Odśnieżanie w gminie Rybno

/ 8 odpowiedzi
Chciałabym poinformować jak wygląda odśnieżanie na terenie Gminy Rybno.
Chociaż mieszkańcy dobrze wiedzą niestety co się dzieje ,śmiech na sali , drogi pozasypywane , rzekome odśnieżanie jak twierdza w urzędzie gminy nie przynosi żadnych efektów, dzwonienie też nie ma sensu trzy razy w ciągu dnia i wielkie zaskoczenie. O sypaniu nawet nie wspomnę ślizgo jak nie wiem. Więc sie pytam jak mam sie dostać do pracy na 6 rano i czy pracownicy Gminy będą Mnie odkopywać jak sie zakopie. A jeżeli firma odśnieżająca nie daje rady to może czas najwyższy zmienić. Proszę o większe zainteresowanie i trochę chęci.
Witaj. Jeśli możesz to zapoznaj się z Odśnieżanie gminy Młodzieszyn i nie tylko W gminie młodzieszyn jest to samo! Mam nadzieję, że dzięki forum zbiorę kilka osób i osobiście odwiedzimy panią wójt. Co dzieje się tej zimy to jest normalnie parodia. Widzę, że nie tylko w mojej gminie dzieją się cyrki. Mam nadzieję, że dacie radę to zmienić.

(2014/01/29 20:01)
Zima zaskoczyła drogowców w styczniu he he.

(2014/01/29 20:12)
Sorry, taki mamy klimat, Oj Rybno, w dużych miastach sobie nie radzą a co mówić w Gminach, wszędzie brakuje kasy i sprzętu a ci tam co rządzą nimi  chyba bardziej się martwią żeby cieplutko w pokojach  gdzie urzędują mieli.

(2014/01/30 17:01)
ja wiem dlaczego firma odśnieżająca nie daje rady. Bo niewie że z pługiem trzeba jechać przy ziemi. ostatnio byłem świadkiem jak przez pewną wieś w gminie Rybno jechał  pług który delikatnie muskał zalegający na drodze śnieg i po jego przejechaniu na drodze zrobiło się jeszcze gorzej ponieważ to co rozjezdziły samochody zostało zasypane śniegiem

(2014/01/30 18:16)

KAT
a wiesz ile wiecej by mu samochod spali jak by mial plug przy ziemi.
nie przesadzaj , przeciez on tez chce żyć ,

(2014/01/30 18:25)
jakby jechał za swoje to nic mi do tego ale mieszkańcy płacą i chcą dojechać gdziekolwiek zresztą Gmina Rybno to temat rzeka w zime zasypana a w lato ser szwajcarski na drogach. to woła o pomste do nieba

(2014/01/30 18:37)
 To jest inna sprawa, kierowca dostaje zlecenie odśnieżyć drogę dajmy na to x a drogę która dojeżdża do tej drogi przebywa z uniesionym pługiem i podobnie też wraca, nie wiem   dlaczego tak jest ale jest. Ma zlecenie i je wykonuje.

(2014/01/30 21:21)

Multi-Projekt – najlepsza firma zajmująca się odśnieżaniem  na terenie Warszawy i w jej obrębie. Na rynku istnieją od wielu lat, a ich dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni. Multi-Projekt zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych specjalistów. Wysoka jakość usług oraz pewność profesjonalnie i solidnie wykonanego zadania. Gwarantuje zadowolenie po realizacji zlecenia. Polecam usługi Multi-Projekt, wejdź na stronę http://odsniezaniewarszawa24.pl/

(2014/04/25 20:46)