No i mamy przysłowiowy gwoźdź do trumny

/ 20 odpowiedzi

"Kosmita" wspiera burmistrza Osieckiego

No i mamy przysłowiowy gwoźdź do trumny. Jak widać już tylko Kosmici popierają Pana Osieckiego, co nawet się zgadza patrząc na plakat z Panem Małeckim ... Kto kieruje taki durny przekaz do centroprawicowego elektoratu Sochaczewa, nie dziwie się że ludzie PiSu wypinają się na kandydata...
Panie Małolepszy a co taki nosek czerwony , nie przypudrowali , czy się nie dało przypudrować . Oj coś tam puszcza , Kosmita jak to kosmita , ja osobiście odbieram go jak postać w filmie , Dzień Świra.

(2014/11/12 13:19)
PS Olaf Czy Ty kiedyś zmądrzejesz , masz przecież swoje lata. Jeżeli teraz jesteś pod nickiem  kostecki , tzn , że haseł zapomniałęś od tamtych nicków , czyli La Costa , olaf i nawet nie chce mi się ich wymieniać . I jak wynika z tego , to już nie jesteś proosiecki.

(2014/11/12 13:22)
Pan Przemysław arogancki i chamski był jest i będzie, ma dobre wzorce w osobie pana wice starosty. Nie wiem kto mu przykleił ten uśmiech na banerach, pewnie to tylko na czas kampanii.
Takiego uśmiechu jeszcze nigdzie nie prezentował. Z twarzy bije tylko arogancja i buta.

(2014/11/12 13:43)
olaf przeciez ty stary pisior jestes, foty mam jeszcze przed oczami i powiem ci zanim kur zapieje trzy razy sie go wyprzesz... :)

(2014/11/12 15:11)
OLAF - KOSTECKI   TY nie jesteś poronowoosiecki, jak piszesz , ciebie poronili z uciskiem na mózg i przeżyłeś , ale głupota została .

(2014/11/12 18:52)
Młodzi ludzie słuchający takiej muzyki nie chodzą na wybory, natomiast dorośli wyborcy raczej nie rozumieją muzyki tzw., CHIPCHŁOPOWEJ. Tak więc nie sądzę by znalazł ten pan nowych wyznawców wśród wyborców. Wygłupił się i pewnie polegnie.

(2014/11/13 09:57)
Sądzę że nawet chłopaczyna nie zajarzył że zaszkodził swojemu pryncypałowi. Taki to Chipchłop.

(2014/11/13 10:09)
Chipchłopy dołem, bul bul i jeszcze śpiewają coś o wolności, a jak to się ma do blikowania komentarzy przez ich mentorów. To ma być ta wolność ? Coś sobie chłopaki przysmażyli i im się pozajączkowało w główce ?

(2014/11/13 17:04)
"...Burmistrz Osiecki to pierwszy Burmistrz który nie bał się odważnych decyzji i trudnych reform w mieście!!!..."

@kostecki albo dajesz konkrety, albo przestań siać głupotę. Wytykasz innym brak argumentów, a sam operujesz frazesami bez pokrycia. 
Oprócz zatrudniania "znajomych i przyjaciół królika" niewiele się działo. No chyba, że jaja sobie robisz. Ale śmieszne to nie było.

(2014/11/13 19:17)
JANIAK 

Janiak to komik , a dzisiaj cyrk przyjechał , Panie Janiak to dla Pana publiczność , błaźnie.

(2014/11/13 19:43)