Optyk Sochaczew, Dobry optyk w Sochaczewie i okolicy

/ 17 odpowiedzi
hej musze wyrobic sobie okulary ale nie mam pojecia gdzie moze byc jakis optyk moze polecicie kogoś?
Polecam optyka z ul. Warszawskiej

(2012/05/08 20:54)

Witam

Bardzo profesjonalna obsługa jest u Pani Sylwii przy ul. Warszawskiej.  Mega wybór super oprawek.

Warto odwiedzić ten salon. Ja zawsze jestem zadowolona. Polecam serdecznie:):):)

(2012/05/09 22:45)
A ja polecam pana Krzysztofa z Galerii Optycznej na ul. Żeromskiego 13. Bardzo profesjonalnie, fachowo i sympatyczna obsługa.

(2012/05/11 11:43)
ja również polecam panią Sylwię z Warszawskiej, duży wybór oprawek, świetne doradztwo. byłam już u 3 optyków w sochaczewie, ale ten salon optyczny naprawdę polecam.

(2012/05/14 22:12)
Hej

To ciekawe że znacie wszystkich sprzedających po imieniu.
Jakby się tak zastanowić to mi sie nikt nie przedstawia kiedy mnie obsługuje.

Pozdrawiam

(2012/05/19 11:43)
Witam serdecznie,

Bardzo dziękuję za miłe słowo na mój temat.  
Staram się, aby wszyscy klienci doskonale widzieli i czuli się w okularach wykonywanych w salonie optycznym "Świat Okularów" przy ul. Warszawskiej 9. 

P.S
Nie jestem osobą anonimową i każdy kto dokonuje zamówienia w salonie poznaje moje imię i nazwisko. 

Zapraszam  na  www.optyksochaczew.pl    (strona w budowie)

Pozdrawiam,Sylwia 

(2012/05/21 12:51)

Znam imię Pani optyk, ponieważ jak przystało na profesjonalną obsługę przy wizycie otrzymałam" wizytówkę" firmy.

Pozdrawiam Marta

(2012/05/21 13:03)
Ja również posiadam wizytówkę, z której można odczytać dokładne dane wraz z godzinami przyjęć. Od kiedy to takie dziwne?

(2012/05/21 16:34)
Witam

Najmocniej przepraszam jeżeli moja opinie kogokolwiek uraziła.
Nie miałam na myśli nic złego. Po prostu żyje na takich wysokich obrotach, że nie pamiętam ani nazwisk a tym bardziej imion osób które np. naprawiają mi samochód,szyją firanki czy robią zęby.
Nie mam głowy ani czasu na zapamiętywanie takich zbędnych informacji (mam telefon,dzwonie,umawiam się) i tyle. ;)

Pozdrawiam

(2012/05/23 12:08)
Witam,zdecydowanie polecam salon przy ulicy Warszawskiej 9.Satysfakcja gwarantowana, polecam z czystym sumieniem .

(2012/05/23 21:52)
Ja trafiłem w końcu do optyka na Trojanowie, koło starego Merkurego.
Fajny wybór, szybki odbiór (tego samego dnia) i dobrze wykonana robota.
Okazało się że mam trochę krzywe uszy i Pan musiał je specjalnie wygiąć żebym dobrze wyglądał.
Udało się więc ja polecam.

(2012/06/20 11:19)
Hej. A teraz dobry też jest optyk naprzeciwko szpitala. Są przystępne ceny, ciekawe oprawki, miła obsługi. Wielki plus, że można zapisać się do lekarza i potem od razu złożyć zamówienie na okulary. Nie trzeba jeździć w kilka miejsc. POLECAM!!

(2013/08/23 14:27)
Ja robiłam okulary przy biedronce na 600lecia.obok aljeki .i jestem bardzo zadowolona :)
ale radziła bym przejść po wszystkich optykach ;)

(2013/08/23 17:39)
niedawno byłem po okulary w salonie na Warszawskiej 7 www.optyksochaczew.pl

Profesjonalnie załatwiona sprawa.... wybór oprawek aż za duży :)

Zdecydowanie polecam

(2013/09/19 13:53)
optyk na Kochanowskiego - robiłem tam okulary i polecam.

(2013/09/19 14:11)
Do kogo warto wybrać się w tym roku?

(2020/03/08 10:13)
Ja zamawiałam niedawno okulary przeciwsłoneczne. Nie chcialam czekać do lata bo zauważyłam, ze ceny okularów przeciwsłonecznych są drozsze w sezonie. Tak więc postanowiłam zapobiegliwie kupić sobie już teraz. Przeszukalam poszczególne salony optyczne w sieci i w końcu zamówilam sobie tutaj:
https://trendyopticians.pl/
Możesz sobie zerknać bo mają niezłe promocje (szczególnie jeśli kupujesz więcej niż jedną parę, w przypadku niektórych marek druga para okularów jest ponad 50% tańsza). Zreszta promocje mają nie tylko na okulay przeciwsłoneczne, korekcyjne również są w dobrej cenie.

(2020/03/12 12:09)