Okna- która firma godna polecenia?

/ 7 odpowiedzi
Poszukuję firmy,u której zakupię za rozsądną cenę okna wraz z montażem. Polecicie kogoś?
okno-max  ,  łuszczewskich/ piłsudkisego

(2015/04/13 09:40)
Ja polecam firmę bud-al z Sochaczewa.
ul. Trojanowska 1 (obok KIM)

http://www.budal.pl/

Sam mam od nich całą stolarkę okienną.

(2015/04/13 10:43)
Damex w Chodakowie, profil Veka okucia Roto, szybko, solidnie i najtaniej w okolicy, długo szukałem i bardzo polecam.

(2015/04/14 11:39)
A jak z montażem w firmie Damex? O Budal się nie pytam, bo nawet jak są dobrzy to już dwa razy te same osoby reklamowały i zamiast zachęcić to mnie nieco zniechęciła taka reklama.

(2015/04/20 18:02)
 Witam, a ja polecam PPHU KORONA 2003, ul. Staszica 101, pełen profesjonalizm

(2015/04/22 08:42)
Witam... Także polecam firmę PPHU Korona 2003 ze Staszica 101 ... Okna, drzwi, oraz okna dachowe mamy z tej firmy wraz z montażem. Miła i fachowa obsługa, polecam pojechać i sprawdzić ... Pomiary i wycena przed montażem są za darmo ....

(2015/04/23 22:18)

Witam.

Postanowiłem i ja podzielić się opinią. Długo szukałem okien, drzwi i bramy garażowej do swojego domu. Kolega, który w 2013 roku montował stolarkę namówił mnie, żebym się udał do firmy Okno-Max na ulicy Polnej 7. Poczytałem opinię w internecie i miałem mieszane uczucia, ale jednak się udałem do siedziby firmy. Zostałem bardzo miło obsłużony, wycenę z projektu miałem w 10 minut zrobioną ( w niektórych firmach czekałem 4 dni !!! ) , wszystko przedstawione "od A do Z" ze wszystkimi szczegółami. Cena najniższa z wszystkich ofert i jeszcze dostałem dodatkowy rabat. Pomiar wykonany 3 dni po mojej decyzji. Zostałem poinformowany o terminie realizacji, z którego firma się wywiązała. Montaż przebiegł bardzo szybko i widać było, że Panowie mają wieloletnie doświadczenie w branży. Z czystym sumieniem POLECAM FIRMĘ OKNO-MAX !!!! Nie wierzcie w te negatywne opinie w internecie, bo chyba musiała to konkurencja pisać ! Niedługo będę szukał drzwi wewnętrznych i na bank ponownie ich odwiedzę. Z większym profesjonalizmem w obsłudze klienta jeszcze się nie spotkałem.

(2016/02/05 15:43)