Odnalezione drewno z Wycinki ? :)

/ 45 odpowiedzi / 14 zdjęć
Odnalezione drewno ?

(2014/07/24 08:49)

(2014/07/24 08:49)

(2014/07/24 08:50)

(2014/07/24 08:50)

(2014/07/24 08:53)

(2014/07/24 08:54)
tadeusz jak wszedłeś w posiadanie zdjęć z mojej rezydencji?

(2014/07/24 09:07)
Na weekend dostałem zaproszenie na imprezę od przyjaciółki ma być 50 osób ... Ponoć gospodarza miało nie być w domu na ryby dziś jedzie hehehe :)  

(2014/07/24 09:21)

Teraz na poważnie... trudno sobie wyobrazić że by rolnik czyli również gospodarz wynajął do ścięcia zboża kombajn zapłacił kombajniście roboczogodziny i jeszcze oddał mu ścięte zboże i słomę... 

Tak wygląda działanie magistratu względem wycinki kilkuset drzew na terenie całego Sochaczewa względem Pilarzy... 

Jakie są powody tej niegospodarności... co oficjalnie powie nam Magistrat, a czego każe nam się domyślać nikt przecież nie uwierzy że dla dobra społecznego rozdysponowano względem pilarzy ogromnej wartości majątek jakim są ścięte bale drewna, każdy kto kupował zwykłe krokwie, deski, lub choć by opał do pieca, kominka zdaje sobie sprawę jak wielkie korzyści z tego tytułu ktoś odniósł i się wzbogacił bezwzględnie wycinając piękne wielkie drzewa różnego rodzaju... na taką gospodarkę miejską ja się nie zgadzam... 

Novoosieccy na sezon zimowy są zapewne przygotowani... Powstaną piękne nowe altanki i domki na działkach letniskowych... tylko pustką wieje w miejscach pozbawionych tych drzew w całym naszym mieście...

Rosły sobie po 30 – 50 lat dopóki nie przyszedł Osiecki i nie kazał ich wyciąć w pośpiechu wyborczym..... Straszne !!! 

Zdjęcia u góry obrazują nam co można by zrobić z wyciętych bali drewna... nasuwa się pytanie gdzie jest drewno z naszych miejskich ulic gdzie jest ten ogromny majątek ... 

(2014/07/24 10:43)
a ksiadz sie nie wk** ze zdjecia jego plebani publicznie wklejacie? :D

(2014/07/24 15:13)
raczej się nie ucieszy hehhehehehehe

(2014/07/24 15:34)
trochę się pogubiłem hehehe gospodarz miał jechać na ryby hehhehe

(2014/07/24 15:43)

Po wycince u Novoosieckich stanęły nowe sprzęty :)

(2014/07/24 19:27)
te wycięte krzaki i drzewa stare to może by się nadawały ale na takie cuda,ewentualnie do pieca.

(2014/07/24 20:19)
Router jako największy zwolennik Piotra Osieckiego wykazałeś się novoosieckim realizmem nie będę Cię krytykował mimo że niesmaczny wpis....Przykro mi że oberwały ci się krzaki ja narobiłem zdjęć z alejki z kąt zniknęły ogromne zdrowe drzewa...  Twoje poczucie dobrego smaku i humoru jest nam znane z magistratu nie musisz się popisywać na co dzień Novoosieccy dają się we znaki mieszkańcom Sochaczewa gdzie ich zdaniem powinniśmy się znaleźć.... 

(2014/07/24 21:51)
Po wycince u Novoosieckich stanęły nowe sprzęty :)

(2014/07/24 21:57)
tadeuszu moja fotka i trumna wstawiona dla jaj ,i tak nie pobije twoich bzdetnych wpisow i fotek,pozdrawiam.

(2014/07/24 22:00)
Szanowny Router bez takich ''jaj'' pokazałeś czarny humor nowoosiecki spoko 
Z krzaków natomiast mógłbyś sobie zrobić półeczkę...

(2014/07/24 22:11)
tadeuszu ,tak dla twej wiedzy to z jak ty piszesz nowosieckimi nie mam nic wspolnego mieszkam w gminie i zwisa mi miasto ,pisz se co chcesz i ciesz sie z tego -pozdrawiam .

(2014/07/24 22:19)
Router powiedział: tadeuszu ,tak dla twej wiedzy to z jak ty piszesz nowosieckimi nie mam nic wspolnego mieszkam w gminie i zwisa mi miasto ,pisz se co chcesz i ciesz sie z tego -pozdrawiam .

To tak jak Burmistrz Piotr Osiecki... po za miastem... 

(2014/07/24 22:25)
tadeusz ,zadziwiasz mnie ,zaśpiewajcie se piosenkę -jestem z miasta to widac ..........,miłej nocy hihhihhhhhihihhhihi   a żeby juz cie nie trzymac w niepewności powiem jestem z Rybna.

(2014/07/24 22:32)
Rybno piękna miejscowość z tradycją rozrywkową no i ładnymi kobietami mam nadzieję że nic w tej kwestii się nie zmieniło :)... teraz tam rządzi VivaRybno :)... 
W Nowej Suchej nie ma takich rozrywek może dlatego wielu miejskich Notabli Novoosieckich wybiera zaciszne miejsce z niskimi opłatami za wodę aby żony były spokojniejsze i portfelu więcej zostawało...   

(2014/07/24 22:48)
tadeusz jesteś miłośnikiem Sochaczewa ,lecz zawsze można się przeprowadzić na bardziej spokojne, zaciszne, i oczywiście tańsze miejsca,Rybno zaprasza,znajdziesz tu własny kąt.Pozdrawiam i miłej kampanii życzę.Tyle że aż tak się nie angażuj bo porażki są ciężkie.

(2014/07/25 09:01)
Szanowny Router tu się nie mylisz jestem miłośnikiem Sochaczewa a szczególnie jego zielonego fragmentu jak do tej pory... czyli Chodakowa, to jest przepiękne ciche i spokojne miejsce jednak, jest z nim jak ze starym ogrodem o który się nie dba po prostu jest zaniedbane i notorycznie przez wszystkich obcych burmistrzów niszczone i okradane, a o ile zdarzy się któremuś już coś zrobić to wyłącznie w ostatnim roku aby popieścić zapomnianych przez 3lata wyborców z ''Zielonej Dzielnicy''.. 

(2014/07/25 21:48)
 tadeuszu tylko że od lat nikt nic nie robił z poprzednich ekip by Chodaków nabrał barw,jak pamiętam innych włodarzy to raczej chyba obecna ekipa zajęła się tematem najbardziej ,nie chodzi o wycinkę tylko realne inwestycje,bo co do drzew to są zdania podzielone nawet wśród mieszkańców.

(2014/07/26 08:33)