opinie o szkole na ul.Staszica

/ 6 odpowiedzi
Bardzo mnie interesują opinie rodziców,których dzieci chodzą do klas integracyjnych (0, I, II) w szkole nr4 na ul.Staszica. Czy Wasze dzieci się tam dobrze czują? Jakieś plusy i minusy?
Będę wdzięczna za każdą informację.

Pozdrawiam

Witam,

Muszę powiedzieć szczerze, że choć na początku miałem pewne wątpliwości nawet nie co do przygotowania szkoły, a raczej do samej idei klas integracyjnych, to teraz jestem bardzo zadowolony, że moja córka chodzi do takiej klasy. Sam poziom przygotowania szkoły, zaangażowanie nauczycieli oraz atmosferę w klasie oceniam bardzo wysoko. Moja córka twierdzi, że jest dużo fajniej niż w zerówce, a chodziła do zerówki w Gimnazjum nr 2 (filia przedszkola nr 3, kiepskie warunki, nie polecam, pewnie inaczej jest przedszkolu). Do szkoły chodzi bardzo chętnie, lubi swoje panie nauczycielki i generalnie jest bardzo zadowolona.

Oczywiście zdarzają się małe nieporozumienia, ale generalnie trzeba powiedzieć, że chyba nic lepszego u nas nie ma.

Pozdrawiam,

K.

(2014/01/20 08:57)
Dzięki za opinię.
Moje dziecko teraz rozpocznie naukę w zerówce, ciekawa jestem pod czyje skrzydła trafi. ;)

(2014/01/20 22:53)
Nie ma za co. :)
Niestety nie znam zbyt wielu wychowawców z SP 4, nie mniej jednak mogę powiedzieć, że te osoby które miałem przyjemność poznać to osoby kompetentne i dbające o dzieciaki. Opinie z którymi się spotkałem, a dotyczące nauczycieli klas integracyjnych również są bardzo pozytywne. Tak naprawdę jedyny problem z jakim ja się spotkałem kiedy rok temu ja zbierałem takie informacje dotyczył dzieci, które powiedzmy były "uciążliwe". Dużo takich historii nie słyszałem, ale wiem, że zaistniał taki problem kiedyś.

Życzę powodzenia :)

(2014/01/21 08:35)
Witajcie, moja córka chodzi do klasy integracyjnej w SP nr 4 i jestem zadowolona. Poziom nauczania jest bardzo wysoki (mam porównanie z dziećmi koleżanek z innych szkół), poza tym dzieci w klasie jest mało, a panie są dwie.Polecam

(2014/01/21 14:36)
Skoro dziecko rozpocznie naukę w klasie zero to nie będzie uczęszczało do Szk.Podstawowej Nr4 tylko do Gimnazjum Nr2,w czwórce najmłodsze są klasy pierwsze,gdyż od dawna wiadomo że zerówki zostały przeniesione.

(2014/01/22 11:15)
Rymasort, dzięki za oświecenie. Nie wiedziałam o tym, a to bardzo istotne. Nadal jestem w rozterce co dla dziecka będzie najlepsze.
Dziękuję za wszystkie opinie, przydadzą się :)

(2014/01/24 21:16)