Ograniczenie handlu w co drugą niedzielę ?

/ 31 odpowiedzi / 9 zdjęć
A dlaczego Pan Kazimierz nie musi odpoczywać? Mus to mus.Ale cyrk.

Bo to jego business i robi co chce.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania? Czy czegoś nie dodałem ?
Cyrk... a w wolnej chwili lektura:http://język-polski.pl/czytanie-ze-zrozumieniem-jak-poradnik/993-jak-czytac-by-rozumiec-najlepsza-procedura
Ale juz pracownicy Energetyki, Kolei, Policji, stacji beznzynowych to nie muszą odpoczywac? Ten kult niedzieli jest przeciez absurdalny. a dzien wolny w tygodniu jest czesto wiecej wart niz niedziela bo mozna cos zalatwic. Ale nie ... partia wie lepiej

(2018/03/10 22:03)
Najśmieszniejsze jest to, że sami zainteresowani (czyli pracownicy którzy pracują w niedzielę) są wkurzeni na ten zakaz w więlszości przypadków bo albo teraz zarobia mniej albo wógle stracą pracę. Takie "uszczęśliwianie" na siłę.

(2018/03/11 08:51)

(2018/03/11 14:13)

(2018/03/11 14:18)
Dla przypomnienia przedstawie starą wypowiedz Toruńskiego oligarchy podczas debaty dotyczącej kar nałożonych TV TRWAM "Mnie, jako katolika, prawo nie obowiązuje" To Mnie, jako Polaka nie katolika prawo Boże czy Watykańskie jak kto woli również nie obowiązuje! Proste i jasne...

(2018/03/11 22:22)
A co ze księgarniami przykościelnymi, tych prawo również nieobowiązuje? np. księgarnia przy kościele Maryi gwiazdy nowej ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu była otwarta...

(2018/03/11 22:47)

Sochaczew wiadomości - TOP5