ONZ Apeluje

/ 7 odpowiedzi
We wrześniu ONZ zaaplował do państwa będącego stroną umowy czyli Polski o zapewnienie skutecznego egzekwowania prawa delegalizującego partie lub organizacje promujące lub podżegające do dyskryminacji Rasowej. I nie dość tego że organizacje takie jak ONR, NOP, MW wciąż działają i to jescze będą maszerować 11 listopada pod znakiem zaciśniętej pięści z różańcem. To jeszcze doszła nam taka sama partia czyli "KONFEDERACJA". Mamy również prokuratora generalnego który bronił człowieka który powołując sie na biblie nawoływał do karania śmiercią osób LGBT, oczywiście został zwolniony przez zarząd IKEA chwała IKEI, ale obrona przez prokuratora generalnego takiego człowieka jest dla mnie n i e z r o z u m i a ł a...
Może należy pomyśleć o złożeniu wniosku, protestu wyborczego anulowania głosów oddanych na KONFEDERACJE... Co wy na to? 

(2019/10/25 21:43)
A ja na to, że pieprzysz od rzeczy. A może anulujemy głosy na komuchów i zdelegalizujemy lewackie partie typu RAZEM WIOSNA itp ? Co Ty na to?

(2019/10/25 22:49)
btw zapraszam na Marsz Niepodległości do Warszawy :)

(2019/10/25 22:58)
Tom1.
Nie wiem jakie ty masz skojarzenia, ale dla mnie zacisnięta pięść to symbol walki, a różaniec to symbol modlitwy. Symbolika zaciśniętej pięści z różańcem jest dla mnie jasna: walka przez modlitwę.
Ja wiem że Ty byś wolał aby zamiast tego symbolem marszu była cipkomaryjka.

A zdelegalizowana to powinna być na pewno bliska Ci ideowo partia Razem, gdyż to jej członek (Ł. Moll) na portalu strajk.eu napisał tak:
  • „Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość."
  • „To dlatego my, komunistki i komuniści z Razem, tłumaczymy na język polski książki komunistycznych filozofów, organizujemy pokazy filmowe reżyserów-komunistów, przypominamy praktyki artystek komunistycznej awangardy czy inicjujemy dyskusje nad nowymi propozycjami programowymi, wysuwanymi i popieranymi m.in. przez ruch komunistyczny.”

Chciałem Ci przypomnieć że w Polsce propagowanie ustrojów totalitarnych jest karane.

(2019/10/28 21:26)
Tak wyglada "demokracja" według lewicy. Weż tomaszu leki i zniknij na kolejne kilka miesiecy

(2019/10/30 22:21)
wystarczy wycofać dopłaty do partii startujących w wyborach,partyjka nie załapie się do sejmu - ,a kasiora leci -za 1 głos
1do 5% 5,77 zł
2powyżej 5% do 10%4,61 zł
3powyżej 10% do 20%4,04 zł
4powyżej 20% do 30%2,31 zł
5powyżej 30%0,87 zł

(2019/10/31 07:52)
Jak policzyła „Rzeczpospolita”, PiS będzie otrzymywał 23,3 mln zł subwencji (w poprzedniej kadencji – 18,5 mln). Więcej pieniędzy niż przez ostatnie cztery lata otrzyma też PO – 19,9 mln zł (wcześniej 15,5 mln). SLD dostawał 4,3 mln zł, ateraz kwota wzrośnie do 11,4 mln. Zkolei subwencja PSL z4,5 zwiększy się do 8,3 mln zł. Konfederacja będzie zaś dostawać 6,8 mln.

(2019/10/31 08:30)