NOWY PRZEBÓJ SOCHACZEWSKIEGO ZESPOŁU SPEED

/ 5 odpowiedzi
Miłego Oglądania https://www.youtube.com/watch?v=JT3sjrcDy9w Ps. Dziękuje Panowie za udane wesele. 
Profesjonalnie zrobione, bardzo dobry  i życiowy tekst piosenki, nie tam jakieś: ślimak wystawił rogi, czy że chodzimy pod rękę albo  że jutro wszystko  się może zdarzyć  itp. durnoty. Pozdrowienia dla Seedów

(2015/10/08 17:35)
STANOWCZO DOŚĆ!!! Disko w polu w Sochaczewie! Tak samo i na forum i tak samo w tym PSEUDO radiu co się "radio sochaczew" zwie! Mam już dość wysłuchiwaniu w soboty i rano i wieczorem jak z pracy wrócę, że Maryna lowelasowi nie da się napić zupy z jej kwarty! Gdzie są takie kawałki jak Dance Me to the end of love lub Am your man, Leonarda!

(2015/10/08 21:31)

Klasyk. 

Panie, piersi, auta, piniondze, auto myjnia ręczna. (napisałem kulturalnie)

Odnośnie rozgłośni - zarzuććie sobie FAMA ŻYRARDÓW nie ma tam disko polo chłosty.

(2015/10/10 08:39)
Zespołowi Speed życzę sukcesów, kawałek jak każdy z tego nurtu :)
Odnośnie naszego radia to nie słucham go w soboty ale w tygodniu jak najbardziej słucham i myslę że grają przyzwoicie, a reklama Haronu jest "the best" !!!!!!!!!!!
Radio z Żyrardowa wypada bardzo blado, czasami z ciekawości włączyłem, muzyka przeciętna, głównie łupanka dla małolatów i tyle.

(2015/10/11 10:16)
STANOWCZO DOŚĆ!!! Disko w polu w Sochaczewie! Tak samo i na forum i tak samo w tym PSEUDO radiu co się "radio sochaczew" zwie! Mam już dość wysłuchiwaniu w soboty i rano i wieczorem jak z pracy wrócę, że Maryna lowelasowi nie da się napić zupy z jej kwarty! Gdzie są takie kawałki jak Dance Me to the end of love lub Am your man, Leonarda!

Z Twojej wypowiedzi wynika że słuchacz namiętnie a krytykujesz :) typowe dla Sochaczewa, sam nic nie zrobi a innym wytyka.
Może się przedstawisz z Imienia i Nazwiska, pochwalisz się co sam robisz, co osiągnąłeś a my się posmiejemy, wyzwiemy cię itp. Tak typowo po sochaczewsku i anonimowo jak tchórz.

Miłego dnia życzę !
Brodacz

(2015/10/11 10:25)