Opinie o sali Lawendowy Pałacyk, Błonie

/ 2 odpowiedzi

Witam wszystkich,
Chciałbym prosić Was o opinie na temat sali weselnej: Lawendowy Pałacyk zlokalizowanej w okolicach miejscowości Błonie k.Warszawy.
1.Czy ktoś z Was organizował tam swoje wesele?
2.Jakie są Wasze ogólne wrażenia?
3.Opinia dotycząca jedzenia (słyszałem różne opinie)
4.Ilość miejsca na sali/parkiecie przy określonej liczbie osób (np. przy 120 - luźno/ciasno/w sam raz)

Z góry dziękuje za Wasze wypowiedzi.

Witam!

1.10.2011r więc całkiem niedawno mieliśmy tam swoje przyjęcie weselne. Jest to miejsce, które razem z mężem możemy polecić z czystym sumieniem. Parkiet wystarczająco duży dla 130 osób (tylu gości liczyło nasze przyjęcie). Przy stołach luźniutko, nikt się nie gniecie i nie ściska. Wielkie brawa dla p.Krysi z cateringu i jej zespołu za pyszne jedzonko. Jedzenia taka ilość,że musieliśmy rozdać gościom i jeszcze nam zostało, goście bardzo zadowoleni. Piękny tort udekorowany żywymi kwiatami (tymi,z których mieliśmy wykonana dekorację sali). My mieliśmy dodatkowo "słodki stół" na przepięknej stylowej komodzie ze słodkościami i winem. Zorganizowaliśmy również drink bar dla gości. Właściciele to cudowni, życzliwi  ludzie, którzy chętnie służą radą. Jeśli mogę doradzić to to jest szczególne miejsce na zorganizowanie tak ważnego dnia w Waszym życiu. Co do innych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam

(2012/02/27 16:20)
W zeszłym roku byłam tam na weselu. Ogólnie sala całkiem ładna, tylko mało funkcjonalna. Przy tylu osobach stoły trzeba ustawić w literkę L (wokół parkietu). Jest tak głośno, że nie ma jak rozmawiać przy stołach. Nie mówiąc już o tym, że siedzi się miedzy wielkimi filarami i czasem za sąsiada ma się właśnie wielki słup... Poza tym jest ciasnawy parking. Reszta ładna i przyjemna. A jeśli chodzi o jedzenie, to było beznadziejne, chłodne, niesmaczne i miałam wrażenie, że odgrzewane już kilka razy. Ale myślę, że to po prostu kwestia kucharki, jaka się zamówi.

(2012/02/29 10:49)