Odcinkowy pomiar prędkości w Sochaczewie?

/ 8 odpowiedzi
Wiecie w którym ma być (jest) miejscu w Sochaczewie? Bo że będzie to wiadomo już.
Już jest( nie wiem czy działa) odcinek na trasie do Żyrardowa. Od ronda do jednostki w Bielicach.

(2015/11/23 09:01)
Działają już trzy odcinkowe  pomiary prędkości, pozostałe do końca roku. \W Sochaczewie ma mieć długość 2.92 km. Tolerancja pomiaru prędkości 1 km/h.

(2015/11/23 14:17)
nie przejmujcie sie. korzystajcie:
http://anuluj-mandat.pl/

sprawdzone i dziala na prawde, troche checi i umiejetnosc pisania wystarczy zeby nie dac sie systemowi.

skoro prawo jest wadliwe a do tego doja z nas ewidentnie bo nie chodzi tu o bezpieczenstwo dlaczego mamy sie nie bronic zgodnie z prawem?

(2015/11/23 14:37)
To nie takie proste. Zostaniesz sfilmowany na na wjeździe i na wyjeździe, system komputerowy określi twoje tablice rejestracyjne i określi średnią prędkość przejazdu, Jeżeli przekroczysz średnią normatywną prędkość na tym odcinku powyżej 1km/h to mandat.

(2015/11/23 15:47)
czyli to co robi zwykly fotoradar czyli bedzie mozna legalnie uniknac kary. trzeba poczytac dokladnie. na zwykle fotoradary dziala znakomicie. 

(2015/11/24 08:09)
Nie masz racji. Jak to Cie sfotografuje to zabulisz aż miło. Więc nie ma co cwaniakować na forum i udawać gieroja.

(2015/11/26 22:16)
jak będziesz frajer to zabulisz :)

(2015/11/27 11:03)
jaka jest roznica co mnie sfotografuje? chodzi o prawo ktore jest nieścisłe w tej kwestii, fotoradar to fotoradar. wchodziles na ta strone, czytales od strony prawnej o co w tym chodzi?

wezwanie przyjdzie takie samo jak ze zwyklego fotoradaru wiec procedura - wydaje mi sie - powinna byc taka sama

(2015/11/27 11:12)