Osiecki Burmistrz mnie ROZCZAROWAŁ !

/ 36 odpowiedzi / 2 zdjęć
Osobiście z kadencją Pana Osieckiego łączyłem duże nadzieje. Zresztą jak wielu mieszkańców. OBIETNIC BYŁA MOC. Niestety Burmistrz swoim stylem uprawiania polityki I ZARZĄDZANIEM SPRAWAMI MIASTA, bardzo mnie rozczarował. Nie tego od niego oczekiwałem, nie potrafił należycie zapanować nad podległymi sobie urzędnikami - "Skoczkowie, pani 1/4 i inne skandale". Ponadto oburzające nominacje na ważne stanowiska w oświacie, - Dyrektor z przeszłością.
W moim odczuciu te fakty, dyskryminują go jako kolejnego Burmistrza naszego kochanego miasta. Dla mnie zwyczajnie ten Pan się nie sprawdził, pomijając już fakt że nie spełnił większości własnych obietnic danych nam wyborcom cztery lata temu.
Żałuję po stokroć że głosowałem na tego Pana, to była pomyłka. 
Botoks,nie martw się na pewno jeszcze nie raz będziesz zawiedziony .

(2014/10/20 11:09)
Burmistrz rozczarował rzeczywiście większość własnych wyborców. Aczkolwiek wielu, niczego szczególnego się po nim nie spodziewało. Zasadził swoją politykę na walce z powiatem i zatrudnianiem własnych zwolenników, zamiast oszczędzać pieniądze na drogi w mieście. Oto jedna z wielu "Wizytówek miasta", za Burmistrza Osieckiego. Mam nadzieję że następca weźmie się w końcu za naprawę miejskich ulic.

(2014/10/20 11:38)
 Andzia, przyznasz, że głupotą jest przedłużać rządy komuś kto zawiódł bo nie daje on nadziei, że nagle rządzić się nauczy. Głosowanie na kogoś kto do tej pory nie miał okazji się wykazać daje 50% szansy na powstrzymanie dołowania  Sochaczewa we wszystkich polskich rankingach. Byle by tylko nie zastąpić marnego obecnego burmistrza czy wypalonego poprzedniego brutalnym i bezpardonowym kandydatem z Chodakowa.

(2014/10/20 12:23)
Najdalej wczoraj, pokazywali w TV w relacji z Krakowa Błonie, nowoczesny szalet i to nawet nie w centrum tylko gdzieś w jakimś parku. Czysto, kolorowo, nowocześnie. A tymczasem u nas, owszem koncert muzyki zupełnie poważnej na zamku, a pod zamkiem kupy i nie ma gdzie się załatwić. Oto modernizacja według Pana Osieckiego. Po prostu śmiech i klękajcie narody, cóż za zaścianek i upodlenie ludzi, żeby nie można było w centrum miasta się normalnie załatwić.

(2014/10/21 10:50)
Burmistrz Osiecki rozczarował wielu swoich zwolenników i wyborców, ale nie tylko. Swoją zajadłością w walce o władzę i katastrofalnym doborem współpracowników - bidon, skoczkowie, Naczelniczka 1/4; Dyrechtor molesta i itp., rozczarował również swoich przeciwników. Głównie brakiem klasy politycznej i poszanowania dla demokratycznych reguł rywalizacji politycznej.

(2014/10/22 10:25)
A to ci nowina, pod innym nickiem olaf jednak narzeka na osieckiego ha ha ha. olaf nie martw się ty cały czas siedzisz przed kompem to po co ci wjazd do domu? Żadna strata przezimujesz i nadal będziesz pisał bzdety pod nickami olaf, dobry, ww coś tam, a mi to rybka lub lotto ha ha ha. Sracz twój też nikogo nie interesuje chyba, że zrobisz go publicznym ha ha ha.

Karol

(2014/10/22 11:25)
A co do konkretów to proszę zobaczyć, tak wygląda fatalny stan drogi miejskiej przy wjeździe  do miasta od strony Skierniewic. I jak tu nie być rozczarowanym taką władzą w mieście, biorą panowie ze swoją świtą jako wynagrodzenie parę ładnych milionów rocznie i co dostajemy w zamian ? Dziurawe drogi, lanserkę i populizm, zamiast remontów dróg i mostów. To zwyczajnie skandal i lekceważenie wyborców.

(2014/10/23 15:42)
4 tematy w których zamieściłeś to zdjęcie . BRAWO pajacu BRAWO

(2014/10/23 17:45)
Stan dziur  na naszych drogach odpowiada rozmieszczeniu dziur w jego mózgu

(2014/10/23 21:51)
CWKS, albo stan twoich dziur w nosie w którym dłubiesz i w dupie na której siedzisz za moje pieniądze. I żadne twoje bleblanie i gówno mowa nie zastąpi ciężkiej pracy i lepszych dróg.

(2014/10/24 13:01)
 WY JESTEŚCIE TAK SAMO NIEROZGARNIĘCI JAK TEN SIKORSKI.
 To jest droga w mieście ale to jest droga Powiatowa lub Wojewódzka, do  Korysia pretensje nie do Burmistrza

(2014/10/24 17:33)
Uważam, że Pan Osiecki jako człowiek wybrany przez społeczeństwo Sochaczewa, zasługuje na chociaż odrobnę szacunku. Wkońcu my Go wybraliśmy - w jakim świetle tezaz my stajemy, że wybraliśmy kogoś na kogo o miesięcy się pluje ...
Podziwiam tego człowieka za takt i opanowanie. 
P.Gaik, po dwóch wpisach stawiających go w innym świetle niżby sobie tego życzył - starszył mieszkańców Sochaczewa - użytowników forum - sądem - to taka technika ludzi z sochaczwskiego starostwa - P JC też zastrasza nawet Panią redaktor z NIE !!
No cóż, każda warstwa społecza ma swoją - klasą ! 

A swoją drogą może i Pan Osicki powinien zniżyć się do pewnego poziomu i postraszyć sądem bo co za dużo to nie zdrowo. Szanujmy człowieka którego wybraliśmy. 

(2014/10/24 22:39)
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a jak ma się wyborców w dupie to zwyczajnie są w........i i żadne czary tu nie pomogą. OBIETNICE PANIE , OBIETNICE I ICH REALIZACJA. DROGI PANIE DROGI  WMIEŚCIE. A nie ble ble i ącja pierdzielącja.     

(2014/10/26 20:44)
 Nie żałuję że głosowałem na Piotra Osieckiego to był najlepszy z możliwych wyborów i teraz też zagłosuję tak samo!!!

(2014/10/26 22:40)
jago kiedy do ciebie dotrze że mieszkasz na wsi i jesteś wieśniakiem jak my wszyscy, mógłbyś chociaż być fajnym chłopakiem tak jak ja :))
 Mów mi Elvis :))

(2014/10/26 23:00)
ares11 - będziesz awansował w swojej partii... Przynajmniej powinieneś, bo takiego B(iernego)M(iernego)W(iernego) jak Ty, to już dawno nie widziałem... A więc - klapki na oczy, bomba w górę i galopem za swoim burmistrzem. Może nagrodzi w przyszłej kadencji jakąś posadką? ;)

(2014/10/27 02:15)
CWKS - no ba! jak się dostało robotę od gościa, to jasne że się nie żałuje, że się na niego głosowało! Nie, no trzeba burmistrzowi oddać, że przynajmniej w kwestii zatrudnienia niektóre obietnice spełnił ;)

(2014/10/27 02:18)
Wczoraj w czasie spaceru przeczytałem na plakacie miłościwie panującego nam burmistrza hasło jego kampanii: ZMIENIAMY NASZE MIASTO. Od razu wstąpiła we mnie nadzieja - CZYŻBY BURMISTRZ ZAMIERZAŁ WYPROWADZIĆ SIĘ ZE SWOJĄ KLIKĄ DO INNEGO??? ;)))))) Wydaje się to nawet logiczne, bo miasta jego obecnego pobytu nie da się już chyba bardziej zadłużyć...?

(2014/10/27 08:52)
ojej, jak miło,że pisze się tu nawet o tak skromnej osobie jak moja :) jak to ludzie człowieka szybko prześwietlą hahaha 

(2014/10/27 09:10)
Avec plaisir!

(2014/10/27 09:44)
Prawdy o starania Burmistrza o stan drób w mieście. Niestety nie da się propagandą zamieść pod dywan,, szarej prawdy . Wygląda to tak jak wygląda.....nędznie.

(2014/10/27 13:47)
 jago widzę że już delirka dopadła, no jak ty widzisz drób po ulicach lata, przestań chlać dyktę chłopie opanuj się, ta na kościach chyba ci nie służy?:)))

(2014/10/27 16:03)
Sprawa DPS, mało mnie obchodzi dlatego że zajmuje się nią już Prokuratura i pewnie Sąd niebawem też się wypowie. Martwi mnie natomiast że tą sprawą próbuje się przykryć realne problemy miasta i nie zrealizowane obietnice władzy. Szczególnie jeśli chodzi o drogi w mieście.

(2014/10/29 16:03)
Wyborcy mają swój rozum i sami muszą zdecydować czy wybrać osobę o wysokiej kulturze osobistej , Burmistrza który skutecznie kieruje miastem od 4 lat,czy  równie skutecznego byłego Burmistrza który kierował miastem przez dwie kadencje,

-czy amatorów z partii   nieudolnie Rządzącej krajem od 7 lat
- Partii w której od 7 lat toczy się bezustanna walka o przywództwo, o pozycję wewnątrz jej struktur i o stołki
- partii której członkowie się gryzą jak psy, przykład ostatni ostry konflikt Protasiewicza ze Schetyną
- partii awanturników politycznych, ludzi zapalczywych jak Stefan Niesiołowski
- partii ludzi zakompleksionych szukających kariery i dowartościowania się
- partii w której  jest wewnętrzny rozdźwięk  i brak porozumienia którego ze swoich kandydatów poprzeć
- partii  w której powołano  sztab do walki z  CHAMSTWEM wewnątrz jej struktur.

Sami zdecydujcie Państwo czy chcecie mieć spokój i dalszy dynamiczny rozwój miasta, czy hucpę polityczna taką jaką robią tu klakierzy PO umocowani na tym forum przez swoich mocodawców?

(2014/10/30 09:55)
LOL

(2014/10/30 11:09)