OBIECAŁ REMONT MOSTU I NIE DOTRZYMAŁ SŁOWA DANEGO NAM WYBORCOM.

/ 40 odpowiedzi / 12 zdjęć
Pan Osiecki ubiegając się w 2010r., o fotel Burmistrza obiecał mieszkańcom remonty mostów. Po czterech latach sili się na ekspertyzę. A ja się pytam, czy mi jako wyborcy wystarcza ekspertyza, przecież gołym okiem widać że most był do remontu i chciałbym Płoską jeździć bez stresów i przeszkód. A tymczasem nasyp drogi się rozjeżdża, jezdnia się zapada, a filary mostu się chwieją. To skandal, Burmistrz wydaje nasze pieniądze na promocję, a nie ma na mosty.
JUŻ TO SŁYSZELIŚMY PRZEZ CZTERY LATA BĘDZIE, BĘDZIE, BĘDZIEBĘDZIE, PRZEZ WSZYSTKIE ODMIANY. JA JUŻ NIE WIERZĘ PANU BĘDZIE - BĘDZIE, dla mnie jego czas już minął niech sobie idzie do powiatu tam obiecywać będzie - będzie. Nie wywiązał się z obietnicy i tyle, nie dostanie ten pan mojego głosu jak i moich znajomych. Nie chcemy krainy będzie, będzie .

(2014/11/20 14:37)
Nie będę czekał aż raczy pan BędzieBędzie, coś zrobić w kwestii mostu dla miasta. I będzie, będzie jak z tym sraczem w centrum miasta, zamknięty na głucho. Nie dla pana BędzieBędzie.

(2014/11/20 15:22)
A tymczasem mija cztery lata pana będzie, będzie, a remontu mostu jak nie było tak nie ma. Czy nas mieszkańców stać na kolejne stracone lata ?

(2014/11/20 19:27)

(2014/11/20 19:52)
jago-przecież możesz udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego bez skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli masz dolegliwości gastryczne, to psychiatra, niestety, nie pomoże. Twoja obsesja na punkcie klopa jest zastanawiająca. Most wytrzyma, dobiegniesz spokojnie do klopa w domku. Nie masz nic pożytecznego do roboty? Sałatkę warzywną zrób, pokrojone warzywka drobniutko. Wyhaftuj coś, może sztandar, albo ornat. Twoi idole przegrywają, pogódź się z tym.

(2014/11/20 20:10)
Nie słyszałem o urzędniku, który podpisałby się pod ekspertyzą pozwalająca na użytkowanie MOSTU który groziłby zawaleniem. Człowiek podpisujący coś takiego bierze na siebie prawną odpowiedzialność za bezpieczeństwo użytkowników obiektu i nie dopuści go, jeśli ma wątpliwości.

No chyba, że jest skończonym idiotą niespełna rozumu, ale chce wierzyć, że nikt nie dopuściłby kogoś takiego do tworzenia tak ważnych ekspertyz:)

(2014/11/20 20:10)
To ma być ten bezpieczny most ? co ma się stać, żeby zaczęto go remontować ? Na pewno jako pierwszy krok, zmiana na fotelu Burmistrza.

(2014/11/20 20:17)

(2014/11/20 20:22)

(2014/11/20 20:26)
Panie Jerzyk po co Pan się wypaca ?Sochaczew już Panu podziękował z bycia radnym.
Proszę się pochwalić ile osób na Pana oddało głos !?
Sromotna porażka - z całej listy MWS jedna osoba - WIELKA KICHA !!!!

(2014/11/20 21:14)
Do jago :Człowieku posiadający dysfunkcję intelektualną !!!!Już przed pierwszą turą wyborów wrzucałeś swoje wypociny i przyniosło to zupełnie odwrotny efekt !

(2014/11/20 21:16)

Burmistrz nie może być z kosmosu !!!

(2014/11/20 21:44)
Gizmo zaczynasz odbierać pozycję Olafowi-kosteckiemu na tyn forum wyluzuj.

(2014/11/21 09:55)
Nie wiem co to za ekspertyza, gdyż jak na razie to nikt jej nie widział, ale czy tak wygląda bezpieczny most ? i kto odpowie jak się komuś coś stanie ?

(2014/11/21 10:45)
Jako użytkownik tej miejskiej drogi i mostu za którego stan odpowiada Burmistrz Osiecki pytam, czy tak wygląda bezpieczny most ? i kto odpowie za ewentualne skutki możliwej katastrofy. Zobaczcie jak podmywane są przyczółki mostu, podpierające filary.

(2014/11/21 11:23)

(2014/11/21 11:26)
Tak patrzę w internety i oczom nie wierzę. Nie pamiętam kampanii z argumentami na poziomie "kocha ludzi!"  vs.  "nie kocha ludzi!". "Ja zrobiłem kramnice, nie ja zrobiłem, a wcale że nie, bo ja!".

Sytuacja dojrzewa chyba do momentu w którym każdy ze sztabów wyznaczy swojego przedstawiciela. Przedstawiciele staną na placu Kościuszki i dadzą sobie po ryju. W ten sposób o wyborze burmistrza zadecyduje Sąd Boży!

Amen

(2014/11/21 12:03)
A tymczasem stan mostu się pogarsza .

(2014/11/23 13:56)
Może to i dla ciebie śmieszne, ale ja jeżdżę tędy z dziećmi i do pracy gamoniu. 

(2014/11/24 18:47)
Jago, powtórzę się, żeby jeszcze raz spróbować rozwiać Twoje obawy:

Nie słyszałem o urzędniku, który podpisałby się pod ekspertyzą pozwalająca na użytkowanie MOSTU który groziłby zawaleniem. Człowiek podpisujący coś takiego bierze na siebie prawną odpowiedzialność za bezpieczeństwo użytkowników obiektu i nie dopuści go, jeśli ma wątpliwości.

No chyba, że jest skończonym idiotą niespełna rozumu, ale chce wierzyć, że nikt nie dopuściłby kogoś takiego do tworzenia tak ważnych ekspertyz:)

(2014/11/24 20:46)
Mimo wszystko jako mieszkaniec jestem pewien obaw, wyraźnie rzeka podmywa przyczółki mostu. Ponadto jako wyborca jestem rozczarowany gdyż głosowałem na tego pana a on mnie rozczarował nie wyremontował mostu. 

(2014/11/24 22:20)
Stan całej konstrukcji budzi wiele obaw i potwierdza pilną potrzebę remontu, a nie ekspertyzy po czterech latach kadencji.

(2014/11/25 20:27)

(2014/11/25 20:28)
Nie ma mojego komentarza, zniknął, ciekawe dlaczego?

(2014/11/25 22:46)
MowieJakJest,możesz napisać,kiedy był most ze stali.Nie mylisz z artykułem gdzie było zdjęcie mostu w Modlinie?Artykuł był o Sochaczewie a zdjęcie Modlina ,napisany przez miejscowego znawcę historii.

(2014/11/26 09:02)