Obronic Miasto - kolejne faux pas urz. promocji

/ 8 odpowiedzi

plakaty wisza... wszedzie wołami napisane.... "wiecej informacji na sochaczew.pl"

sprobujcie znalezc w google co kolwiek o obronic miasto 2014,,,, pozycjonuje sie jedna informacja chyba z lowicza... oficjalny portal miasta.. zapomnijcie.. poszedlem dalej.. probowalem znalezc info bezposrednio na sochaczew.pl... zgadnijcie.. nic!... wiec wpisalem w wyszukiwanie.. i takie wyniki sie pokazaly.. przeciez to zenada na maksa jest...

subara, skoro wiesz gdzie można znaleźć te informacje, to bądź tak miły/a i podaj linka.

Ja też próbowałem znaleźć jakieś informacje na ten temat ale mi się nie udało.

Tak jak napisał Kacpersky, na rogu Olimpijskiej i Piłsudskiego stoi wielki plakat na którm jak byk jest napisane że informacje na ten temat są na: www.sochaczew.pl

Ale na portalu o tym ani słowa.

(2014/09/11 09:13)

Ale mi chodzi o link gdzię będą informacje na temat programu inscenizacji bitwy która odbędzie się 28.09.2014 o godz. 15:00.

A to co ty podałeś, to link do tego że grupa renkostrukcyjna została Sochaczewianinem Roku.

Tak wiec podaj dobry link.

(2014/09/11 09:58)
Niestety faktem jest, że strony UM nie działa zbyt sprawnie. Przykładem może być uzyskanie informacji dotyczącej Karty dużej rodziny. Słabiutko!!!!
Kacperskyy ma racje, coś tam nie działa jak należy.

Jeszcze inny przykład, ogłoszenia. Niby cztery np. dla domu, wchodzisz, a tam naście ale  musisz się postarać żeby znaleźć te które są jeszcze aktualne. Jakby nie można było usunąć tych starych.
Dzwoniłem w tej sprawie już kiedyś i nawet z administratorem rozmawiałem, ale co tam...niech mieszkańcy szukają aktualnych!

(2014/09/11 10:59)
Tam w tym urzędzie to już nic normalnie nie działa. Osiecki podobno szuka roboty w Płocku  ( nie na darmo trzymał tego pierwszego wice burmistrza z Płocka). Ma jeszcze nadzieję na Powiat, a tak do miasta to On by najchętniej nie startował , bo problemy , które nadejdą nie są na jego możliwości i wykształcenie zdobyte w 48 roku życia . A co robił do tego czasu , przecież ze sprzedaży okularów na rynku nie można pożyć , To jak w amerykańskiej bajce .

(2014/09/11 22:32)

wlasnie po to czasami podejmujemy pewne dyskusje :) dzieki czemu - w tym przypadku - cos zaczelo dzialac jak powinno.

wazne ze sprawa nie pozsotala bez odzewu. doceniamy to.

(2014/09/12 12:42)