Nowy aktualny rozkład ZKM Sochaczew

/ 4 odpowiedzi
 To nic nie da, do puki nie zmieni się system finansowania komunikacji miejskiej przez samorząd. Gdyż jest o oparty na dopłacie do wozo - kilometra, a nie do każdego kupionego przez nas - czytaj mieszkańców, klientów - biletu. I mimo że to mieszkańcy są właścicielami tej firmy - czytaj , samorząd i burmistrz, są najbardziej dyskryminowaną grupą, której opinia zwykle jest pomijana w np. układaniu rozkładów jazdy tegoż transportu.  

(2013/12/25 13:30)
Witaj .Że się zapytam kto i gdzie popełnia błędy w zarządzaniu tym Zakładem Komunikacji  Muzealnej w Sochaczewie i na jakim szczeblu według  twojej opinii.
Pozdrawiam serdecznie ten---
 Z akład   K  arny  M iasta  
 Sochaczew.

(2013/12/28 20:37)
ja się załamałem wczoraj jak zobaczyłem ten rozkład...
wracając z warszawy pociągiem - o 21.00 jest 5, czyli dwie minuty przed przyjazdem pociągu jedzie sobie pusta..
o 21.05 jest 1, ale tylko do trojanowa...
kiedyś autobusy jeździły nawet po 24.00...

jak zwykle debilizm ludzi pracujących w ZKM nie zna granic.. 
jak dla mnie to jest szok.. nawet nie chciało mi się sprawdzać reszty... ale w godzinach wieczornych pojechanie gdziekolwiek komunikacją miejską jest niemożliwe.. polikwidowali wszystkie kursy praktycznie... między 21.00, a 22.20 w weekendy jest prawie 1,5 godziny luka, gdzie nie ma ANI JEDNEGO AUTOBUSU !!! czyli w godzinach kiedy dużo osób potrzebuje się przemieścić trzeba łapać taksę. 
kto to k****  wymyślił ??
a potem się dziwią, że wpływy z biletów zmalały..
a jak ma być inaczej skoro rozkład wygląda w ten sposób !!

(2013/12/29 09:05)
koszmar ZKM ,

(2013/12/29 11:45)