Oddział Pediatryczny

/ 11 odpowiedzi
Witam. Zwracam się na forum z prośbą. Panie Dyrektorze szpitala.... Proszę o poprawę komfortu urządzeń sanitarnych na oddziale dziecięcym. Wykąpanie dziecka niepełnosprawnego pod prysznicem bez uchwytów, bez siedziska, bez podjazdu wózkiem w kabinie 90x90 to prawdziwy wyczyn. Dla innych oddziałów jakoś pieniądze są na remonty a PEDIATRIA????? Przecież dzieci to nasza przyszłość.

Witam.

Popieram w 100%. Jedna toaleta dla dzieci dla całego oddziału to stanowczo za mało!!! Przy wirusie jelitowym ciężko miałam dziecku wytłumaczyć, że musi poczekać z potrzebą bo łazienka jest zajęta. Często kończyło się płaczem i praniem bielizny, co wiadomo zwłaszcza dla starszych dzieci jest to już sytuacja bardzo krępująca i stresowa :( Pomijam już fakt, że oddział i tak został znacznie zmniejszony w porównaniu do lat poprzednich. Spowodowało to skupienie dzieci z różnymi chorobami w bliskim sąsiedztwie i ogromną ciasnotę. Brak izolacji dzieci z wirusami zakaźnymi, przez co idąc np. z zapaleniem płuc dostaje się gratis rota. Do opieki nie mam większych zastrzeżeń ale faktycznie przydała by się porządna modernizacja tego oddziału.
Pozdrawiam

(2014/08/06 08:22)
Jest tyle pilnych  potrzeb w naszym miescie, a pieniądze poszły na ogromna masę kostki brukowej w Chodakowskiej alejce to wszystko na kredyt.

(2014/08/06 21:59)
metasekwojajak nie masz wiedzy, albo złośliwie mieszasz kompetencje organów samorządu, to rób to gdzie indziej. Poruszono ciekawy wątek. Mowa o rzeczach pilnych i koniecznych dla zdrowia dzieci.Nie mieszaj do tego na siłę władz miasta. Kampania wyborcza w innych wątkach na tym forum.

(2014/08/06 23:48)
metasekwojajak nie masz wiedzy, albo złośliwie mieszasz kompetencje organów samorządu, to rób to gdzie indziej. Poruszono ciekawy wątek. Mowa o rzeczach pilnych i koniecznych dla zdrowia dzieci.Nie mieszaj do tego na siłę władz miasta. Kampania wyborcza w innych wątkach na tym forum.

Popieram!!! Nie mieszajmy wątków bo wszystkie jak zawsze kończą się awanturą zwolenników i przeciwników Samorządów.

(2014/08/07 07:55)
Popieram. Nie robię kampanii. To po prostu szara rzeczywistość. Warunki na oddziale Pediatrii pozostawiają wiele do życzenia. Pozdrawiam

(2014/08/07 18:18)
Obsługa super. Lekarze i Pielęgniarki oraz Pomoc na oddziale to mili i znający się na sprawie  ludzie. Ogromna wyrozumiałość dla dzieci i matek. Pozdrawiam personel, choć nie chcę wracać na oddział z dziećmi,i niech będą zdrowe.
A warunki sanitarne do generalnego remontu na cito

(2014/08/10 22:10)
Co do obsługi również nie mam zastrzeżeń. Jest ok mimo, iż moja córka jest wyjątkowym przypadkiem :) Kobiety okazują Jej dużo czułości na każdym kroku. Za co składam podziękowania.

(2014/08/12 11:24)
Również popieram! Opieka jak najbardziej w porządku, natomiast sam oddział aż się prosi o modernizację. 

(2014/08/12 21:07)
Witam. Czy ma ktoś informację czy coś dały nasze wpisy na blogu? Czy choć Dyrekcja szpitala wszczęła rozmowy na temat remontu Pediatrii?? Bo to mnie bardzo interesuje.

(2014/08/18 17:19)
Witam.
Nie sądzę żeby szpital tak szybko reagował na każdy post w sieci. Ale z tego co kojarzę to można bezpośrednio do dyrektora szpitala pisać na maila i słyszałam od znajomych że faktycznie odpisuje. Może warto by napisać taka wiadomość i załączyć link do tej strony, żeby Pan Dyrektor zobaczył jakie są opinie.
Pozdrawiam

(2014/08/19 08:39)
do Dyrektora wysłałam meila. Odpowiedzi nie otrzymałam choć było to 5.08. No cóż?? Mam nadzieję, że może kiedyś doczekamy się remontu.

(2014/08/19 10:20)