Organizacja ruchu w Sochaczewie

/ 20 odpowiedzi / 4 zdjęć

BRAWO!!!

Brawo dla inicjatora/pomysłodawcy wymalowania linii na Płockiej przy skręcie w prawo w Gawłowską. W znaczący sposób ograniczyło to sprawny przejazd i dodatkowo wyeliminowało z użytkowania zieloną strzałkę.

A było tak dobrze, kierowcy sami organizowali ruch ustawiając się w dwóch rzędach przed światłami.

Myślenie przy planowaniu oznakowania => bezcenne

Cholera  chyba przestane czytać wasze posty, gdzie nie wejde to narzekanie. Miasto malkontentów :(((

(2013/11/09 22:00)
Ta linia namalowania lipną farbę sama się zmyje za tydzień hehe. A prawoskręt to istne bezmózgowie, nie upłynnia ruchu. Dalej jadący prosto za skrzyżowaniem muszą uważać, bo jedni jadą prosto prosto a inni prosto w lewo. I weź tu kogoś nie jeb...j.    M A S A K R A

(2013/11/09 22:05)
cala ta krzyżówka jest pojebana ,ledwo ruszysz na jednych światłach to już na Łowicz stoisz bo jest czerwone,a już na Płock to nie wiem po co jest ten sygnalizator .

(2013/11/10 07:47)
A za którym podejściem zdałeś prawo jazdy?

(2013/11/10 09:31)
do olaf-,oświeć ,mnie jak czegoś nie rozumiem,wiem o co chodzi ale moim zdaniem światła na Płock to zbytek.ostatnio tam nie działała sygnalizacja i płynniej odbywał się ruch niż z sygnalizacją.

(2013/11/10 12:51)
 To się naucz jeździć, jeździłem tamtędy jak nie było świateł, raz tylko radiowóz Policyjny wjechał mi w bagażnik, teraz na pewno jest lepiej i bezpieczniej, a w zasadzie  mówiłem i wiele osób to popierało iż tam najlepszym rozwiązaniem było by rondo.

(2013/11/10 13:27)
Olaf,dlaczego twój najlepszy burmistrz nie zrobił tam ronda?

(2013/11/10 14:15)
A tego to ja nie wiem, a miał zrobić, pierwsze słyszę? Pewnie Burmistrz też winny jest

(2013/11/10 18:42)

oko
OLAF idź pobiegaj, może ochłoniesz troszkę... bajkopisarz jesteś dobry, taki wujek dobra rada co wszystko wie....  Widocznie słaby driver z cIEBIE jak takich prostych, banalnych rozwiązań nie dostrzegasz, czasami piszesz z sensem, ale czasem to nie kumam ćIĘ, taki zagubiony jakiś jesteś, czasem niewyraźny, wyskakujesz ... ja wiem, ja wiem prose pani - siadaj oLAF`ku to nie na temat....... Żal  mi cIĘ troszkę. Napisz nam czy przygotowałeś się do zimy - oponki, buciki czapeczka, szaliczek czy jakieś tam zapasy na żywność na ciężką zimę (może śnieg miasto zasypie, a burmistrz powie zostawić, niech się sami odkopią - zresztą tak co roku jest) -  WYLUZUJ chłopie troszkę 
P.S. może zaradzisz trochę bo piec mi za dużo groszku spala - co robić?????????

(2013/11/10 18:47)
Jacek tam od ciebie blisko do lasu idź na szyszki będzie za darmo, taniocha. A  jak  ci skrzyżowanie nie odpowiada to jeździj na około Mój czołg przejedzie przez każdą zaspę. Masz problemy chłopie.

(2013/11/10 20:31)

(2013/11/10 20:36)

oko

(2013/11/10 21:22)
Ta linia jest tylko namalowana po to aby Olaf wiedział którędy ma jechac aby trafic do szpitala Psych na leczenie.

(2013/11/11 08:14)
do olek284- ten olaf to na prawdę powinien tam się udać.

(2013/11/11 09:18)
 Wobec takiej chamskiej agresji nie pozostaje mi nic innego jak sobie z was drwić i wyrażać swoja pogardę, heh ;)

(2013/11/11 09:35)

(2013/11/11 09:39)

(2013/11/11 10:02)

skrzyzowanie mialo usprawnic ruch a zrobili z tego jakas masakre.. nie pierwsze juz w tym miescie.. nie wiem kto wymysla te usprawnienia ale juz dawno powinien stac w kolejce do posredniaka...

a z ciekawostek jakie widzialem w weekend.. jadac 600-lecia od biedronki na skrzyzowaniu przy rynku widzialem swiecaca sie zielnona strzalke przy zielonym swietle :) zapalilo sie czerwone strzalka zgasla :) moze sie zmienily przepisy ale sygnal ten oznacza warunkowy skret w prawo... po co warunkowy jak mam zielone? :)

(2013/11/12 14:21)
 Jest kilka takich absurdów, podobna sytuacja jak się wyjeżdża z Kauflandu, ponadto z uporem maniaka będę twierdził, coć możecie mnie wyzywać , obrażać itd. że na drodze, skrzyżowaniach po pierwsze trzeba myśleć. Ostatnio jakiś palant miał pretensje ale jak takiemu wytłumaczyć  że są różne rodzaje rond i kiedy wjeżdżający z prawej strony ma pierwszeństwo., a może też są różne rodzaje praw jazdy, dla tych co respektują znaki drogowe i dla tych co ich nie przestrzegają, a już znaki poziome to kula u nogi Polskich Kierowców.

(2013/11/12 18:21)
nic dodać, nic ująć  

(2013/11/12 19:28)