Nowa nakładka na ul. Trojanowskiej

/ 7 odpowiedzi
W ogłoszonym niedawno przetargu przez PZD Sochaczew pojawiła sie informacja o zamiarze połozenia nowej nakładki asfaltowej na ulicy Trojanowskiej:
http://pzd.sochaczew-powiat.bip.org.pl/?tree=przetarg&id=31
po przeczytaniu okazało się, ze powiat ma zamiar położyć nakładke na zaledwie 365 m (sic!). Jako, ze w ogłoszeniu nie ma infomacji o konkretnym odcinku, jaki ma byc wyremontowany zadzwonilem do biura PZD z zapytaniem. Okazało się, że nowej nakładki doczeka się tylko fragment od skrzyzowania z ul. Wypalenisko do granicy miasta przy firmie MFO. Pomyslalem, super, dobrze, ze cos robia, ale czy nie można byloby od razu wyremontowac pozostalego fragmentu od ul. Wypalenisko do ul. Przylasek?? Przeciez to pozostale 200 m.....
Niech Burmistrz zareaguje w trej sprawie i albo przekona PZD do wyremontowania pozostalego odcinka albo niech dołozy sie do tej drogi i niech zrobia remont raz a porządnie bo nie dość, ze dół na dole i wyrwy to jeszcze wąsko i niebezpiecznie nie mówiąc o wymijaniu pieszych albo rowerzystów.

Licze na poparcie pozostalych uzytkownikow z Forum.

PS. To bylaby dobra praktyka dla Burmistrza przed wyborami...

Pozdrawiam
PS
współpraca to jest obce słowo pomiędzy urzędem miasta i starostwem.
Koordynowanie prac przy obecnym układzie politycznym i przy obecnych ludziach tam zasiadających jest marzeniem ściętych głów.

(2014/07/14 13:20)
stolar612

OSIECKI ZROBI Ci TERAZ WSZYSTKO CO CHCESZ I NAKŁADKĘ I CHODNIK I AUTOSTRADĘ 
przecież ma obligacje , tylko zobaczysz jaki podatek zapłacisz za wodę za cztery lata i le za nieruchomość.On mieszka w Nowej Suchej i oleje Nas za cztery lata . Pamiętajcie moje słowa.
Mamy inne opcje wyboru skorzystajmy z nich.

(2014/07/14 22:32)
ON nie mieszka w Nowej Suchej

(2014/07/15 09:17)
Nastro
Mieszka w Gminie Nowa Sucha, we wsi Kozłów Biskupi . Czy teraz dobrze?

(2014/07/15 10:07)
Na mojej ulicy będzie asfalt i to zdaje się już niedługo wiec to na chwilę ostudzi moją złość na skandaliczny stan ul. Trojanowskiej.
Fragment, który ma być poprawiany to porostu "czarna d...a"!
Tam to się nawet iść nie da!

(2014/07/15 11:08)
A co na to Rzecznik Burmistrza? Bo w sprawach obrony racji obecnie rzadzących i innych mniej waznych "przepychanek" jest od razu odzew. Proszę o info, czy burmistrz coś z tym zrobi zanim PZD zakończy przetarg i wyłoni wykonawce a następnie zleci prace.

(2014/07/15 14:16)
stolar612 - tu rzecznik nie ma nic do powiedzenia, bo to droga powiatowa i miastu nic do tego.

(2014/07/16 11:18)