no i ruszyła STASZICA

/ 3 odpowiedzi

jakie było moje zdziwienie kiedy przedwczoraj pierwszy raz ruszyłam wyremontownym fragmencikiem ul. Staszica - otóż włączając się do ruchu z ul. Pokoju muszę ustąpić pierszeństwa i rozglądać się uważnie w czym PRZESZKADZAJĄ barierki przy ulicy , smukłe , szare,  gęste - jadąc osobówką nie byłam w stanie dokładnie ocenić czy  od strony  Trojanowa zbliża się auto bo niewiele widziałam przez zasłaniające prenty .A może ktoś pomylił normy wysokości barierek ????  Odechciało mi się jeździć tamtędy  a co będzie jak pogorszy się widoczność ?

Już o tym samym kiedyś wspominałem. Co będzie jak od strony Trojanowa będzie normalny ruch?Zresztą od strony centrum też widoczność jest ograniczona.

(2015/10/01 11:55)
Barierki fatalne. Zagrażają bezpieczeństwu ruchu. Ograniczają widoczność do zera, powinny być zdemontowane bez dwóch zdań. Nie wiem kto to wymyślił (projektant/wykonawca/inwestor?) ale trzeba przyznać się do winy i ponieść konsekwencję ich wymiany tak aby widoczność na skrzyżowaniu nie była ograniczana.

(2015/10/01 13:56)

iks
Jeśli te stosy barierek - wygląda to koszmarnie - miałyby zostać to trzeba tam zamontować lustra żeby było widać czy coś nie nadjeżdża inaczej dojdzie do wypadku przez elementy, których zadanie miało być odwrotne.

(2015/10/01 18:02)