Opozycji zabawy w samorzad ciag dalszy-komentarz zablokowany

/ 12 odpowiedzi
O co chodzi ,po co pisać obszerną odpowiedż  na czyjeś zarzuty i blokować możliwość odniesienia się do wypowiedzi.(argumęty na argumęty)Buta i arogancja ,czy nadmierna pewność siebie,może zapędy autokratyczne.Tyle energii poświęcone mało istotnej kwestii formalnej tylko poto aby udowodnić wyższość przewodniczącej nad szeregowymi radnymi,szkoda czasu.Mieszkańcy potrzebują faktów,wypowiedzi na tematy poruszane w pytaniach,a nie udowadniania dlaczego ich nie usłyszą-bo kwestie formalne.Nas mieszkańców to nie interesuje pojmijcie to w końcu.
Oni nie rozumieją tego , piszą swoje wersje , nie dając możliwości komentarzy . Może wreszcie jest czas na to aby e-sochaczew uniemożliwiło takie działania , wtedy obraz będzie pełniejszy, a takich nie poważnych wypowiedzi , jak ta udzielona przez Panią przewodniczącą dużo mniej.

(2014/05/16 11:38)

Przecież nie wolno krytykować burmistrza i przewodniczącej! Jeżeli radni opozycyjni mają problem ze zwołaniem sesji tylko dlatego żeby nie mogli  pytać i wyrażać swojego zdania to innym tego też nie wolno. Wszystko co się dzieje w mięście jest super i tak ma być. PRL w skali lokalnej.

(2014/05/17 12:00)
Prostactwo tej władzy obezwładnia , ale czego wymagać od rugbisty , grajka i strażaka, na pewno nie kompetencji . To taka moja opinia.

(2014/05/17 18:34)
Szarma cóż za chory pomysł zagościł w twojej głowie, kimkolwiek jesteś trzymaj jak najdalej swoje poglądy na temat specyficznej rasy mieszkańców naszego miasta i jego okolic a mianowicie wszelaakich Rugbistów .... tych z dorobkiem ,tych z miernym dorobkiem, tych bez dorobku  tych co chcieli ale nie wytrwali, tych co wytrwali ale krótko., tych co wytrwali ale dłużej tych co wytrwali ale krucej, tych co wytrwali ale nie zdecydowa;li ale i tych jest 7 rodzajów tych co niedotrwali jest ok... 9 rodzajów a pomijam fakt że w naszym mieście 50% społeczności trenowała ten sport i uważa utossamiając się uważa się za rugbistów!!!! trzymaj z dala się od RUGbistów!!! 

(2014/05/17 22:38)
szarma strażak pilnuje dba o bezpieczeństwo czuwa i stara się dzień za dniem troszczyć się o innych obcych ludzi z czystego obowiązku wyniesionego w 98% z domu rodzinnego tej grupy społeczne naszego miasta mimo mniej licznej.... nie podpinaj pod swoje wypowiedzi bo żaden z tych uczciwych ludzi nigdy by się nie posunął do takiej retoryki słownej ....

(2014/05/17 22:51)
Moja wypowiedź dotyczy tylko jednego , sam tym rugbistą byłem, i to z powodzeniem.

(2014/05/17 22:53)
Szczerzę wątpię szarma-nie!!!   

(2014/05/17 23:46)

Janek5000 napisał: Przecież nie wolno krytykować burmistrza i przewodniczącej! Jeżeli radni opozycyjni mają problem ze zwołaniem sesji tylko dlatego żeby nie mogli  pytać i wyrażać swojego zdania to innym tego też nie wolno. Wszystko co się dzieje w mięście jest super i tak ma być. PRL w skali lokalnej.

Zgadzam się z Jankiem5000 całkowity brak szacunku do mieszkańców.Grupa trzymająca władze tzn.''NovoOsieccy'' oni też nie mają wesoło oni też nie mają prawa głosu w momencie w którym mieli by odmienne zdanie narażają się ... a kto przy zdrowych zmysłach naraził by oficjalnie się na odstawienie od koryta no ludzie...
Dziwi mnie możliwość jaką daje "e-sochaczew.pl" czyli umożliwia wyłączanie pod artykułem możliwość komentowania z punktu widzenia interesu portalu jest to ekonomicznie nieuzasadnione im więcej wejść i odwiedzin tym portal może pochwalić się lepszymi wynikami przed reklamodawcami a to znacznie wpływa na rentowność portalu.
czy pracownikom e-sochaczew.pl nie zależy na pieniążkach ???

(2014/05/18 18:14)
Do tadeusza

Jakbyś mi z ust wyjął te słowa , też uważam ,że na takich forach nie powinno być blokady, możliwości oceny, czyli komentowania .Przecież każdy powinien mieć swoje zdanie . A o tym co piszesz , że 'NovoOsieccy' boją się tego najważniejszego to szczera prawda i każdego dnia , a nie znam tego tylko  z autopsji , też myślą kiedy to się zakończy. Pracować pod taką presją jaka została narzucona w urzędzie miasta , to nie żadna przyjemność. Pozdrawiam

(2014/05/18 21:57)
Słowem Piotrogród LAO CZE i jednej słusznej siły przewodniej narodu PIS. Może czas pisma z zapytaniami o bolące dla mieszkańców sprawy do Burmistrza kierować bezpośrednio na portal społecznościowy, niech ludzie wiedzą jakich pytań obawia się Burmistrz i dlaczego na sesjach nie chce na nie odpowiadać radnym miejskim.

(2014/05/19 09:36)
to jeśli e-sochaczew pochyli się nad opcją usunięcia zakazu komentowania to ja jeszcze dołożyłbym numer IP pod każdym zalogowanym.moze to spowoduje ze znikną klony Bidona jak i tych ze starostwa

novjan

(2014/05/19 12:29)
jestem absolutnie za !!!!!!!!!!!!!!!!!! popieram prośbę nov jana

(2014/05/19 12:36)