operacja kolana

/ 8 odpowiedzi
czy ktoś z was miał może operację kolana przeprowadzaną w naszym szpitalu i mógłby podzielić się ze mną opinią na temat samej operacji, szpitala, lekarzy? poszukuję informacji czy warto poddawać się takiej operacji u nas, czy może lepiej szukać gdzieś indziej? będę wdzięczny za wszelkie info.pozdrawiam

TF
Przechodziłem dwie - zszywanie łąkotki i rekonstrukcja więzadeł. Nie można powiedzieć złego słowa, wszystko OK.

(2014/12/31 15:24)
jesli zycie ci miłe nie kładz sie na jaki kolwiek zabieg do naszej lokalnej mordowni zwanej szpitalem . poczytaj i popytaj o opinie. syf , brud i wiele innych.

(2015/01/01 13:39)
Odbierałem kuzyna - 75 lat, tydzień temu z chirurgii , po artroskopii kolana.
Był zadowolony, zabieg w znieczuleniu miejscowym, jeden dzień w szpitalu.
Dzisiaj spoko chodzi.Dziewięć lat temu , podobny zabieg przechodziła koleżanka,babka koło czterdziestki, tu już nie było tak różowo, chodzi o kuli do dzisiaj- gronkowiec :-(
Jeśli chodzi o kolana i biodra, to sochaczewski szpital ma dobrą opinię , przyjeżdżają tu na zabiegi ludzie ze stolicy, znam dwa takie przypadki.

(2015/01/01 23:04)
właśnie dlatego chciałem zapytać na forum. niestety opinie bywają bardzo sprzeczne. część ludzi twierdzi, żeby omijać nasz szpital szerokim łukiem (tutaj jednak zazwyczaj opinie tyczą się szpitala jako całości) natomiast część twierdzi, że mamy świetną ortopedię. dzięki za wszystkie opinie!

(2015/01/02 08:28)

TF
jesli zycie ci miłe nie kładz sie na jaki kolwiek zabieg do naszej lokalnej mordowni zwanej szpitalem . poczytaj i popytaj o opinie. syf , brud i wiele innych.

@chykor - może i są sprzecznie opinie, ale trzeba rozróżnić opinie oparte na osobistych doświadczeniach od powtarzanych z ust do ust bujd. Spędziłem na oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej w sumie dwa tygodnie. Jakoś nie widziałem "syfu, brudu i wielu innych". Pracujący tam lekarze to dobrzy fachowcy znani także w stołecznych szpitalach, opieka pielęgniarska też na bardzo dobrym poziomie. Polecam.

(2015/01/02 10:51)

Chyba dawno nie byleś w szpitalu i pleciesz obiegowe opinie

(2015/02/24 21:23)
Ile w sochaczewskim szpitalu trzeba czekać na rekonstrukcje więzadeł?

(2015/02/25 15:50)
Ja byłem u dr w listopadzie z rtg , usg i rm , zabieg ustalony na 2 lipca 2015

(2015/02/25 19:59)