Nowy rzecznik prasowy Urzędu Miasta

/ 7 odpowiedzi

Po analizie zgłoszonych aplikacji oraz po wysłuchaniu stanowiska członków komisji rekrutacyjnej Burmistrz podjął decyzję o zatrudnieniu na stanowisko inspektora w Biurze Rzecznika Prasowego w Urzędzie Miejskim Piotra Kierzkowskiego. Pełniącego przez trzy lata funkcję koordynatora projektu Sochaczew Miasto e-Innowacji 

Gdzieś już słyszałem takie nazwisko?

(2016/01/18 09:20)

powinno byc tak:

Po analizie zgłoszonych aplikacji oraz po wysłuchaniu stanowiska członków komisji rekrutacyjnej Burmistrz podjął decyzję o zatrudnieniu na stanowisko inspektora w Biurze Rzecznika Prasowego w Urzędzie Miejskim syna przewodniczacego rady powiatu :)

oczywiscie nie oskarzam nikogo o nepotyzm, p piotr na pewno ma kwalifikacje a rodzinne powiazania sa po prostu przypadkowe :)

(2016/01/18 09:49)

a wszyscy kandydaci mieli rowne szanse.

(2016/01/18 09:50)

jac

nareszcie właściwy człowiek na właściwym stanowisku

(2016/01/18 11:47)

Firma rodzinna - Samorząd Sochaczewski - największy pracodawca w rejonie  :) 
SFS+PIS - Samo(w)FspomagającaSPlatformaInteresówSwoich ;)

(2016/01/18 12:21)

jeszcze mam taką mała prosbe do wladz naszego miasta. czy moglo by sie stac dobrym zwyczajem, ze UM lub wladze powiatu wrzucały by informacje o naborze na ciekawe (kierownicze) stanowiska na e-sochaczew? bez szczegolow, z odnosnikiem do BIP po prostu i juz.

znam zasady publikacji ofert pracy do urzedow panstwowych ale mysle ze to byl by to uklon w strone mieszkancow a i urzedy nie byly by stratne bo na pewno wiecej kandydatow zglaszalo by sie na rekrutacje. nie kazdy siedzi i wertuje BIP ale jakby trafil na taką wisienke to moze i sklonilo by kogos do zlozenia oferty.

to ze mozna pokazala nam ostatnio policja.

czy sa do tego jakies przeciwwskazania natury prawnej?

(2016/01/18 13:37)

Ale jaja to już koniec Osieckiego . Panie czy Pan ma rozum , bo z tego co widzę po Pana ruchach to śmiem wątpić . Zastanów się Pan co Pan robi , czy Pan to już całkowita marionetka i tylko wykonuje Pan,co Panu każe poseł . Przecież Tatuś tego faceta to typowy kapciowy  posła..

(2016/01/18 16:48)