Nowy burmistrz plakaty Sochaczew

/ 24 odpowiedzi

Wracając dzisiaj z pracy, idąc sobie powolnym krokiem przez nasze ukochane miasto, rozglądając się to tu to tam z przerażeniem stwierdziłem, że burmistrz Szulczyk już nie jest gospodarzem Sochaczewa. Na plakacie przeczytałem napis "Tomasz Połeć BURMISTRZEM".
Chciałbym pogratulować Panu Połciowi nowego stanowiska. Tylko po co tak się fatygować na te kilkanaście dni. Przecież 27 tegoż miesiąca odbędą się wybory samorządowe i zostanie wybrany nowy burmistrz. Nic z tego nie rozumiem.
HA HA HA HA ... - dawno już się tak nie śmiałam :-))))))) dobre, bardzo dobre - pięć, albo nawet sześć! :-) PZPR pozdrawiam :-)

(2002/10/04 06:27)
Mało tego - pan Połeć najwyraźniej wstydzi się swojej twarzy, bo na plakatach jej nie ma....

(2002/10/04 07:15)
mmm napisał(a):"Mało tego - pan Połeć najwyraźniej wstydzi się swojej twarzy, bo na plakatach jej nie ma...."
Odpowiedź konga:Skąd ten atak na P. Połcia????? Wiecie, ze moze nas spotkać coś znacznie gorszego:-)

(2002/10/04 08:26)
Pan Połeć to nie jest alternatywa na coś gorszego,ale szansa na coś naprawdę dobrego.

(2002/10/04 08:46)
Jaki atak? To proste stwierdzenie faktów...

(2002/10/04 08:48)
mmm napisał(a):"Jaki atak? To proste stwierdzenie faktów..."
Odpowiedź konga:.....i komentarz:-)

(2002/10/04 09:01)
Ja mam skandalicznie odmienne zdanie od Trapeza! Nie, nie i jeszcze raz NIE!!! :-)

(2002/10/04 09:09)
Art. 72 Ordynacji samorządowej mówi: "Jeżeli rozpowszechniane, w tym również w prasie w rozumieniu prawa prasowego, materiały wyborcze, a w szczególności plakaty, ulotki, hasła i wypowiedzi lub inne formy prowadzonej w okresie prowadzonej w okresie kampanii wyborczej agitacji zawierają informacje nieprawdziwe, kandydat na radnego lub pełnomo

(2002/10/04 11:21)
c.d. - pełnomocnik wyborczy zainteresowanego komitetu wyborczego ma prawo wnieść do sądu wniosek o wydanie orzeczenia :
1) zakazu rozpowszechniania takich informacji, 2) przepadku materiałów zawierających takie informacje, 3) nakazania sprostowania takich informacji itd.

(2002/10/04 11:23)
Słuchajcie, proponuje jakiś delkatny dym, tu coś za spokojnie jest:-)

(2002/10/04 11:34)
Pan Połeć to oszołom, a ta jego śmieszna brukowa gazetka"E.S" do niczego się nie nadaje. On burmistrzem? A co on ma za wykształcenie, bo nie wiem?
Może skończył podstawówkę?

(2002/10/04 12:08)
Mysle,ze coyotek wie co pisze jest bowiem pracownikiem Czubackiego i an niego musi głosować. Clyde z kolei nie wie co pisze. Co do wykształcenia pan Połeć ma wyższe niz pan Czubacki. Zdecydownie.
Tylko czy wykształcenie ma jakieś znaczenie Szulczyk ma tytuł doktora i co z tego i dla miasta wynika?
Clyde ja też nie wiem jakie masz wykształcenie , ale myślę że na pewno - wynika to z tego co piszesz - jesteś oszołmem, którego język siegnał bruku. Do mmm co ty masz na mysli pzrytaczajac orydnacje? jakie nieparwdziwe informacje Moze haslo "Tomasz Połeć - burmistrzem". Podobne juz były np. "Lech Wałesa- prezydentem". I co do sądu z tym? Zacznij myśleć. Gdyby było Tomasz Połeć - Burmistrz - to może byłoby coś nie tak. Jest "Burmistrzem", czyli że nim będzie. W twoim przypadku widać,żźe niczego nie kumasz.

(2002/10/04 12:22)
Konguniu poczekaj Słonko - cierpliwości, cierpliwości :-) Jak ogień jest, to i dym się znajdzie! A coś mnie zaczyna parzyć jak w m... (tzn. buzię) strzelił, a i inni forumowicze wykazują się dość często posiadaniem niewyparzonej g... o przepraszam - buzi :-) Pozdrawiam.

(2002/10/04 12:25)
Oj, myślę, myślę, zapewniam Cię... Może coś wymyślę? Zamiast na przykład krytykować wszystkich po kolei i wygłaszac jedynie słuszne sądy...

(2002/10/04 12:37)
Po pierwsze, coyotek nie jest pracownikiem PANA Czubackiego!
Po drugie, coyotek nie musi głosować na NIEGO! A dlaczego, ano dlatego, że jest człowiekiem wolnym z natury z wolną wolą i możliwością podejmowania decyzji, takiej jaka wydaje się coyotkowi słuszna! Nie jestm ani niewolnikiem, ani marionetką! Zapewniam. Widocznie nie znasz mnie Olej NIKu...
A propos, "burmistrzem" niekoniecznie musi znaczyć "że nim będzie", a to z dwóch powodów:
1) Tomasz Połeć ... burmistrzem - za ... można podstawić (czy właściwie usunięto to z hasła) BYŁ, JEST lub BĘDZIE - chyab to jasne?!
2) bo jest to (mam nadzieję!!!) bardzo mało prawdopodobne, aby nim został...
Pozdrawiam.

(2002/10/04 12:39)
Powyższe dotyczy oczywiście posta OlejNIKa

(2002/10/04 12:41)
A co ten Pan Połeć potrafi? Czego dokonał w życiu? Olej NIK napisz bo widzę, żeś jego tubą wyborczą tak jak i ten cały Express.

(2002/10/04 12:47)
Ciężko coyotkowi idzie myślenie

(2002/10/04 13:20)
CHALO, Olej NIK nabrałeś wody w usta, czy nie masz czego napisać o dokonaniach Twojego kandydata?

(2002/10/04 14:31)
Mój kandydat przynajmniej wie jak się pisze słowo HALO. A dla ciebie to nadal jest nieosiągalne.

(2002/10/04 16:22)
Moje przerażenie wynikało z tego, że w sytuacji gdy jaśnie królujący nam burmistrz (Szulczyk),przekaże swój tron komuś z prawicy to zasypie nas lawina wykrytych afer. Czy to jest możliwe, że lewa dopuści prawą? Czy prawa zrozumie coś i pójdzie do wyborów? ZOBACZYMY.

(2002/10/06 01:42)
Jestem pełen podziwu dla PANA POŁCIA pewnie wygra i to w dogrywce z Pachowiakiem, ale zobaczymy

(2002/10/06 21:05)
Jestem pełen podziwu dla PANA POŁCIA pewnie wygra i to w dogrywce z Pachowiakiem, ale zobaczymy

(2002/10/06 21:05)
Z prasy znam w zarysach program tylko tych trzech kandydatów dwóch w/w Panów i Pana Czubackiego ,
programów pozostałych kandydatów nie znam.Te, które poznałem są niestety zbyt ogólne i nic z nich nie wynika dla mnie i miasta.

(2002/10/06 21:15)