Obiektyw kamery skierowany na obrady Rady Powiatu -Oglądajmy

/ 5 odpowiedzi
Jak donosi konkurencyjny portal płacimy wszyscy z kasy Miasta za dokumentowanie wizyjne obrad zarówno Rady Miasta jak i Powiatu.Dlaczego nie możemy oglądać tych nagrań skoro je wszyscy jako mieszkańcy fundujemy naszym Rajcom.Udostępnienie ich napewno dało by jasny obraz obywatelom na stan zarządzania Miastem i Powiatem.Chyba ,że cel jest zgoła inny.Archiwizowanie bierzącego życia władzy jest raczej bez większego sęsu.A pokazanie aktywności Radnych było by z korzyścią dla wyborców.Łatwiej mieli byśmy dokonać wyboru.Co zależy Miastu i tak płacimy.
To racja ! Jeśli zwykli ludzie za własne podatkowe pieniądze nie mają prawa obejrzeć tych rejestracji , to po co one w ogóle są ?

(2014/05/09 20:17)
Miło było by posłuchać i pooglądać zmagania naszych radnych o poprawę bytu mieszkańców popatrzeć na ich zachowania i miny podczas głosowania posłuchać dyskusji ... podejrzeć  jaką minę ma burmistrz kiedy wypowiada się o Chodakowie...  

(2014/05/09 22:57)
onegdaj jak mnie pamięć nie myli ,było kilka transmisji (chyba Interkam ?) na kanale informacyjnym kablówki,teraz też mogliby zrobić przekaz,po co stawiać dwie kamery (jedną z operatorem-najazdy na mówców)żeby potem schować to głęboko w ..? kablówki za drobną dopłatą mogłyby transmitować obrady "mędrców" --bez cenzury i okrojenia materiału!! zamiast w kółko pokazywać dni otwarcia biura ,powtórka w niedzielę rano (tylko nie w porze śniadania lub obiadu

(2014/05/10 10:47)
...sęsu. ...

no bez jaj...:)

(2014/05/10 15:34)
do -hugo-ml- ale żeś yebnął potłuczony belfrze!,ogólnie wQrwiają mnie takie tłumoki które starają się wyłapać w wypowiedzi nawet drobny błąd (ortograficzny,stylistyczny) taski przymół nie ma nic do powiedzenia tylko umie zacytować --""sęsu"--, odpowiedz jełopo czy ja do ciebie powiedziałem że jesteś dupa ,czy dópa? jak to brzmi w uszach takiego tłuka? no bez jaj...:-)

(2014/05/10 15:57)