Nowy lokal gastronomiczny

/ 32 odpowiedzi / 6 zdjęć
Witam,
Planuje otworzyć nowy lokal gastronomiczny, mam kilka pomysłów, ale jestem ciekawy czego Wam Mieszkańcy brakuje w Sochaczewie,  co byście dobrego zjedli relaksując się przy dobrym piwie:)

Ja mam czasem ochotę na sushi, ale z tego tu raczej nie wyżyjesz. Stawiaj kebab. :)

(2015/04/22 21:42)
Ja bym z chęcią zobaczyła jakiś lokal z jedzonkiem dla wegetarian :)

(2015/04/22 23:39)
Wege jedzonko? Jestem za!!!!

(2015/04/23 08:35)

Tak, ja też jestem za wege :)

Ale brakuje mi tez knajpy, w której by był serwowany catering dietetyczny. Byłbym pierwszym klientem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MNIAM

(2015/04/23 08:57)
nie chce gasic pomyslu.. ale nie wiem czy wyzyjesz w socho z kolejnej knajpy.. dyskoteka tez slabo.. stary tu nie ma mlodych ludzi... albo gimbaza albo emeryci.. a reszta? dzieci wychowuje... wiec moze cos w tym stylu? fokus na rodziny z dziecmi? :)

(2015/04/23 10:04)
pawelko u gzika masz catering dietetyczny nazywa sie toto chyba polflavour czy jakos - mozna sobie zamowic na caly dzien paczuszke tj. sniadanie2x, obiad,podwieczorek,kolacja.

(2015/04/23 11:40)
Uciekaj z tego miasta jak najdalej , bo dzisiaj wszyscy chcą , a jutro będziesz ich wypatrywał na horyzoncie , a tam tylko mgła- sztuczna mgła. Popieram głos kacperskyy

(2015/04/23 12:19)
Dosyć tu już kebabów i pizzerii... I właśnie na tym ciężko wyżyć bo konkurencja duża.
Lokal z sushi to idealny pomysł - nigdzie w okolicy nie można zjeść tej potrawy a ma wielu zwolenników. Jeżeli jedzenie będzie dobre i świeże to każdy lokal ma szansę się utrzymać.

(2015/04/23 13:40)
@stawik12
Nie strasz kolegi. Co sobie o nas pomyśli :)Pizza jest, na słodko - też jest, "chyńcyk" i "kiebab" - też jest. Nie wiem jaki profil upatrzył sobie @nowylokal, ale faktycznie vege to u nas jeszcze nie było. Moja córka byłaby wniebowzięta.

(2015/04/23 13:41)

Tak, ja też jestem za wege :)

Ale brakuje mi tez knajpy, w której by był serwowany catering dietetyczny. Byłbym pierwszym klientem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MNIAM

jestem ZA!!!

(2015/04/23 14:29)
Mi również brakuje tu lokalu z jedzeniem dla wegan i wegetarian. Jak taki powstanie na pewno będę jego klientem. No chyba, że będzie to pierogarnia :)

(2015/04/23 14:40)
a no i jeszcze jedno w takim lokalu musi być pomieszczenie dla dzieciaków wtedy masz klientów jak w banku
Mnie tym bardziej :)

(2015/04/23 14:42)
Ale w Sochaczewie jest już taka usługa. Można go zamówić w Pol Flavour niedaleko podzamcza

(2015/04/23 15:32)
@mwilanowska
Ale zamówić to nie to samo, co posiedzieć, pojeść i pogadać w miłym lokalu :)

(2015/04/23 15:40)
Ja podtrzymuję to co powiedziałem . Załóż to w Warszawie to będziesz miał kasę  . Tu będziesz miał raz w miesiącu kontrolę z sanepidu z mandatem na pożegnanie , nie bądź naiwniakiem , to miasto to miasto starych ludzi , a Oni do takich miejsc nie chodzą . Zaobserwuj sobie światła w oknach w sobotę - Warszawa tętni życiem a Sochaczew o 20.00 już śpi. No cóż takie nawyki.

(2015/04/23 22:17)
na e-sochaczew rowniez osiecki przegral wybory... jak czas pokazal nie jestesmy grupa wiarygodna statystycznie :)
z tym vege mozna sprobowac.. jak bedzie browar to masz szanse sie utrzymac :)

(2015/04/24 09:29)
stawik12,ma duzo racji w tym co napisał.

(2015/04/24 09:31)
Kebabom,Chińczykom,Pizzeriom i reszcie fast-fudów mówię zdecydowane NIE jest tego po prostu za dużo a i tak większość jest marnej jakości.

Jeśli miałbym powiedzieć coś czego mi brakuje to lokal w stylu Manekin-a z Warszawy czyli naleśniki w ogromnej ilości konfiguracji,oraz tutaj nazwy zapomniałem ale jest na samej górze złotych tarasów oferują sałatki w których sam wybierasz składniki a pani to wszystko składa do kupy.
Jedno i drugie miejsce bardzo przypadło mi do gustu,smacznie o wiele mniej toksyczne od Maca i tym podobnego Amerykańskiego żarcia które czuje się w sobie jeszcze następnego dnia.

Pzdr i życzę powodzenia ale zdecydowanie w jakiś lżejszych dla brzuszka klimatach :)

(2015/04/24 10:32)
nazwy zapomniałem ale jest na samej górze złotych tarasów oferują sałatki w których sam wybierasz składniki a pani to wszystko składa do kupy.

SaladStory

(2015/04/24 10:45)
nic tu sie nie przyjmie,chyba że sam stanie za barem ,we wlasnym domu by nie płacic czynszu bedzie to sprzedawał mi jeszcze oszuka skarbowy itd..... 

(2015/04/24 10:55)
nic tu sie nie przyjmie,chyba że sam stanie za barem ,we wlasnym domu by nie płacic czynszu bedzie to sprzedawał mi jeszcze oszuka skarbowy itd..... 

(2015/04/24 11:21)
Wczoraj z małżowinką i nygusem szliśmy na lody.
Na warszawskiej cukiernia zlikwidowana, pizzeria (obok 77) zlikwidowana, niesforna polala to już nie to co w tamtym roku (pokoju dla dzieci już nie ma) dalej idziemy ulicą pokoju róg warszawskiej lodziarnia zamknięta (sezon pewnie).

Niestety mieszkamy w dupie i tego się nie da ukryć :)
Próbować jednak zawsze warto.

(2015/04/24 11:47)
sushi zdecydowanie

(2015/04/24 12:13)
Jeszcze trochę i Warszawską będzie można śmiało bez oporów zasypać ziemią i położyć kostkę :)

(2015/04/24 13:43)
Lokal z sushi to moje marzenie, ale może by  pomyśleć o lokalu w którym każdy znajdzie coś dla siebie, czyli właśnie sushi, coś dietetycznego, wegetariańskiego,  jednocześnie miejsce gdzie można iść z dzieckiem - było by SUPER !!!!! Bo te śmieciowe kebaby czy chińczyki fuuujjj... obrzydlistwo, śmierdzi z tych lokali na odległość....

(2015/04/24 15:48)