Novoosieckie Kamieniczki zamiast Parku w Sochaczewie

/ 41 odpowiedzi / 6 zdjęć
 Kuc przestań się bawić w tę propagandę platformy bo słabo ci to wychodzi, powtarzasz tylko slogany  nie przedstawiając konkretów.

Olaf/la coste przestań się bawić w tę propagandę opozycji bo słabo ci to wychodzi, powtarzasz tylko slogany nie przedstawiając konretów.

(2014/10/01 10:17)

(2014/10/01 21:47)

tadeusz k*** mac przestan zasmiecac kazdy watek.. wyjdz na ulice z transparentem bo na prawde juz mam tego doscy.. jeb*** na tego burmistrza, syf robisz na forum.,., po ch** wklejasz takie same posty w kazdym watku??? uwazasz ze jestesmy debilami i raz przeczytac nie wystarczy??? co chcesz przez to osiagnac... widze masz parcie na pierwsze miejsce w trollowaniu? scigasz sie z olafem?

(2014/10/02 11:09)
obsesja tadeusza bezcenna ,na sile ,chce uszczęśliwić internautów pomysł z transparentem trafiony hihihihhi

(2014/10/02 11:21)
Z Olafem nikt nie wygra , ale drugie miejsce też dobre.

(2014/10/02 11:31)

Wracając do tematu:

Czy Novoosiecka władza ma prawo do przywłaszczenia przyszłości naszego miasta.... Jesteśmy świadkami zawłaszczenia przez władze przyszłości którą ''grobowa-gróbka'' Roszczeniowych-hedonistów gotuje nam i naszym dzieciom... najwyższe ceny wody i ścieków... zadłużające nas na 12 lat obligacje na 27mln.zł. a teraz ... plany budowy kamienic w miejscu Zielonego Parku są skrzętnie przygotowaną gilotyną samorządu na demokrację... mieszkańcy maja prawo wypowiedzieć się co do przyszłości Miejskiego Parku gdzie część decyzji podjęła grupka ludzi o niezbyt czystym sumieniu... pominę fakt że za decyzje radnych i burmistrza o przekształceniu planu zagospodarowania tego terenu trzeba będzie prawdopodobnie wypłacić spadkobiercom ogromne wielomilionowe odszkodowania... to jeszcze do tego... miasto planuje sprzedaż tej działki jednemu jak mniemam deweloperowi (inwestorowi)... czy zabukowano już sobie miejscówki w planowanych Novoosieckich Kamieniczkach... skoro burmistrz tak zawziął się ''jak szczerbaty na suchary'' aby wyciąć drzewa w mieście i zabudować to miejsce kamienicami???

Poco bierze się za sprzedaż czegokolwiek skoro się nie zna na tej robocie sprzedał teren po cegielni 12h po ok5zł za m2  za taką cenę każda młoda para wchodząca w życie kupiła by sobie działkę aby założyć rodzinę wychowywać dzieci i płacić tu podatki... (2014/10/02 18:30)
co dalej !!!

(2014/11/03 00:46)