonimowo głąbie kapuściany. Nie widzisz co się dzieje?. Ci durnie z PO doprowadzili do sytuacji że z wszystkich deklaracji i obietnic pan A.Struzik się wycofał ponieważ debile z mafii |PO PSL  uchwalili tzw. Janosikowe i pan A.Struzik setki milionów zł musi przekazać  do biedniejszych Gmin w innych województwach w ramach tej Bandyckiej ustawy. Janosika powiesili za ziobro i słusznie bo był bandytą, to samo należy zrobić z PO!!!

(2014/02/02 11:24)
Ustawa o janosikowym została uchwalona w 2003 roku, a wtedy u władzy było SLD. To na pewno wina Tuska, że w Sochaczewie dziury na drogach.

(2014/02/02 11:57)
 No ale dlaczego Kaczyński ani w końcu Tusk nie uchylił tej debilnej ustawy? Dla mnie PO i PIS to takie same Socjalistyczne partie jak sld. No niestety to przez takie Socjalistyczne myślenie mamy i będziemy mieli dziury. Burmistrz kasy niema wiadomo dlaczego, z różnych przyczyn i to nie jego wina bo inny Burmistrz był i też pieniędzy nie było, a co myślisz że przyjdzie taki co  ędzie miał?wyłoży z własnej kieszeni na drogi?

Nie to miasto trzeba urządzać od nowa

Po pierwsze zlikwidować jakikolwiek Socjalizm
 Po drugie stworzyć warunki , wręcz Republikę Bananowa dla Kapitalistów którzy zechcą tu inwestować i w efekcie też dadzą nam jako miastu zarabiać. Potem można brać się za własne inwestycje, drogi, parki itd.
 No jedno mogę zarzucić, że wstydzę się za kilku kolejnych Burmistrzów bo  to tak ciężko wsadzić tyłek w auto i jechać do stolicy aby negocjować z tymi z rządu o utworzenie tu Specjalnej Strefy Ekonomicznej, tudzież  przemysłowej.

(2014/02/02 12:37)
Tupecik ma ten były wice burmistrz, aż piana uszami mu wychodzi, klepiąc w klawiaturę te inwektywy pod adresem internautów nie mówiąc już o mieszkańcach, którzy już doświadczyli rządów tej ekipy. Wszędzie będzie dobrze gdy was panie jerzyk nie będzie to niezaprzeczalny fakt. Dość wyjaśnień typu to nie jest w kompetencji tego czy tamtego, dość amartoszczyzny i bałwochwalstwa. i na razie wystarczy, będę dozował swój sprzeciw wobec pana by nie naruszyć swojej godności.

Karol

(2014/02/02 12:37)
do Ka.
Czy Ty wiesz co to jest godność? Śmiem wątpić.A jeżeli poszukujesz jej u siebie , to na bank jej nie znajdziesz.Nie męcz się z odpisywaniem , bo Ci to jakoś słabo wychodzi . Jeszcze raz Ci mówię ,Panu Jerzemu nie dorastasz do pięt w każdej dziedzinie ,gdzie rozum jest siłą przewodnią.Więc Twoja polemika z Panem Jerzym to tak jakby rozmowa upośledzonego z normalnym.Oczywiście zakładam ,że wiesz kim w tej rozmowie jesteś.

(2014/02/02 13:26)
 kuc  powiedział ci ktoś nie wpier.. między wódkę a zakąskę, ty żadnej kultury nie posiadasz i  się nie wpier... jak ludzie dyskutują.  Sorry. Niestety musiałem użyć trochę prymitywnego języka starając się żebyś był w stanie to pojąć. No  możliwe że to błąd  iż chcąc przemówić do rynsztoku  musiałem zejść  do takiego poziomu.

(2014/02/02 13:36)
A ja uważam, cytując klasyka, że czy wygra u nas lewica czy prawica to i tak będzie targowica.
Oni wszyscy już byli, ..., oni muszą odejść!

(2014/02/02 13:37)
Olaf z Tobą na tym forum się nie rozmawia , nie słyszałeś czy może nie czytałeś wcześniejszych wypowiedzi. 

(2014/02/02 13:45)
giermku kuc czy były wicek jest tak zasłużony, że musi mieć papugę, takich chamskich polemik nie prowadzę z byle kucem więc nie wysilaj się na wpisy. Nic nie robił a tyle paragrafów używa i tyle doświadczenia zdobył na koszt podatnika a teraz nawet nie potrafi wytłumaczyć aferek powiatowych mimo iż zasiadał dosłownie zasiadał w komisji kontrolnej te placówki, zacznij myśleć kucyku bo to nie boli.

Karol

(2014/02/02 14:32)
" Polityka to jest nurkowanie w szambie na czyjeś zlecenie żeby wyłowić złoty pierścionek"-W.Cejrowski

(2014/02/02 14:55)
do karola
On chociaż  coś zdobył ,w przeciwieństwie do Ciebie .Chamstwem jakie reprezentujesz  nic nie osiągniesz.

(2014/02/02 15:58)
do wyżej, a ty się na takich wzorujesz...gratuluję.
Mnie twoja opinia lotto jak by powiedział Ptaszek..he he he jesteś za cienki pucybucie.
Nosząc teczkę za wickiem nic rozumu nie nabrałeś nie wspomnę o wykształceniu.
Ten ktoś miał już szansę a teraz znów liczy na biednego Bogusia C.który musiał sprzedać udziały w lokalnym radio i gazetę by starczyło mu na start w wyborach, a ten liczy na drapane jak zwykle.

Karol

(2014/02/02 16:43)
Hey !!!!

(2014/02/02 16:49)
Karol posiłkując się na tym co podawał ES to ma sporo udziałów w spółkach na Polach Czerwonkowskich. Ale właśnie tu pisał kuc że ci panowie już byli i pamiętam jak pan Bogusław biadolił że mu podarowano , wciśnięto dziurawe drogi z którymi boryka się także  obecny Burmistrz który nota bene też niema pieniędzy na ich remont a po wycofaniu się a w zasadzie Dezercji A.Struzika pozostaną rozpaprane, niedokończone i niektóre nawet nie zaczęte na przyszłą kadencję.  Ciekawe jest że remontuje się pół ulicy tę stronę po której mieszka vice burmistrz. Jak chcecie mieć wyremontowana druga stronę ulicy to zróbcie tak aby Burmistrz czy Wice Burmistrz mieszkał po waszej stronie ulicy. Hahaha  i chociaż raczej płakać niż śmiać się już się śmieję nie tylko z absurdów PRLu, absurdy III RP to  dopiero są jaja jak berety.

(2014/02/02 20:01)
A ja uważam, cytując klasyka, że czy wygra u nas lewica czy prawica to i tak będzie targowica.
Oni wszyscy już byli, ..., oni muszą odejść!

buddy o to im właśnie chodzi, oni chcą żebyśmy tak myśleli. Bo tu nie chodzi o to aby jednych ludzi zmienić na innych czy też tę partię na inną. W Polsce potrzeba dzisiaj Rewolucji mentalnościowej aby zmienić wizję Polski czy wizję miasta jako przyszłości. Proponuję odrzucenie Demokracji Socjalistycznej na rzecz Demokratycznego Kapitalizmu na styl Stanów Zjednoczonych, taką jaką wizję proponuje Kongres Nowej Prawicy. Oni już sobie ustalili między sobą że ludzie widza tylko 2 czy 3 partie praktycznie która jedna od drugiej niczym się nie różni. Nie wiem jak wy ale ja nie chcę być dłużej robiony w konia i na pewno zagłosuję na KNP we wszystkich kolejnych wyborach przez najbliższe 2 lata.

Zapraszam tutaj

Robią Nas w Konia

(2014/02/02 20:45)

(2014/02/02 21:37)
jago a kto ci  każe chodzić na te zebrania, gdzie cała trzoda się zbiera?

(2014/02/02 22:14)