Osiecki = PiS

/ 33 odpowiedzi / 6 zdjęć
No właśnie, obecny burmistrz jakoś dziwnie przemilcza sprawę swojej przynależności partyjnej a przecież jest członkiem Prawicy Rzeczypospolitej (przynajmniej jeszcze do niedawna był) - partii która do wyborów parlamentarnych szła w koalicji z PiS i jest tak prawicowa że PiS to przy niej lewacy ;) Czyżby Piotr Osiecki wstydził się swojej partii? Wyborcy chyba mają prawo wiedzieć czy nadal jest jej członkiem czy z niej wystąpił.

Taki same wątpliwości istnieją co do jego miejsca zamieszkania. Oficjalnie twierdzi że mieszka w Sochaczewie. Tymczasem wielu ludzi twierdzi że mieszka na Nowej Suchej. Jaki jest stan faktyczny?

(2018/10/16 09:18)
Nie wim czy dobrze widziałem? Na wszystich banerach i bilbordach p. Osieckiego jest logo PIS?

(2018/10/16 09:46)
jakoś dziwnie wszyscy w tych wyborach startują z list Pis.

(2018/10/16 10:38)
dragon36 Nie wszyscy , nie wszyscy . Osiecki mieszka w Nowej Suchej , blisko cegielni , którą miał przejąć arab - miłośnik fortepianów i stąd ta znajomość której podstawą są fortepiany , które obaj zbierają . Czy to nie rozbrajające .
infoforyouinfo - dobrze widziałeś , ale chyba napisane tak aby nikt nie dojrzał . Ciekawe czy w drukarni nie było większych trzcionek .

(2018/10/16 10:59)
Mam zdjęcia binko razem z jego mamą :)

(2018/10/16 15:35)
@infoforyouinfo no raczej, nie widziałeś ?

(2018/10/17 00:03)
Troxhę zbliżone bo trudno dojrzeć. Ktoś chyba się niby chwali ,ale jednak wstydzi.

(2018/10/17 00:04)

(2018/10/17 01:24)
Oczywiście, że PiS. Przecież Marawiecki na wiecu w Sochaczewie był w towarzystwie Osieckiego. A więc będzie to koniec samorządności. Władza centralna przejmuje samorządy i jedynie słuszna partia obsadzi wszystkie znaczące stanowiska w mieście: dyrekcje szkół, szpitali, spółek samorządowych.

(2018/10/17 07:38)


Nawet swojej strony nie wypełnia na bierząco , ot i pracuś, zwykły spycholog , , bez pojęcia o rządzeniu miastem . Ale z takiej strony jest niestety znany. Ruszmy wreszcie do przodu to miasto ,idźmy wszyscy a przedewszystkim młodzi na wybory , jeżeli nie chcecie w przyszłości żebrać PiS o paszporty na wyjazd za granicę . Idziemy jak nic w kierunku Turcji , Węgier ,Rosji i Białorysi i dojdziemy tam jeżeli zostawimy PiS u władzy. (2018-10-17 10:37)

(2018/10/17 10:43)
Już obsadza... Wystarczy spojrzeć z jakich list startują dyrektorzy niektórych sochaczewskich szkół...

(2018/10/17 11:14)
Chytry plan Gontowej i PIS?
1.„Dobiegła końca 5-letnia kadencja dyrektorów dwóch szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest powiat sochaczewski, tj. ZSO i ZS CKP. Zarząd Powiatu wSochaczewie ogłosił konkursy na ww. stanowiska.I tak, 12 czerwca odbył się w urzędzie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sochaczewie. Przystąpiła do niego jedna osoba – obecny dyrektor szkoły – Dariusz Miłkowski. Komisja pozytywnie zaakceptowała tę kandydaturę.” Patrz: http://www.powiatsochaczew.pl/home/newsshow/7037?title=Konkursy-na-dyrektorow-szkol-rozstrzygniete&tabId=1&filterId=1&sochaczew
2. PKW, Wybory 2018, Rada Powiatu w Sochaczewie okręg nr 3, lista Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, lider listy poz.1 Gonta Jolanta Krystyna, poz. 11 na liście Miłkowski Dariusz Stanisław, czyżby nowy stary dyrektor naszego LO? Patrz:
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/142800/dist_council/3
3. Przed przystąpieniem do wykonywania mandatu dyrektor lub jego zastępca wybrany na radnego powinien złożyć wniosek o urlop bezpłatny w szkole, w której pełnił tą funkcję, w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników wyborów przez właściwy organ wyborczy (art. 24b ust. 1 ustawy z 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym). Radny otrzymuje urlop bezpłatny bez względu na rodzaj i okres trwania stosunku pracy. Niezłożenie przez radnego wniosku o urlop bezpłatny jest równoznaczne ze zrzeczeniem się mandatu. To samo dotyczy radnego powiatu (art. 23 -25 ustawy z 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym).
https://www.prawo.pl/samorzad/nie-mozna-laczyc-funkcji-radnego-gminy-i-dyrektora-szkoly,112436.html
Czy pan dyrektor zrezygnuje z funkcji, którą dopiero mu powierzono a może złoży mandat radnego w razie jego zdobycia (to, po co mąci wyborcom w głowach?), czy może wystartował tylko po to by przysporzyć więcej głosów liście Gontowej i PIS?
Tak tylko pytam. Czy to jest uczciwe wobec wyborców?. Co na to społeczność szkolna, uczniowie, rodzice, nauczyciele czy wszyscy popierają jedynie słuszną partię reprezentowaną w szkole przez jej dyrektora?

(2018/10/17 11:31)
Drogie kobiety, szczególnie młode. Idźcie na wybory i nie wybierajcie PiS. Wg tej partii Wasze miejsce jest w domu przy garach. To oni będą Wam wskazywać co macie robić. Wszedzie będa obowiązywać klauzule sumienia i po antykoncepcje będziecie jeździć na Słowację. Skierowanie na badania prenatalne tez będzie niezgodne z sumieniem lekarza.Lekarze nie będą się narażać władzy Każą Wam nosić ciężko uszkodzone płody przez9 miesięcy, a czy znacie jakiegoś polityka PiS, który adoptował ciężko upośledzone dziecko? Wybierzcie burmistrza, który zapewni Wam całodobowy dostęp do lekarza ginekologa, a nie do konfesjonału. My stare kobiety nie możemy zrozumieć jak mogłyście zaprzepaścić to co my wywalczyłyśmy w "ciemnej komunie". My byłyśmy wolnymi kobietami w porównaniu do Was. 500+ i tak Wam nikt nie odbierze, ale nie możecie pozwolić żeby jakiś stary kawaler, bez żony, dzieci, wnuków urządzał Wam życie prywatne. Przejęcie samorządu przez PiS to Wam gwarantuje.
(2018/10/17 13:09)
   

(2018/10/17 23:05)
Fanfary..... i oto mamy kolejnego mapeta na forum.
Witam Cię binko mistrzu painta

(2018/10/17 23:31)
Wczoraj około 14.30 w rozgłośni radia e-sochaczew miało miejsce wystąpienie Pana Osieckiego , jakże żałosne. Słuchając go jakoby z musu ( byłem u fryzjera) miałem wrażenie ,że słucham Mateuszka kłamczuszka zwanego pinokiem .Oczywiście jak zawsze wystąpienie zaczęło się , że radni obecni grają jak jedna drużyna ( oczywiście rugby). Zabrakło jednak we wstępie ....Ja jako były zawodowy gracz itd.itd od ktorego w większości zaczynało się każde wystąpienie . Ja odebrałem to ,że kiedy Osiecki chce żeby coś było zatwierdzone to Ci radni jak potulne pieski podnoszą łapkę do góry i wciskają przycisk na tak. Podniósł też problem czasowy , dotyczący długości sesji miejskich . A ile ma ona trwać , jeżeli nie ma żadnej dyskusji , bo radni boją sie zabierać głos aby nie dotknęły ich ( proszę sobie odpowiedzieć co ) . Panie Osiecki kiedyś były dyskusje na sesjach , wypracowywano kierunek zmian najlepszy z najlepszych wariantow ,propozycji zglaszanych przez radnych. A potem to już istne cytowanie mateuszka - pinokio co myśmy nie zrobili , ile inwestycji dokończyliśmy , a w ogóle tamta władza co była to nic a my wszystko . Nie dokończyłem jednak do końca bo Pani fryzjerka mówiąc ,że tych głupot słuchać nie może wyłączyła radio , i mimo moich próśb aby wysłuchać do końca , usłyszałem zdecydowane NIE < NIE. Tak odbierają normalni ludzie tych mateuszków klamczuszków i jak ktoś wcześniej stwierdził FARBOWANYCH LISÓW .

(2018/10/18 09:51)
REJESTR WPŁAT OD OSÓB FIZYCZNYCH NA RZECZ KOMITETU WYBORCZEGO KWOT O WARTOŚCI PRZEKRACZAJĄCEJ ŁĄCZNIE OD JEDNEJ OSOBY FIZYCZNEJ KWOTĘ MINIMALNEGO WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ Komitet Wyborczy Wyborców Sochaczewskie Forum Samorządowe
https://forumsochaczew.pl/rejestr-wplat/
Niektóre kwoty powalają:
Tadeusz Głuchowski – wicestarosta 7 675,00 zł
Fergiński Marek – wiceburmistrz 5 000,00 zł
Dobrowolski Dariusz – wiceburmistrz 10000,00 zł
Barbara Osiecka (?) – 5 000,00 zł
Danuta Marianna Dobrowolska (?) 5500,00 zł
Kto bogatemu zabroni?
Nie widać nigdzie nazwiska Piotra Osieckiego, to jak finansowana jest jego kampania ?

(2018/10/18 11:40)
infoforyouinfo - Bingo , proszę zobaczyć kto wpłaca , nie ma tam przeciętnego Kowalskiego ( bo kowalski nie popiera Osieckiego ) . Są tam przyspawani do stółków , ktorzy w większości nigdy nie splamili sobie rąk zwykłą pracą , a całe ich życie krąży wokół polityki lub posadami związanymi z polityką. Wniosek z tego prosty przeciętni mieszkańcy Sochaczewa nie popierają Osieckiego , ludzie chcą zmian , ludzie boją się co będzie się działo jak wygra Osiecki , człowiek namaszczony przez PiS i z Pisem bardzo blisko związany .

(2018/10/18 12:45)

(2018/10/18 13:19)
Jest za z całą rodziną

(2018/10/18 13:32)
jestem na tak

(2018/10/18 13:38)
Kaczyński nie może wyrzucić Tuska z RE to z zemsty wyrzuci z UE Polskę.Przecież po min tylko potop. Nie ma rodziny, żony, dzieci, wnuków a więc mu na życiu nie zależy. Jak widać zemsta też nie przynosi mu szczęścia. Postawił te marmurowe schody, o które walczył przez tyle miesięćznic, ale go to nie uspokoiło. Nastepny pomnik też go nie wyciszy. i będzie knuł w dalszym ciągu..

(2018/10/18 14:22)
Takie metody stosuje sochaczewski PiS. Pogoniono = zablokowano konto. Dyskusja jest usunięta, bo zamyka się usta każdemu, kto pisze i mówi prawdę. Oficjalnie piękne słówka, a na priv groźby.

(2018/10/19 11:31)
Tutaj anusiak1313, na Facebooku fejk konto "Katarzyna Szklarska" - tak właśnie działają komitety opozycji. Ciekawe ile jeszcze anoimowych klonów. Owszem, fałszywy profil został zablokowany. Żeby nie trzeba było wysilać wzroku, przeklejam moją wypowiedź:

Prawo i sprawiedliwość nie wystawiło swojego kandydata na burmistrza Sochaczewa, bowiem popierają Piotra Osieckiego – ot cała filozofia. Burmistrz Piotr Osiecki nie startuje w wyborach z list PiS i mimo wielkich wysiłów tego nie zmienicie . Burmistrz jest w tych wyborach liderem jedynego lokalnego ugrupowania – Sochaczewskiego Forum Samorządowego. Pozostałe listy to komitety ogólnopolskie (brały chociażby udział w losowaniu numerów list). Z list SFS do rad miasta i powiatu kandydują lokalni społecznicy, miejscy aktywiści, animatorzy kultury, działacze sportowi, ludzie związani z wolontariatem. Ludzie znani Sochaczewianom, którzy nie muszą zasłaniać się żadnym szyldem partyjnym. Jest wręcz odwrotnie. To partia polityczna, rządząca w Polsce nas popiera. Z burmistrzem Osieckim na czele. Gdyby nie nasza współpraca, na szczeblu państwowym, z posłem Maciejem Małeckim, do Sochaczewa nie wpłynęłoby ok. 50 mln zł, które zostały przeznaczone na różnego typu inwestycje. Między innymi na odwiert geotermalny, którego koszty wyniosły 11 mln zł, z czego nawet złotówka nie pochodziła z budżetu samorządu miejskiego, lecz ze środków zewnętrznych. Starajcie się jeszcze bardziej forsować Osiecki = PiS. Tylko na tym zyskujemy :)

(2018/10/19 12:00)