Ogródki działkowe

/ 3 odpowiedzi
proszę o dyskusję w sprawie zarządu ogrodami dzaiłkowymi. Jak działkowicze postrzegają pracę zarządów swoich ogrodów. Czy na zebraniach walnych rozliczane są dokładnie wszystkie wydatki, czy też odbywa się to bez wglądu do faktur, jak to ma miejsce w większości ogrodów. Proszę o opinie , myślę że trzeba coś z tym zrobić. Ukrócić wydatki zarządów, niekontrolowne przez nikogo.
Mirella,chłopie,jak masz przekrętasów w swoich ogródkach to zarządź kontrolę a nie wyskakujesz z jakimiś problemami,niedługo się skończą kłopoty kopaczy działkowych,ustawy nie uchwalą działki pozabierają pod markety i nowe osiedla-blokowiska ściśnięte jak sardynki --zauważyliście że Gierkowskie blokowiska są rozłożone na przestrzeni a te nowe,budowane teraz -blok przy bloku,można ręce sobie podać przez okno,dobrze widać to w Warszawie

(2012/11/25 07:45)
napewno macie komisje rewizyjna ktora musi podpisac bilans za dany rok. nastepnie rozliczacie ich na zebraniach. zawsze sa podawane sumy. mnostwo pieniedzy oddajemy zarzadowi w warszawie. w ogrodach malo co zostaje.

(2012/11/26 22:23)
a o co dokladnie Ci chodzi??? dodam ze na walnym jest zawsze ktos z warszawy i "pilnuje" zeby byl omawiany punkt po punkcie,i jak jest o wydatkach to ksiegowa okazuje sie fakturami. kazdy ma wglad.

(2012/11/26 22:27)