NOWY BAR AN DONG

/ 13 odpowiedzi
witam  , już mogę się podzielić opinią  o nowym  barze  AN DONG ... wieczorkiem  sporo ludzi , zamówienie realizowane  szybko , jedzonko przygotowywane  na widoku , czyste  stoliki ,pachnie ładnie , pan  mówi łamaną  polszczyzną  więc trzeba  uważnie słuchać kiedy wywołuje do odbioru  dania , porcje  duże  i NIC NIE UCIEKA  Z PLASTIKOWEGO  TALERZA  a to już  dobrze  - bo wystarczy  oglądać w TV p. M.G... i jej  walkę z właścicielami  knajp to odechciewa się korzystania  z takich miejsc ....

ZATEM   " AN DONG  "   - POLECAM  !!!!!!

a gdzie to wogole jest????????????

(2010/11/29 14:58)
Traugutta 11 zaraz za przystankiem autobusowym w kierunku chemitex

(2010/11/29 20:55)
Zgadza się, porcje duże, ceny konkurencyjne, smak - kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje. Zdecydowana alternatywa dla kebaba. Polecam!

(2010/11/30 14:47)
jest OK, wczoraj spróbowałem "ryż smażony z kurczakiem", porcja w sam raz, sporo świeżych warzyw (nie zleżałych), ale niewiele kurczaka, sos ostry w zasadzie ostry nie jest... ogólnie ocena "dobra+", bo cena z kolei bardzo przystępna.

(2010/12/01 12:06)
Jak bede w sochaczewie to musze sprobowac, zawsze to mile jak w Sochaczewie powstaje nowa knajpa :)
p.s. mam male sprostowanie co do kebabow, otoz to nie sa kebaby, pokazalam taki jeden "kebab" obcokrajowcowi, osobie pracujacej w tej branzy od paru lat i nie wiedzial co to jest bo to nawet do prawdziwego kebaba nie jest podobne, moze wlasciciele tych budek z " kebabami" powinni zmienic nazwe tych swoich dziwnych kanapek a nie wprowadzac ludzi w blad.
pozdrawiam

(2010/12/01 16:37)
Ameryki nie odkryłaś, ale prawda jest taka, że w europie środkowej oryginalne kebaby się nie sprzedawały, więc drogą eksperymentów konsumenci pokazali co im pasuje, dlatego jako kebab jemy to, co jemy. Oryginalny kebab turecki to wyłącznie mięso z cebulą i ogórkiem zawinięte w yufkę. Nic więcej. W Polsce nikt by tego nie kupił drugi raz.

(2010/12/01 17:05)
nie zgadzam sie, w kebabach jest tez salata, pomidor, sos, ktory sie nie rozlewa jak woda, no i sa przede wszystkim rozne rodzaje mies takze szaszlyki itp, no i bulka jest inna i co najwazniejsze nie podgrzewana w mikrofalowce :/

(2010/12/01 17:25)
A jaki jest numer telefonu do tego baru i czy dowożą do domów ?

(2010/12/29 16:42)
telefon do AN DONG 880-177-112, dostawa na terenie Sochaczewa , powyżej 20zł (zamówienie) GRATIS, poniżej 20zł( zamówienie) na terenie Sochaczewa 3zł.

(2010/12/29 18:52)
Również po pierwszej wizycie w opisywanym barze mam dobre wrażenia - "kurczak z ananasem" był - według mnie - bardzo smaczny, a porcja taka, że spokojnie dwie osoby mogłyby się nią najeść. W knajpie jest szybka i miła obsługa, a co ważne jest czysto. Tylko zimno trochę, ludzie jedli w kurtkach ; )

(2010/12/29 21:57)
a i jeszcze  nowość -  jest w środku TV ale  zastanawiałam się  chwilkę ,że nikt  z gości nic nie obejrzy  bo  telewizor dziwnie jest ustawiony ... aż  domyśliłam się ,że to jest atrakcja dla obsługi  !!! a zimno jest rzeczywiście , no i pojawiły się w maleńkim  akwarium  maleńkie rybki !!!

(2010/12/29 22:43)
kurcze widze, ze same pozytywne opinie ech szkoda, ze nie lubie chinszczyzny bo mam niedaleko do tego baru :-/

(2010/12/30 00:19)

Ostatnio dają zdecydowanie mniejsze porcje za tą samą cenę !!! Nie polecam.

(2017/10/13 08:04)