Novoosieckie Kamieniczki zamiast Parku w Sochaczewie

/ 41 odpowiedzi / 6 zdjęć

Czy Novoosiecka władza ma prawo do przywłaszczenia przyszłości naszego miasta.... Jesteśmy świadkami zawłaszczenia przez władze przyszłości którą gróbka Roszczeniowych-hedonistów gotuje nam i naszym dzieciom... najwyższe ceny wody i ścieków... zadłużające nas na 12 lat obligacje na 27mln.zł. a teraz ... plany budowy kamienic w miejscu Zielonego Parku są skrzętnie przygotowaną gilotyną samorządu na demokrację... mieszkańcy maja prawo wypowiedzieć się co do przyszłości Miejskiego Parku gdzie część decyzji podjęła grupka ludzi o niezbyt czystym sumieniu... pominę fakt że za decyzje radnych i burmistrza o przekształceniu planu zagospodarowania tego terenu trzeba będzie prawdopodobnie wypłacić spadkobiercom ogromne wielomilionowe odszkodowania... to jeszcze do tego... miasto planuje sprzedaż tej działki jednemu jak mniemam deweloperowi (inwestorowi)... czy zabukowano już sobie miejscówki w planowanych Novoosieckich Kamieniczkach... skoro burmistrz tak zawziął się ''jak szczerbaty na suchary'' aby wyciąć drzewa w mieście i zabudować to miejsce kamienicami???

Co to, na litość boska, jest gróbka?!!!!
Następny analfabeta się znalazł.....

(2014/09/16 11:14)
margot45 facet się pomylił w emocjach pisze ,na tyle wpisów jeden błąd wybaczalny.Zapewne miało być GRUPKA .......

(2014/09/16 11:36)
Taaa, pewnie burmistrz też się pomylił jak pisał o wierzy ciśnień, a jego rzecznik jak pisał o spruchniałych drzewach.

(2014/09/16 11:47)
Szanowny forumowiczu ''margot45'' sposób wypowiedzi jak i forma którą przyjąłem w niemal wszystkich postach trzyma standardy Novoosieckiej retoryki magistrackiej zmuszony przez rzecznika magistrackiego który przez ponad 3lata wypowiadał się pod kilkoma internetowymi postaciami naginając rzeczywistość wzbudził we mnie poczucie obywatelskości na tyle silnie motywując swoją bezużyteczną polityką do działania i przynajmniej pisania o sprawach które w moim mniemaniu są ważne i na które warto zwrócić uwagę ... Czytając moje posty które to wytykają szkodliwe dla mieszkańców miasta Novoosieckie działania musisz czytać kreatywnie... podam przykład wypowiedzi burmistrza który jest dobry w tej dwulicowości owej wypowiedzi... kiedy burmistrz pisze chwaląc mieszkańców że mają wielkie serca i potrzebne będzie wiele zaangażowania obywatelskiego oraz wytrwałości... to tak naprawdę pisze o tym że podwyższy jeszcze podatki i ceny wody....Wyraz na który zwróciłeś uwagę zawiera błąd lecz nie ten o którym piszesz miało być ''grób-ka'' wynika to z tego iż w słowniku osób kulturalnych nie ma nad wyraz obelżywego słowa którym można by było określić rządy obecnej władzy bez narażania się na proces sądowy... więc ''grób-ka'' np:w nawiązaniu do grobowej... cyt:(...)Jesteśmy świadkami zawłaszczenia przez władze przyszłości którą grób-ka Roszczeniowych-hedonistów gotuje nam i naszym dzieciom... 
...język polski jest najwspanialszym ze wszystkich języków świata jego ortografia lub jej brak również daje wiele możliwości interpretacji... 
Ps:mamy człowieka w Sochaczewie do którego pisząc powinno się zwracać np:Panie robert-cik  

(2014/09/16 19:13)

gaj
Szanown(y)<a> forumowicz(u)<ko> ''margot45''. Sposób wypowiedzi jak i forma którą przyjąłem w niemal wszystkich postach trzyma standardy Novoosieckiej retoryki (magistrackiej). (Zmuszony przez) Rzecznik(a) magistracki(ego) (który) przez ponad trzy lata wypowiadał się pod kilkoma internetowymi postaciami naginając rzeczywistość <-> wzbudził we mnie poczucie obywatelskości. Na tyle silnie motywując swoją bezużyteczną polityką do działania i (przynajmniej) pisania o sprawach, które w moim mniemaniu są ważne i na które warto zwrócić uwagę. Czytając moje posty, które (to) wytykają szkodliwe dla mieszkańców miasta działania, musisz czytać kreatywnie.  Podam przykład wypowiedzi burmistrza, (który jest dobry w tej dwulicowości owej wypowiedzi).  Kiedy (burmistrz) pisze chwaląc mieszkańców, że mają wielkie serca i potrzebne będzie wiele zaangażowania obywatelskiego oraz wytrwałości, to tak naprawdę pisze o tym że podwyższy jeszcze podatki i ceny wody...Wyraz na który zwróciłeś uwagę zawiera błąd, lecz nie ten o którym piszesz. Miało być ''grób-ka''. Wynika to z tego, iż w słowniku osób kulturalnych nie ma nad wyraz obelżywego słowa, którym można by było określić rządy obecnej władzy bez narażania się na proces sądowy.Więc ''grób-ka'' np. w nawiązaniu do grobowej... cyt:(...)Jesteśmy świadkami zawłaszczenia przez władze przyszłości, którą grób-ka roszczeniowych-hedonistów gotuje nam i naszym dzieciom... 
Język polski jest najwspanialszym ze wszystkich języków świata. Jego ortografia lub jej brak, również daje wiele możliwości interpretacji. 
Ps:mamy człowieka w Sochaczewie do którego pisząc powinno się zwracać np:Panie robert-cik  
Mimo wszystko zbyt dużo niedomówień.Za dużo wielokropków... :)Wydaje mi się Tadeusz że w komentarzach lepiej być bardziej precyzyjnym. Dzięki temu twoje myśli przekazywane czytelnikom są bardziej zrozumiałe.To tak tylko odnośnie "formy wypowiedzi". To co w nawiasach ja bym wyrzucił :)

(2014/09/16 21:28)
No tak... Panie robert-cik..................imię normalnie pisząc z szacunku piszemy wielką literą no... niestety  w tym przypadku o szacunku nie ma mowy choć by za ponad 3 lata kłamstw i wieloosobowości które miały na celu okłamać mieszkańców Sochaczewa na e-sochaczew.pl... Choć by za oszustwo w ostatnich wyborach  gdzie się nie przyznali że podwyższą podatki... opłaty za wodę które teraz w ciągu najbliższych lat również chcą podwyższyć no i naginanie informacji medialnej oraz przywłaszczanie własności intelektualnej oraz niegospodarność magistracką oraz zadłużanie mieszkańców!!! O KAMIENICZKACH NOVOOSIECKICH NIE WSPOMNĘ!!!

(2014/09/17 01:37)
NIe, żebym się spodziewała, że autor tego kuriozum językowego przeprosi za swój błąd, ale chełpić się na publicznym forum nieznajomością ojczystego jezyka i powoływać się przy tym na kreatywność? Żenada na najniższym z możliwych poziomów.

Plus tego jest w zasadzie jeden: szerokie grono mich znajomych uśmiało się z głupoty pana Tadeusza (kimkolwiek by on nie był i za kogokolwiek by się nie uważał). Ja swoje zdanie na podstawie jego wypowiedzi zdążyłam sobie wyrobić. I zapewne nie ja jedna.

(2014/09/17 10:09)
A ja po prostu już nie czytam jego wypowiedzi. :)

(2014/09/17 11:25)
Szanowna ''margot45'' jak mniemam będziesz miała jeszcze wiele powodów do komentarzy które w swojej naturze są ''niezwykle'' ważną informacją sam już nie wiem co jest gorsze... novoosieckie plany wycięcia Parku... czy.... ''margocenie'' na forum publicznym... 

(2014/09/18 02:51)

gaj
Zaistniałem na tym forum dziewięć lat temu z trzech powodów.Pierwszy zachowam dla siebie. Drugim była pewna entuzjastka filozofii, która szukała "młodych, odważnych i inteligentnych" do uczestnictwa w warsztatach filozoficznych. Chcąc sprawdzić czy potrafię być takim, zadeklarowałem swoją internetową obecność w tym wydarzeniu. Później długo mnie nie było. Do powrotu skłoniły mnie (lub może lepiej - sprowokowały) słowa p. Moniki Radwańskiej Komosy. "Po prostu pisz prawdę"Jeśli publikuję na forum, to staram się pamiętać o tej zasadzie. Jeśli czegoś nie wiem, o czymś nie jestem przekonany, to po prostu o tym nie piszę. Wiesz Tadeusz - bardzo polubiłem swój nick - gaj. Pewnie dlatego tam, gdzie udostępniam teksty czy grafiki, robię to właśnie pod tym pseudonimem. Opatrzonym tym samym logo co na E-Sochaczew... :)

(2014/09/18 20:57)
Na jakich materiałach historycznych nasi planiści opierają swoje wizje.

(2014/09/19 17:24)
''plastek'' powiedział:Na jakich materiałach historycznych nasi planiści opierają swoje wizje.

Na domowym pragnieniu całej rodziny Piotra o posiadaniu Kamieniczki w centru miasta... blisko kościoła... taka exxlluzywna nova novoosiacko rustylakna dzielniczka jako majątek przekazywany dzieciom .... czyż to nie romantyczna idea... hmmm w której nie mam miejsca na obywatelskość!!!

(2014/09/19 18:14)
''plastek'' powiedział:Na jakich materiałach historycznych nasi planiści opierają swoje wizje.

Na domowym pragnieniu całej rodziny Piotra o posiadaniu Kamieniczki w centru miasta... blisko kościoła... taka exxlluzywna nova novoosiacko rustylakna dzielniczka jako majątek przekazywany dzieciom .... czyż to nie romantyczna idea... hmmm w której nie mam miejsca na obywatelskość!!!

(2014/09/19 20:10)
Tadeuszku pisz takie idiotyzmy dalej a poproszę znajomego by pozwolił mi zacytować meile pisane do niego przełomie lat 2010/2011 przez twojego szefuńcia, podpisane przez adresata.

(2014/09/19 23:02)
TYLKO OSIECKI ,GŁOSUJMY NA OSIECKIEGO.KTO BY NIE PRZYSZEDŁ TO I TAK ZACZNIE OBSADZAC SWOICH ZNAJOMYCH PO STANOWISKACH ITD.......NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ NA BAJKI TADEUSZA.

(2014/09/20 09:25)
TYLKO OSIECKI ,GŁOSUJMY NA OSIECKIEGO.KTO BY NIE PRZYSZEDŁ TO I TAK ZACZNIE OBSADZAC SWOICH ZNAJOMYCH PO STANOWISKACH ITD.......NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ NA BAJKI TADEUSZA.

Szczerze mówiąc, znajomi innych kandydatów są fajniejsi od znajomych Osieckiego. Pora więc ich zmienić. 

(2014/09/20 09:56)
Tadeuszku pisz takie idiotyzmy dalej a poproszę znajomego by pozwolił mi zacytować meile pisane do niego przełomie lat 2010/2011 przez twojego szefuńcia, podpisane przez adresata.

''WatdnalooJc"" niezwykle ciekawe info proponujesz szanowny Jacku... zapraszam do dyskusji.... jak prowadzić dyskusję z kimś kto pragnie wycięcia drzew w centrum miast,... po to aby pobudować notablom miejskim i ich rodzinom kamieniczki aby ich przyszłe dzieci i ich potomstwo stworzyło następną novoosiecką..... klasę..... novobogacką.... w sochaczewie.... za nasze wasze i moje!!!! Po to 4ry lata temu głosowaliśmy na Osieckiego aby podniósł  nam opłaty za wodę i ścieki, po to aby podniósł miejskie podatki, i kazał pobierać opłaty za przyjazd do centrum aby cokolwiek załatwić w magistracie!!!!!

(2014/09/20 10:12)
"''WatdnalooJc"" niezwykle ciekawe info proponujesz szanowny Jacku..."  OK mogę być Jacku, ale czy chcę? to już inna sprawa, ja nie mam kłopotów osobowościowych i akceptuję swoją pleć. nie zamierzam jej zmieniać, nie dam sobie nic doszyć :) Jednak jak ktoś nie rozróżnia płci to ma drobny problem, ale to Twój problem "tadeusz". Pocieszę Cię :(, niestety właściciel, a w zasadzie odbiorca poczty kategorycznie się odżegnał od jakiegokolwiek działania w kampanii samorządowej oraz udostępniania zasobów swojej jak on to określił "skromnej wiedzy" w temacie partyjnym. Szkoda, ja mam troszkę uboższą wiedzę z ostatnich kilku lat ale ja bym na Pana Gaika nie zagłosowała.

(2014/09/21 17:58)

Czy Novoosiecka władza ma prawo do przywłaszczenia przyszłości naszego miasta.... Jesteśmy świadkami zawłaszczenia przez władze przyszłości którą gróbka Roszczeniowych-hedonistów gotuje nam i naszym dzieciom... najwyższe ceny wody i ścieków... zadłużające nas na 12 lat obligacje na 27mln.zł. a teraz ... plany budowy kamienic w miejscu Zielonego Parku są skrzętnie przygotowaną gilotyną samorządu na demokrację... mieszkańcy maja prawo wypowiedzieć się co do przyszłości Miejskiego Parku gdzie część decyzji podjęła grupka ludzi o niezbyt czystym sumieniu... pominę fakt że za decyzje radnych i burmistrza o przekształceniu planu zagospodarowania tego terenu trzeba będzie prawdopodobnie wypłacić spadkobiercom ogromne wielomilionowe odszkodowania... to jeszcze do tego... miasto planuje sprzedaż tej działki jednemu jak mniemam deweloperowi (inwestorowi)... czy zabukowano już sobie miejscówki w planowanych Novoosieckich Kamieniczkach... skoro burmistrz tak zawziął się ''jak szczerbaty na suchary'' aby wyciąć drzewa w mieście i zabudować to miejsce kamienicami???

(2014/09/23 17:19)

(2014/09/24 11:06)
Obywatelscy ignoranci broniący decyzji Włodarza..... za chwilę wytną nam Park w centrum miasta pod Novoosieckie kamieniczki czyli miasto straci ogromny majątek a za tę decyzję burmistrza  Magistrat będzie wypłacał spadkobiercom po tym terenie olbrzymie odszkodowania na które mieszkańców nie stać.... za to szczęśliwymi novymi właścicielami kamieniczek jak mniemam staną się uprzywilejowani Novoosieccy Notable oraz ich bliższe i dalsze rodziny.... QFA CO ZA IGNORANCJA POZBAWIONA RACJONALNEGO GOSPODARNEGO MYŚLENIA!!!! 
RĘCE OPADAJĄ''tadeusz''

(2014/09/25 18:12)
Brzmi to tak jak byś wypowiadał się w imieniu tych "starych" właścicieli.

(2014/09/25 21:15)
Nie musi ciebie interesować ''Lala Coste'' chłopcze...  skoro nie wydajesz własnych ciężko zarobionych pieniędzy... rzecz tak ważna która dobije portfele wszystkich mieszkańców miasta i sprowadzi ich zasobność do pierwotnego stanu pustości wewnętrznej... jaką również charakteryzują się w braku myślenia obecni bezradni samorządowcy w Magistracie których śmiało można nazwać obcymi w naszym mieście.... gdyż wszystkich mieszkańców przez 4ry długie Novoosieckie lata razem z burmistrzem traktowali jak dojne zwierzęta domowe....  Narażając mieszkańców na Ciągłe dojenie portfeli, kart kredytowych , i kont.... z Ciężko zarobionych pieniędzy!!!! po to aby Novoosieccy mogli realizować prywatne plany które nazywają polityką zmian.... Sochaczew na TAK!!!!
TaaK WAm wyczyścimy portfele że pozostanie wam tylko się głupio uśmiechać na spacerku po mieście.....

(2014/09/29 14:55)
Noooo, bo On dużo zarabia "suma sumarum". Języki wychodzą.

(2014/09/29 21:21)
Olaf , dobrze to ująłeś,
  SZLAG WAS TRAFIA BO ŻE TAKI MĄDRY, TAKI CWANY, ŻE SOBIE TERAZ 27 MLN. PRZEZNACZY ŻEBY DOKĄCZYĆ INWESTYCJE, SUMA SUMARUM DUŻO ZROBIĆ PRZED WYBORAMI I MA SZANSĘ WYGRAĆ [O RAZ WTÓRY.
Właśnie robi tylko przed wyborami , bo przez resztę kadencji , to nawet palcem nie ruszył, pomijając to co posprzedawał . A te 27 mln to my i nasze dzieci będął spłacać. A wziął, bo by budżetu nie zamknął , taki z niego gospodarz.

(2014/09/30 11:33)