nowy rozkład w formacie PDF?

/ 4 odpowiedzi
nowy rozkład w formacie PDF? czy rzeczywiście w pdf?
Ten kto tworzy rozkład dla Sochaczewa powinien zmienić branżę. Może czas zacząć się wzorować na innych miastach skoro brak wiedzy widać gołym okiem.  

(2014/04/09 11:12)
to juz od dawna wiadomo.. ale jak w kazdej jednostce panstwowej w tym zapyzialym miescie nie wybiera sie ludzi ze wzgledu na ich wiedze tylko na znajomosci i przez to mamy w przewazajacej wiekszosci debili... z reszta sami mogliscie sie ostatnio przekonac, nie musze podawac przykladow... i to tylko kropla informacji ktora wyciekla z tego burdelu panstwowego (po czesci dzieki p szostakowi)... jakbyscie zobaczyli w 100% co sie dzieje, kto pierdzi w stolki w tym miescie to byscie sie załamali...

(2014/04/09 11:54)
Ten rozkład jest nienormalny. Kto normalny szuka dojazdu po linii? Wcześniej była opcja z wyszukiwaniem po przystanku a teraz jakaś porażka. Poza tym teraz najpierw wybierasz dzień powszedni/święto a potem pokazuje i tak to i to.A co do przedmówcy to zgadzam się-wystarczy spojrzeć na włodarzy wszystkich miejskich/państwowych placówek: MOPS, Urząd Pracy czy inne to jakaś kpina. Sami znajomi i większość niestety bez komptetencji.

(2014/10/31 17:26)
niestety nic nie zmienione nadal. jedynie liveBus na androidka ratuje. mimo to ze ostatnia aktualizacja rozkladu weszla kilkanascie dni po zmianie to i tak apka przejrzystoscia i funkcjonalnoscia bije na glowe rozklad w necie.

(2014/11/03 12:08)