OSIECKI ODPADNIE W PIERWSZEJ TURZE.

/ 48 odpowiedzi / 3 zdjęć
 Uważam że pan Osiecki odpadnie w pierwszej turze wyborów. Skala zaniechań i niespełnionych obietnic jest tak wielka, że ludzie już na niego nie zagłosują. Stąd ucieczka na listy do powiatu - jak zauważył Pan Szostak.  Szkoda tylko powiatu, bo jak będzie tam rządził jak nadzorował DPS to lipa. Pomyślcie, blisko 100 popleczników zatrudnionych w mieście za jego czasów. To ponad 3000 000 rocznie kosztów, zamiast remontów dróg czy mostu. Tak postępuje dobry gospodarz miasta ? 

 

Marzenia ściętej głowy, idź być poplecznikiem gaika albo czubackiego gdzie indziej. Przy poprzednich wyborach sytuacja wyglądała tak samo numer 1 do powiatu i kandydat na burmistrza. Przypomnij sobie baranku jak robił czubacki... Nie doczekanie zobaczysz jak Osiecki odpada w pierwszej turze, nie zdziwię się jak drugiej tury nie będzie wcale bo Osiecki wygra w pierwszej. A za dps doskonale wiecie kto pójdzie siedzieć, ciura i koryś już pewnie srają po nocach.

(2014/10/27 08:59)
Szczery Facet - dzięki za Twoją szczerość. Twoja wypowiedź ewidentnie wskazuje o co w tej całej DPS-owej aferze chodzi - uwalić aktualnych starostów, żeby zrobić miejsce Twojemu pupilowi i jego klice, a więc zapewne i Tobie. Tyle, że plan chyba nie wypalił, bo ani Ciura, ani Koryś nie zostali oskarżeni, ani nawet nie postawiono im zarzutów. Zresztą gdyby im postawiono, to Osiecki jako były wicestarosta też znalazł by się między nimi :) Ale nie łudzę się - po dwu-trzyletnim śledztwie okaże się, że ta cała afera była tylko nadętym balonem, lub winna jest "p. Ździcha i p. Franka". Ale wtedy nikogo już to wszystko nie będzie obchodzić, bo CELEM TEJ CAŁEJ AFERY JEST UMAZANIE CIURY I KORYSIA ORAZ DOSTARCZENIE WYBORCOM TEMATU ZASTĘPCZEGO ODCIĄGAJĄCEGO UWAGĘ OD NIEZREALIZOWANYCH OBIETNIC BURMISTRZA I ZADŁUŻENIA MIASTA. Taka "sprawa małej Madzi i jej mamy" tylko na motywach lokalnych. A nadająca się do mydlenia oczu wyborcom jak mało która, bo zawsze można napisać o "biednych staruszkach z DPS-u".  

(2014/10/27 09:40)
A co z biednymi dziećmi z Chodakowa, ponoć pan Dyrektor z przeszłością uczy dzieci wychowania fizycznego. Jaka jest gwarancja że nie zechce nagle szkolić indywidualnie jakiejś dziewczynki ? nie mówiąc już o paniach sprzątaczkach. Kto weźmie odpowiedzialność jak pan nie poskromi swojej samczej chuci i zrobi komuś krzywdę ?

(2014/10/27 09:52)
Panienki niech się w Różowym Domku zatrudnią zamiast uwodzić i   molestować Dyrektorów, do kariery nie tędy droga, mogły się uczyć a nie liczyć na drapane

(2014/10/27 10:19)
Witam.
         Ja również uważam że ktoś tu pisze bzdury że Osiecki odpadnie w pierwszej turze.
Wydaje mi się że ludzie mieszkający w Sochaczewie  to mądre i z dużą wyobraznią osoby,które nie patrzą na przepychanki kandydatów i ich popleczników na stanowisko Burmistrza tylko widzą i wiedzą że Sochaczew nadal może się rozwijać i nadal być zauważany-tak jak to jest od czasów objęcia władzy przez Pana Osieckiego.
Miasto wypiękniało,i pod względem estetycznym i ekonomicznym co daje duże szanse rozwoju na przyszłość.
Tylko sochaczewianie nie zmarnujcie tego,macie obecnie wspaniałego Burmistrza który z determinacją walczy o dobro tego miasta.
Nie jest pewnie osobnikiem który tylko wyjaśnia i żali się przed dziennikarzami,ale robi swoja dobrą robotę dla miasta i mieszkańców,więc czego szukać więcej?-pozwólmy Osieckiemu dokończyć swoje dzieło i kiedyś będziemy dumni że trafił nam się taki Burmistrz jak Pan Osiecki.

(2014/10/27 10:57)
Ciekawe w jaki sposób "miasto wypiękniało pod względem... ekonomicznym"? Zadłużając się?

(2014/10/27 11:09)
Ciekawe w jaki sposób "miasto wypiękniało pod względem... ekonomicznym"? Zadłużając się?
    A może nie zadłużając tylko spłacając długi poprzedników.

(2014/10/27 11:56)

bla bla bla.. pisiorski belkot: miasto wyladnialo, rozwija sie! dzieki osieckiemu tyle zbudowano!.. i to by bylo na tyle z merytorycznej dyskusji :) ... jak zaczeniesz drazyc temat:
- powiedz co konkretnie? uargumentuj swoja wypowiedz.
to jest:
- yyyy, eeee, no! ulice wyremontowali przeciez!!!
- a ktora? - pytam
- a daj mi spokoj! ja sie na polityce nie znam ale osiecki jest najlepszy..

(2014/10/27 12:17)
 Macie racje bicie piany przez przeciwników politycznych ma na celu ubicie jej jak największej, wszak ci ludzie do niczego innego się nie nadają,  no i zobaczcie jak traktują ludzi jak idiotów uważająac że nie posiadają własnego rozumu ani własnego zdania i wmawiają te bzdury myśląc że kto uwierzy, a to co robią moim zdaniem to tylko dowód iż nie maja żadnego pomysłu na wybory, ani na Sochaczew jak tylko  te oszczerstwa, kalumnie i pomówienia pod adresem obecnej ekipy.

(2014/10/27 15:24)
Idzie nowe, jest szansa by ciepnąć stare na śmietnik historii.

(2014/10/27 16:34)
jagoa kto Cię stamtąd wyciągnął?

(2014/10/27 18:15)
Pewnie nikt, bo on tam mieszka :)))

(2014/10/27 23:30)
A Czy Osiecki jest mieszkańcem Sochaczewa czy gm Nowej Suchej  ?

(2014/10/27 23:59)
Oczywiście dobrze o tym wiesz, ale przypomnę wszystkim --mieszkańcem gminy Nowa Sucha.
A więc problemy i finanse miasta stanowią dla niego , drugoplanowy program.

I jeszcze jedno z zaciekawienie przeczytałem ,że żona Pana Osieckiego wpłaciła na kampanię 7000 zł , ciekawe bo podobno nigdzie nie pracuje.

Wiceburmistrz Wachowski - 10000 pl, a Wiceburmistrz Fergiński 7000 . . W sumie mogą sobie pozwolić , kiedy tyle zarabiają , za taką robotę.

Jak bardzo chcą utrzymać stołki.

(2014/10/28 07:45)
Panie Osiecki pamiętamy jak pan nadzorował DPS. 

Ostatnio pan się tłumaczył w gazecie, że nic nie wiedział tak samo jak Janusz. 

Pamiętamy i rozliczymy.

(2014/10/28 08:10)

„Będę jeździł po mieście i potnę wszystkie banery Przemka” Stanisław Wachowski

W dniu dzisiejszym o godzinie 15:30. Pan burmistrz Stanisław Wachowski jednocześnie kandydat Sochaczewskiego Forum Samorządowego związanego z Piotrem Osieckim poinformował członka naszego komitetu wyborczego o tym, że będzie jeździł po mieście i potnie wszystkie banery Przemysława Gaika.

Jesteśmy zbulwersowani niskim poziomem kultury jak i agresją kandydatów Sochaczewskiego Forum Samorządowego. Takie zachowanie nie licuje z funkcją i godnością wiceburmistrza miasta Sochaczew. Panu Stanisławowi Wachowskiemu przypominamy jednocześnie, że niszczenie materiałów wyborczych jest wykroczeniem podlegającym karze (Dz.U. 2011 nr 21 poz. 112).

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy jednocześnie Piotra Osieckiego o zwrot ośmiu banerów naszego komitetu, które już zniknęły.

Będę jeździł po mieście i potnę wszystkie banery Przemka - Stanisław Wachowski

(2014/10/28 08:15)
Bulwersujące i karygodne, zachowanie nie licujące z funkcją publiczną.

http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=31294

(2014/10/28 10:23)
 Nie będę tu tego pisał ale jak widzę nic nie rozumiecie, kto z was pamięta kolano Wałęsy, zastanawia mnie tylko z czego wynika to podłożenie się pana Stanisława W?

(2014/10/28 12:17)

(2014/10/28 12:37)
CWKS z głupoty , z głupoty.

(2014/10/28 12:45)
A co z biednymi dziećmi z Chodakowa, ponoć pan Dyrektor z przeszłością uczy dzieci wychowania fizycznego ? Jaka jest gwarancja że nie zechce nagle szkolić indywidualnie jakiejś dziewczynki ? nie mówiąc już o paniach sprzątaczkach. Kto weźmie odpowiedzialność jak pan nie poskromi swojej samczej chuci i zrobi komuś krzywdę ? Ciekawe co by powiedział o takich standardach Prezes PIS, czy wizja takich nominacji i kierowania miastem jest tożsama z linią ?


(2014/10/28 15:28)
 jago Burmistrz nie jest w partii Voldemorta Jarosława, a ty czytasz chociaż ten swój bełkot przed opublikowaniem, bo mi od tych twoich wpisów rzygać się chce. Dobrze że martwisz się o Szkołę Podstawową bo  jest czas wreszcie skończył jakąkolwiek szkołę.

 To ciekawe że de zwolennicy rozpusty , zboczeńcy i dewianci seksualni, wrogowie zasad moralnych i Nauki Kościoła stali się nagle takimi obrońcami moralności, więc od razu wyłazi fałsz i obłuda- hipokryci
 Czy to ważne z kim dziewczynki i sprzątaczki postanowiły się... to zrobić? jago lepiej pilnuj swojej dupy

(2014/10/29 10:14)
Sytuacja aż się prosi zapytania rzecznika praw dziecka czy dopuszczalnym jest by Dyrektor z taką przeszłością mógł bezpiecznie uczyć dzieci ? A może trzeba by zapytać Pana Prezesa czy takie standardy poparcia tego typu indywiduów teraz obowiązują w PIS. Bo jeśli pan Poseł nie dostrzega problemu, znaczy się natury etyczno moralnej, to może czujne oko wyższej  dostrzeże ? 

(2014/10/29 15:56)
Wyborcy mają swój rozum i sami muszą zdecydować czy wybrać osobę o wysokiej kulturze osobistej , Burmistrza który skutecznie kieruje miastem od 4 lat,czy  równie skutecznego byłego Burmistrza który kierował miastem przez dwie kadencje,

 -czy amatorów z partii   nieudolnie Rządzącej krajem od 7 lat
- Partii w której od 7 lat toczy się bezustanna walka o przywództwo, o pozycję wewnątrz jej struktur i o stołki
- partii której członkowie się gryzą jak psy, przykład ostatni ostry konflikt Protasiewicza ze Schetyną
- partii awanturników politycznych, ludzi zapalczywych jak Stefan Niesiołowski
- partii ludzi zakompleksionych szukających kariery i dowartościowania się
- partii w której  jest wewnętrzny rozdźwięk  i brak porozumienia którego ze swoich kandydatów poprzeć
- partii  w której powołano  sztab do walki z  CHAMSTWEM wewnątrz jej struktur.

 Sami zdecydujcie Państwo czy chcecie mieć spokój i dalszy dynamiczny rozwój miasta, czy hucpę polityczna taką jaką robią tu klakierzy PO umocowani na tym forum przez swoich mocodawców?

(2014/10/30 09:56)

Tak to prawda z tym zatrudnianiem własnych zwolenników to przegięcie. A w efekcie mało ludzi do pracy, np. starania się o środki unijne. Kupa pajacowania i niby promocji tylko czego ?
Ten obrazek co to się na forum pojawił, świetnie oddaje politykę kadrową Burmistrza. Czas przypomnieć temu panu że pracuje z woli ludzi i powinien dbać o każdy grosz, a nie zatrudniać na lewo i prawo. Co ja jako wyborca mam z tego ? Czy lepsze drogi ? Czy wyremontowaną ul. Staszica, ? Czy wyremontowaną Al. 600 lecia ? ul. Licealną ? 15 Sierpnia ?   No jakoś nie.

(2014/10/30 10:50)