No i mamy

/ 39 odpowiedzi / 5 zdjęć

Parafrazując słowa Joanny Szczepkowskiej: 

27.12.2015 Skończyła sie w Polsce demokracja.

...definiowana przez liberałów z PO, nowoczesna i PSL, a zaczęła PiSowska popierana przez większość społeczeństwa.

Żeby nie było, ja do niej nie należę. ;)

Za niecałe cztery lata znów będzie zielono?

(2015/12/28 14:09)

@Reage77

Przyjmując wynik wyborów, a nie podział mandatów  - jeśli większość społeczeństwa to 38%, to ja cię sorry :)
Ale te optmistyczne szacunki "większości" niestety topnieją jak tegoroczny śnieg.

"Za niecałe cztery lata znów będzie zielono?" E tam, już za dwa będzie łyso ;)

(2015/12/28 15:05)

Większość mandatów, najwięcej spośród oddanych ważnych głosów, ale czy większość społeczeństwa?

37,58% wyborców spośród ok.15 mln 201 tys. zagłosowało na PiS. Ale frekwencja wyborcza wyniosła 50.92%. Czyli jeśli z ok. 30 mln 535 tys. uprawnionych do głosowania w wyborach parlamentarnych, na PiS zagłosowało ok. 5 mln 712 tys. wyborców, to ta "większość" stanowi 18,71% społeczeństwa. Politycy, więcej pokory, bo wyborcza łaska na pstrym koniu jeździ.

(2015/12/28 16:48)

Jaka demokracja?To co było do tej pory nie było żadną demokracją,nie twierdzę też że PiS wprowadzi lepszą.Każdy ma swoją teorię co to jest demokracja nawet Niemiecka Republika Demokratyczna kiedyś była.Ten polityczny twór jakim jest obecny trybunał to karykatura demokracji.

(2015/12/28 18:38)

demokracja-władza ludu-czy was pogięło? w głowach się poprzewracało ?

(2015/12/28 19:31)

w obronie demokracji wygenerowano za pomocą ABW Brunona Kwietnia,""zamachowca"",przeglądnijcie swoje szuflady,dobrze radzę

(2015/12/28 19:37)

https://www.youtube.com/watch?v=EJXUY3M_HPk

(2015/12/28 20:53)

Pyta dziennikarz Bacę.- Baco, a co myślicie o demokracji?  Ta Demokracja wcale mi się nie podoba Panocku, bo to podobno głos większości, tak? Oczywiście Baco, głos większosci to podstawa demokracji.   Na to Baca; No właśnie Panocku. A jakich ludzi jest więcej, mądrych, czy głupich?                    

(2015/12/28 22:14)

Tow. Gierek  pyta bacę -oddalibyście ojczyźnie konia gdyby potrzebowała? dołbym !, a krowę? tyż !,a owce? nie ! dlaczego baco? bo mom

(2015/12/29 11:00)

A po cofnięciu 6-ciolatków do domu ilość głupców jeszcze się powiększy.

(2015/12/29 13:20)

W takim razie pozostaje nam tylko monarchia, został jeden Radziwiłł, może się zgodzi i w końcu Trąbita założy koronę.  Co do zabierania 6-cio latkom dzieciństwa jestem przeciw! A głupków przybywa proporcjonalnie do wykształcenia.

(2015/12/29 17:47)

4pancerni - jak bardzo jesteś wykształcony?

(2015/12/29 18:53)

Pyta dziennikarz Bacę.- Baco, a co myślicie o demokracji?  Ta Demokracja wcale mi się nie podoba Panocku, bo to podobno głos większości, tak? Oczywiście Baco, głos większosci to podstawa demokracji.   Na to Baca; No właśnie Panocku. A jakich ludzi jest więcej, mądrych, czy głupich?       

Dlatego tak dyżo ludzi popiera partiokratów... ;)            

(2015/12/30 13:06)

@dolicha, ,nic się nie powiększy,chyba że sama po sobie myślisz-jestem głupia bo poszłam do szkoły w wieku 7 lat-ucz się z praw nartury,,małpy (nam najbliższe) też wychowują swoje małe do pewnego wieku,a dopiero po kilku latach wysyłają ich na osobne drzewa,opanuj temperament 6 latka sadzając go w ławce  ! myślę że jesteś leniwcem który naukę ,którą powinno pobierać Twoje dziecko od Ciebie (podstawy znajomości zachowań,pisania i czytania--sama wiesz kiedy dziecko ma dość i czas zrobiś przerwę ) - chcesz zgonić na szkołę,-- przedszkole jest potrzebne aby maluch nauczył się współistnieć z rówieśnikami,poznał prawa grupy (w domu sam - pan i król),to że w innych krajach dzieci idą szybciej do szkoły nie oznacza że mają taki sam system szkolenia jak u nas,u nas się uczy--W IMIĘ OJCA I SYNA, DZIEŃ DOBRY PANI,SIAD,POWSTAŃ,Marcin nie kręć się,Iwonka nie rozmawiaj,ogólnie zamknąć mordy bo was niczego nie nauczę !!! 25 osobowe klasy,6 latki z 12 latkami w czasie przerwy..........

(2015/12/30 13:36)

(2015/12/30 13:41)

https://www.youtube.com/watch?v=WlYYewrY4-o

(2015/12/30 14:03)

@Reage77,ciężkie i mcne

(2015/12/30 14:39)

Robroy w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś - większość rodziców to leniwce, wolą dziecku dać smartfona czy włączyć bajkę niż je edukować. 5-6 latek ma najbardziej chłonny umysł, który często jest źle stymulowany bo n.p. spędza czas w łączonych grupach przedszkolnych  z dziećmi 3-4 letnimi. Głównie na wsi. Całe szczęście, że przeszła poprawka opozycji znosząca konieczność badań dla 6-latka, którego rodzic chce posłać do szkoły.

Negowanie dobrych, sprawdzonych rozwiązań tylko dlatego, że wdrażał je "zgniły zachód" kojarzy mi się z imperialistyczną stonką z głębokiego PRLu ale tak jak wtedy tak i teraz mamy dyktaturę ciemniaków.

(2015/12/30 16:30)

@dolicha --Twoje dziecko powiększyło grono głupców ? bo poszło w wieku 7 lat do szkoły? współczuję ! ,i przestań pieprzyć o imperialistycznej stonce,zgniłym zachodzie,dyktaturze ciemniaków,zgrane i żałosne,argumentuy idiotów,tej powalonej komuny i stonki nie ma już przez jedno pokolenie a debile jak Kluzik Rostowska chcą się zapisać w annałach szkolnictwa jako REFORMATORZY,bydło pokończyło system szkolnictwa PRL,studia a teraz zmieniają,tylko dla zmiany! TYLKO !! (CHOCIAŻ Z TEGO WIDAĆ ŻE SZKOŁY W PRL  NIE BYŁY DOSKONAŁE WYPUSZCZAJĄC TAKICH DEBILI ,A MOŻE NAWET CIEBIE I MNIE

(2015/12/30 16:43)

Jedno jest pewne Robroy - PRL nie nauczył Cię kultury. 

(2015/12/30 20:02)

@dolicha  ,ale mi dowaliłaś,leżę i liżę rany,między nami-kulturę to się ma wrodzoną bo nauczyć się nie nauczysz

(2015/12/31 03:23)

Ale wy macie idolów.

Kamiński - nacjonalista, wróg wszystkiego 

Korwin skrajny liberał, 

Kukiz konstytucjonalista,  tylko jak to się do sytuacji finansowej gospodarstw domowych.

Dziennikarze: Pospieszalski, Kolonko, Lis, Olejnik. Żaden z nich nie jest dziennikarzem tylko tubą propagandową jakieś tam partii.

Przekonaliście mnie, wole być rządzony przez złodziei niż psychopatów.

(2015/12/31 09:34)

dolicha

Oj tam , nie dziw się to przyszły elektorat PiSu , dostaną miche, cztery msze dziennie , kompas  i  przewodnika do urn wyborczych.

Po co im nauka a tyle ile potrzeba do czytania książeczki na mszy to wystarczająco dużo.

(2015/12/31 10:00)

@robroy - pierwszy człowiek, który kulturę ma wpisaną w DNA :) :) :)

Poniekąd @robroy jesteś skarbem narodowym ;)
Dla narodowego dobra oddaj się proszę badaniom genetycznym, a może dzięki temu naukowcy nauczą się tak modyfikować kod genetyczny Polaków, że w trzecim pokoleniu po obecnym będziemy wzorcowo kulturalnym narodem.
Dzięki temu już niedługo będziesz rozsławiany przez NOWOODRODZONE MEDIA NARODOWE .

Pozdro, z Nowym Rokiem i wesołego szampana w Sylwestra :)

(2015/12/31 11:14)

@wbienko , uwaga do Ciebie - nie pije się przed imprezą !!!  ,gdzie napisałem że mam kulturę w DNA ? jestem cham od urodzenia, jak zamawiam colę to słomkę wyjmuję sobie z kaloszy, inteligencją i kultura dorównuję 400 posłom i 70 senatorom,reszta  mnie stóp nie godna myć ! dyskusja z @dolicha jest jałowa ,jak z każdy PiS-owcem,jakbym babę (@dolicha) wybatożył to by i obiad ugotowała, pranie zrobiła ,i wyprasowała,kurze wytarła,podłogi wypastowała a potem niech sobie leży a nie bzdety na internecie wypisuje, --Happy New Year !! --(bo teraz po Polsku Szczęśliwego Nowego Roku --nie pasuje)

(2015/12/31 19:17)