Oczyszczamy Sochaczew

/ 32 odpowiedzi / 4 zdjęć
 No w sumie niewiele,ES rządny sensacji rozdmuchał panikę że ludzie stracą Prawa Jazdy, ale sądzę że chodzi raczej o nieważne badania, Kurs i Egzamin zostały przeprowadzone zgodnie z prawem.

A ile było krzyku jak Minister Ziobro wziął Konowałów pod lupę?

(2014/01/31 11:00)
Jest taki dowcip:

"Po co się myć? Jak brud będzie grubszy jak centymetr to sam odpadnie"

Może to się zaczyna dziać w Sochaczewie.
Wszelkie machlojki i "brudy" są już tak grube że same zaczynają odpadać. Miasto samo zaczyna się oczyszczać.

(2014/01/31 11:01)
czyżby pan lekarz -W-z placu Kościuszki?

(2014/01/31 11:03)
A może zaczyna się rozpadać? Niestety

Korupcja i niechlujstwo w tym Państwie rządzonym przez Barbarzyńców z PO rozwalają to państwo od środka

(2014/01/31 11:04)
Sądzę, że ES może mieć rację i kto wie czy ludzie nie potracą uprawnień.
To mogą być setki jak nie dziesiątki osób niestety.

Każdy ma jakieś grzeszki, ale niektórzy to po prosty wstydu i honoru nie mają!

(2014/01/31 11:14)

moim zdaniem nie straca. jedynie beda musieli przejsc jeszcze raz badania no i chyba ze teraz lekarz stwierdzi przeciwwskazania to w tym wypadku tak.

(2014/01/31 11:38)
W najlepszym wypadku jeszcze raz zapłacą za badania.

(2014/01/31 11:50)
Co w tym mieście się dzieje? Przeczuwam , że to nie koniec niespodzianek . Poczekamy zobaczymy , nie każda szafa została otwarta w poszukiwaniu trupów, a może to kiepski okres na grubą sprawę , tak sobie gdybam jakby co.

(2014/01/31 12:34)
W całym Państwie co się dzieje bo jak mówią Ryba Gnije od Głowy, ja już nie włączam tv żeby wiadomości oglądać  bo niema sensu sie stresować i  o ile da się nie stresować w tym kraju.

Bandyci po ulicach chodzą, lekarze to zwykli przestępcy, wszystko się wali po kolei , kolej zresztą też. Po pisie i  platformie to |Chiński uczony tego kraju nie wyprostuje.

(2014/01/31 12:54)

KAT
czy ktos wie o ktora przychodnie chodzi?

(2014/01/31 12:55)

KAT
chyba juz wiem

temat   prawo jazdy

anna123 czy starostwo na prawdę nie wiedziało ,że lekarz  nie może wydawać zaswiadczeń ? co na to Wydział komunikacji ???kpina i żenada ...zmarnowane pieniądze !!!
Setki osób, które zdobyły prawo jazdy po 2012 roku, będą prawdopodobnie musiały zdawać egzamin raz jeszcze. Sławomir W. jeden z sochaczewskich lekarzy, mógł wystawiać zaświadczenia, nie mając do tego uprawnień. Policja prowadzi czynności w tej sprawie. Prokuratura zaś informuje, że prawa jazdy osób z zaświadczeniami od tego lekarza, mogą być nieważne.

(2014/01/31 13:01)
Wy jesteście nienormalni, co mają badania lekarskie do egzaminu?
 Ewentualnie Prokuratura weźmie za dupe Starostwo i Wydział Komunikacji, ta Sprawa nadaje się pod Trybunał, firma Stachlewski by zbankrutowała jeśli by do tego doszło.

(2014/01/31 14:04)
 Coraz bliżej Urzędu, tylko patrzeć jak tam wejdą panowie smutni, po tym jak życzliwi donieśli ?

(2014/01/31 14:13)

KAT
cyt.
Mimo, iż miał orzeczony sądowy zakaz, łamał go cały czas ogłaszając się jako lekarz medycyny pracy, wykonywał badania profilaktyczne pracowników i używał pieczęci informujących o uprawnieniach. Osoby trafiające do niego były przeświadczone, że wszystko jest w porządku.

wiec  mam niewazne badania profilaktyczne

(2014/01/31 14:21)
A ja jeżdżę  ponad 20 lat i ja wiem może ze 3 razy miałem kontrole,  po co komu prawo jazdy jak umie jeździć? za brak dokumentu najwyżej mandat, za brak kat też 500 i wisi mi to jak sto kilo kitu.

(2014/01/31 14:50)
 Niech żyje ONR

(2014/01/31 15:11)

KAT
A ja jeżdżę  ponad 20 lat i ja wiem może ze 3 razy miałem kontrole,  po co komu prawo jazdy jak umie jeździć? za brak dokumentu najwyżej mandat, za brak kat też 500 i wisi mi to jak sto kilo kitu.

za brak wymaganej kategori prawa jazdy do pojazdu jakim sie poruszasz jest aby 300.
oczywiscie jak masz prawo jazdy

(2014/01/31 16:26)
wisi mi to jak sto kilo kitu.

hmm. a ja zawsze myślałem że kit się wciska i on raczej nie wisi a uszczelnia.

(2014/01/31 17:02)
Co się stanie z prawami jazdy, nie jest takie jasne. Niedawno była afera w Legnicy, gdzie kursy prawa jazdy prowadził instruktor bez odpowiednich uprawnień. Pomimo tego, że zdali egzamin, odebrano im prawo jazdy, ponieważ nie spełnili przesłanki dostarczenia prawidłowego dokumentu świadczącego o ukończeniu kursu. Tak samo jest teraz, aby przystąpić do jazd i do egzaminu trzeba mieć prawidłowe zaświadczenie od lekarza. nie wiadomo, jak zachowają się sochaczewscy urzędnicy. Można mieć roszczenia, również wsteczne, do p. Sławomira W.

(2014/01/31 17:39)
 Warto zapytać co Szkoła pana Stachlewskiego na to, większość tamtejszych kursantów a w zasadzie wszyscy robili badania u tego kolesia. A z dugiej strony co mnie to gówno obchodzi że Starostwo konkretnie Wydział Komunikacji nie potrafił wcześniej sprawdzić  uprawnień tego konowała.  Oni przyjmowali wszystkie dokumenty i przekazywali dalej. Trzeba na razie czekać a potem najwyzej skarga do Strasbourga

(2014/01/31 21:04)
No to morze weźmiecie łopaty i oczyścicie miasto ze ........śniegu, po narciarzach.  

(2014/01/31 22:27)
 Totalna porażka, kolejna:
Se pan doktor hochsztapler, może jakiś Doktor Wilczur albo co, to pójdzie do paki, ale też kolejny dowód na to iż w Starostwie pracują same głąby bez kompetencji, pewnie zatrudnieni  po kądzieli wg. klucza partyjnego lub drzewa genealogicznego, rodzinka, znajomkowie itd.  Tylko czy to nie wstyd dla tego pana co im załatwił te robotę że się obraca w środowisku Tumanów?

Każdy kto pracował kiedyś w biurze  i na[prawdę pracował a nie tylko był zatrudniony wie że się pracuje na instrukcjach, każda sprawa jest załatwiana wg. klucza w którym wymagana jest odpowiednia procedura i plik odpowiednich dokumentów sprawdzonych i potwierdzonych, które to też m.in. dlatego daje się do podpisu do kierownika, no w każdym razie osobie wyższej rangą wynika z tego że tam pracują idioci.

(2014/02/01 12:17)
Dużo śniegu do łopat..................panie i panowie narciarze.

(2014/02/01 13:30)
To jak żółte emenemsy, pakujcie się pany do opakowania. hi hi

(2014/02/01 22:42)