OLAF,METRO i co jeszce nas czeka

/ 27 odpowiedzi
CHŁOPIE TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ZEJŚĆ ZE SCENY.KRYTYKUJĄĆ WSZYSTKICH WOKÓŁ TRZEBA Z GODNOŚCIĄ PODDAĆ SIĘ KRYTYCE.NIE ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK NASTOLATEK KTÓRY BOI SIĘ RODZICÓW.CHYBA ŻE JESTEŚ NASTOLATKIEM,TO TYMBARDZIEJ WYCOFAJ SIĘ Z HONOREM Z e- sochaczew.Większych sukcesów na innych portalach.Mamy już w tym Kraju wystarczająco dużo takich jak Waść jątrzycieli.Potrzebujesz pomocy fachowca ......
 Niedoczekanie twoje, zjazd wyprysku

(2014/02/14 09:36)
IGNOROWAĆ IGNOROWAĆ,IGNOROWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(2014/02/14 10:28)
Jeszcze wczoraj Olaf pisałeś coś w rodzaju że Ty nie siejesz mowy nienawiści i ogólnie się bardzo żaliłeś że wszyscy na Ciebie jada... A tu proszę jaka odzywka. Gdyby było tak jak napisałeś, to kulturalnie i merytorycznie mógłbyś odpisać, ale Ty niestety pokazujesz po raz kolejny swoje oblicze. Szkoda bo po tych przeprosinach niektórzy myśleli że będzie jakaś zmiana...

(2014/02/14 11:08)
 Nie no stonka nie z każdym się da kulturalnie i merytorycznie konwersować, takich gości których ktoś wynajął bądź za butelkę taniego wina czy innego trunku lub liżą komuś tyłek w nadziei na korzyści to po prostu olewam i niema sensu im nic tłumaczyć. Tak się tylko zastanawiam czy ten portal funkcjonuje zgodnie z prawem pozwalając na uprawianie polityki na tak niskim poziomie i czy Urząd Miasta nie powinien skierować pozwu do Prokuratury o zamkniecie tego portalu-forum gdyż piastujący tu moderatorzy pozwalają na mowę nienawiści. Ja widzę ze nie bywasz tu zbyt często ale uwierz mi czasami wpisy aż bolą, jak można się tak  zniżyć, upaść moralnie i intelektualnie żeby wypisywać takie rzeczy, a wszystko to w imię oczernienia władz miasta w celu przejęcia władzy przez tych ludzi , ja już wiem których , notabene z wiadomych względów nie będę ujawniał.

(2014/02/14 11:22)
I See Dead People...

(2014/02/14 11:39)
OLAF-IGNOROWAĆ,IGNOROWAC,IGNOROWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(2014/02/14 11:42)
Olaf? metro? rozdwojenie jaźni? psychiatry!!!!!!

(2014/02/14 18:54)
Olaf do tej pory myślałem że masz po prostu swoje zdanie którego bronisz (nie zawsz do końca z jakąś logiką). Ale ostatnie dni pokazały dobitnie że jesteś po prostu nienormalny. Jak chcesz mnie pozwać to mogę ci podać nr. tel.do prokuratury :). Aha bo bym zapomniał, znowu pokazałeś że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. To pokazuje twój IQ z którego jesteś taki dumny.

(2014/02/14 20:42)
głodny a sadzisz że bym nie wygrał? mało wiesz nie takie sprawy wygrywałem bo nawet z rządem Millera dało radę. Ludzie sa dziwni myślą że jak się z kimś znaja to są i będą zawsze górą, ale nie zapomnij zawsze mogę to zrobić w instancji wyżej postawionej, a tam prędzej ja będę miał chody niż ty.

Ja mam swoje zdanie i z tymi tu głupkowatymi  klakierami żadna przyjemność rozmawiać, chcą żebym odszedł z forum ale niedam im tej satysfakcji, jeśli odejdę to na moich warunkach i wtedy kiedy ja będę chciał. Ty jesteś niestabilny , łatwo tobą manipulować, bo widzę ze co chwila zmieniasz poglady, jakoś to chyba karykaturalnie brzmi kiedy taka osoba bez kręgosłupa moralnego  próbuje mnie oceniać. Weź bo pompę z siebie robisz :)

(2014/02/14 22:15)
1 przykład na zmianę moich poglądów? a czemu nic nie napisałes odnośnie braku zrozumienia tego co czytasz? i jeszcze jedno gówno widziałeś i w dupie byłeś odnośnie sądów i prokuratur.  Najpierw piszesz totalne bzdury i robisz z siebie idiotę a jak ktos postraszy cię sądem to srasz po gaciach, wymyślasz bajki z kosmosu a na końcu po podpowiedziach przepraszasz i robisz z siebie ofiarę. Czego to jest przejaw? Ale tak sie zesrać na samo wspomnienie o sądzie hahaha - żałosne. Podobno jesteś taki zaradny -te 500 zł kary +300 zł kosztów to nie jest tak dużo, chyba dałbyś radę. A na 99% było by umorzenie.

(2014/02/14 22:50)
Akurat to nie chodziło o sam proces bo znam się osobiście z panem Januszem i nie chciałbym aby nasza znajomość zakończyła się w taki oto sposób wzajemnej niechęci czy urazy, wiem że popełniłem bład i dlatego przeprosiłem a nie ze strachu przed sądem. Chcesz to wierz chcesz to nie wierz  uczestniczyłem w wielu sprawach  zarówno jako powód, pozwany oraz jako ławnik sadowy. Prowadziłem także dwie sprawy przed Międzynarodowym Wielkim Trybunałem w Strasbourgu i zakończone pozytywnie i powiem tylko tak:" Trwały sukces jest możliwy tylko dzięki konsekwentnej i sukcesywnej pracy oraz determinacji w dążeniu do  wyznaczonego celu"
 Ja należę do tej grupy ludzi która nigdy się nie poddaje.

(2014/02/14 23:12)
Olaf i znów się przechwalasz czy potrafisz zakończyć ten temat jak facet. Nikogo tu nie obchodzi czy wygrałeś jakiś proces. Jeśli jesteś taki wylewny to pisz pamiętnik lub bloga co jest teraz modne i na czasie.
Karol

(2014/02/15 00:04)
I czego sie czepiasz, pytał to mu odpowiedziałem.

(2014/02/15 00:10)
On nie pytał o to co ty mu opisałeś, przeczytaj jeszcze raz.
Ja się nie czepiam, widzę, że szukasz na siłę wrogów i pokazujesz jaki z Ciebie kozak.
Załatwiłeś z Panem Januszem sprawę po męsku osobiście?Chyba nie muszę tłumaczyć jak.

Karol

(2014/02/15 00:16)
Kozak czy nie kozak daję sobie radę.

(2014/02/15 00:22)
Olaf szkoda na ciebie czasu i nie dla tego że mam go mało tylko dlatego że bardziej wartościwe jest dłubanie w nosie niż rozmowa z tobą. Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, tylko piszesz jakieś bajki odnośnie swojego życia. Zaraz powiesz że to prawda, tylko że juz tyle głupot tu napisałeś że ci nie uwierzę. Zacznij rozumieć co czytasz i odpowiadać na pytania (wszystkie a nie 1 wybrane) wtedy rozmowa będzie miała sens. 

(2014/02/15 05:28)
no KUŹWA mieliście zostawić idiotę w spokoju,a gadacie i gadacie z przygłupem.,troll jest troll i zdycha kiedy nikt na niego ani on na nikogo nie napada,niech siedzi i ogląda na youtubie swoje żałosne walenie w bębny,jak wam Go potrzeba ,to nie narzekajcie tylko spijajcie miód z jego ust
ale was idioci korci żeby odpowiedzieć,dopiec ,popyskować ,wydaje mi się  że jesteście tacy sami pieniacze

(2014/02/15 07:57)
robroy  mądre słowa.

(2014/02/15 08:12)
Ptaszku nie podniecaj się tak, człowiek się uczy do śmierci i tak głupi umiera. My dajemy nauki Olafowi a Ty w nas walisz he...:) Czas pokaże czy nasze nauki poszły w las czy...w....

Karol

(2014/02/15 12:00)
Karol na czym maja polegać te wasze nauki, na besztaniu i mieszaniu z błotem, chcecie mnie przeczołgać tu na forum, daj ae na luz

Komuniści nie byli w stanie mnie zmienić. TVNy, Rydzyki ani inni kolesie posługujący się manipulacją socjotechniczną to i wy nie zmienicie.

Nie mam żadnych aspiracji politycznych , nie miałem nigdy żadnego stanowiska w urzędzie i nie chce mieć, daję sobie radę samodzielnie i się opier... a jak chcę to trochę pracuję,żonka ma stanowisko w Ministerstwie i to mi wystarczy a  problem jaki mnie bardziej interesuje to jak wybrać i dobrze zaplanować urlop.

Nie chcę w tym mieście zajmować się polityką w ogóle kontakt tutaj z tymi ludźmi samorządowcami to  wywołuje we mnie niesmak i obrzydzenie, bo kiedy słucham na antenie radia fama jednego z tych przedstawicieli operującego inwektywami odwracającego całą sytuację i który robi z siebie teraz ofiarę i takie niewiniątko,pośmiewisko w mojej ocenie  to rzygać mi się chce, słuchałeś rano, famy, sraczki przy okazji nie dostałeś?

(2014/02/15 12:23)

SMA
Nie to, żebym chciał przejąć rolę Olafa :), ale to do Was mam większą pretensję niż do Niego.Zakładam, że wszyscy z Państwa zauważyli odmienny stan emocjonalny Olafa i próba jakiegokolwiek tłumaczenia pojęć "dobra i zła" w zasadzie nie ma większego sensu. Prędzej zbudujemy drabinę na księżyc, niż osiągniemy zakładany cel. Wyżej któryś z kolegów dobrze napisał-ignorować. Zatem, żądanie przeprosin od Olafa, - proszę wybaczyć.... . Chyba sami sobie odbieramy godność podejmując dyskusję z "Olf". sma 

(2014/02/15 12:50)
sma nadal tu czegoś nie rozumiem,podejmujac dyskusję, heh, zeby to nazwać dyskusja to musisz podzielić posty na te z którymi da się przejść do porzadku dziennego i jakoś przeczytać aby  nie ze rzygać,a  potem się odnieść do tego i takie które są zwykłą bezczelną i arogancką kupą. Bez względu co byście tu nie pisali to raczej jeden tu myśli a reszta która choć ma odrobinę kultury kieruje się tzw. inteligencją motłohu, i nawet kiedy nie zgadza się któryś  z tym motłochem jest u niego pewien rodzaj wstydu do samodzielnego myślenia, bo jakże by tu  stanąć po stronie tego o to tu trędowatego którego wszyscy okrzyknęli wstrętnym pisiorem, no ba jestem betonem i dobrze mi z tym

(2014/02/15 13:43)

pkp

a od olaffffffffffka won na dwa powiaty, on ci móóóóóój

olafffffku!

KOCHAM CIĘ

Piękna Fest Panna

(2014/02/19 19:00)

olaf ty karykaturo mezczyzny... do tego pozbawiona honoru.. czlowieku na ja na twoim miejscu zapadl bym sie pod ziemie.. ludzie wiedza kim jestes czlowieku a ty dalej sie osmieszasz... nie masz jaj cioto bo od teraz inaczej do ciebie sie nie zwracam... ciota ... nie zaslugujesz na nic innego po tym wszystkim.

(2014/02/20 14:36)
Nie jesteście sami więcej warci. Poczytajcie sobie wasze posty.
Zostaliście sprowadzeni do dosyć niskiego poziomu. Opamiętajcie się.

(2014/02/20 15:59)