Osiecki = PiS

/ 33 odpowiedzi / 6 zdjęć
@zbora dziecino, zapominasz że nawet jeśli pisze z "fejk" konta to kryje się za nim pawdziwy człowiek i należy się mu szacunek. Z tego co widzę na screenie to wypowiedz Katarzyny jest zupelnie normalna, czemu więc ją zablokowałaś? Cierpią oczy i uszy jak slyszą prawdę? Oj tak, nie umiecie jej słuchać. "pogoniono", "zmuszać", "zostańmy przy wersji" - i co, wy usunęliście, a screen został i po co to było? Pisanie prywatnych wiadomości z groźbami? Ojj, kiepsko to wygląda. Zapominasz że nie każdy to głupek, a za takich pis ma innych. Młoda jesteś jeszcze się wyrobisz, ale póki co długa nauka przed tobą. Nie ty jesteś od tego, żeby w internetach zaprowadzać porządek, internety mają to do siebie że możesz pisać z jakiego konta chcesz.

(2018/10/19 12:16)
@zbora A ja zostanę przy swoim i w/g mnie Osiecki to nic innego jak PiS , te same metody , to samo zachowanie - nie szanujące ludzi . Idąc pod płaszczykiem forum , nie chce się utożsamiać z pisem bo tego ugrupowania już coraz więcej ludzi strawić nie może ( zobaczymy jak wypadną wybory) Co z tego ,że Małecki załatwił , jak brak umiejętności Osieckiego i jego ludzi doprowadziło do tego ,że nie wykorzystano środków Unijnych . Niech się Pani nie ośmiesza , Osiecki na to stanowisko się nie nadaje i tyle . To nie trawniki , parki i festyny składają się na siłę miasta . Na to składa się siła inwestycji PRODUKCYJNYCH tworząca miejsca pracy , aby połowa ludzi nie marzła na dworcu ( gzdzie w XXI wieku nie ma toalety blisko dworca ) i o 5 rano nie jechała do pracy . Ja osobiście zamiast chodnika wolałbym prawdziwą toaletę a nie żeby krzaki były jedynym miejscem dla ludzi ptrzebujących na już. Chciałem też Pani powiedzięć , że Urząd miasta nie może być jedynym miejscem gdzie zatrudnia się znajomków. Ludzie( może nie Pani ) mają już dość dlatego w niedzielę odwołają Osieckiego , aby chociaż ich dzieciom i wnukom żyło się lepiej i aby nie musieli szukać koneksji aby mieć pracę.

(2018/10/19 12:39)
Mnie szacunku do drugiego człowieka nie brakuje. Tu kryje się człowiek interesowny, za którym stoi partia polityczna. Brawa dla administratorów, którzy blokują takich anonimowych tchórzy i mącicieli wprowadzających dezinformacje na potrzeby kampanii wyborczej. Nie zamierzam się wdawać z wami w dyskusję. Gotujcie się we własnym sosie.
Swój młody wiek i 4-letnie doświadczenie nabyte w radzie miejskiej obecnej kadencji uważam za swój atut. Mam także wykształcnie w zakresie samorządu terytorialnego i politologii. Nie zdyskredytujecie mnie w ten sposób. Widzę, że najgłośniejsze osoby w Internecie nie mają w ogóle pojęcia o działaniu samorządu. Większość to w ogóle chyba nie wie gdzie kandyduje. W Sochaczewie jest rada miejska czy rada miasta?
Cóż podpowiem. W jednostce samorządu terytorialnego, w którym organem wykonawczym jest prezydent = ciałem uchwałodawczym jest rada miasta. Tam gdzie jest burmistrz = rada miejska. Patrząc na materiały wyborcze większości kandydatów ktoś mógłby pomyśleć, że w Sochaczewie jest prezydent.

Jestem młoda, może dlatego jest we mnie bunt na to co widzię, ludzi, którzy nie mają pojęcia o samorządzie, a biorą się za lokalną politykę. Potrafią jedynie bić pianę w internecie.

Mimo to dziękuję Panu za mądrą radę, bo nie była potrzebna moja anonimowa wiadomość to człowieka Anny/Katarzyny. Ma Pan rację, jeszcze niejednego ludzie mnie w życiu nauczą.

(2018/10/19 12:57)
@zbora Twoja wypowiedź mnie rozśmieszyła . Cztery lata w samorządzie a już ogromne doświadczenie uzurpujące sobie do tego aby uczyć innych . Czy myślisz ,że poddałabyś się skomplikowanej operacji chirurgicznej ( czego Ci nie życzę ) którą poprowadzić miałby lekarz z małego miasteczka z 4 letnim stażem . Jestem przekonany że nie , szukałabyś doświadczonego a swoje koneksje wykorzystywałabyś aby takiego znaleźć. Dlatego mówię Ci 4 - letnie doświadczenie to promil Twojej wiedzy , to praktycznie zero ,nul itd. Jeszcze dużo nauki w samorządzie przed Tobą , oczywiście jak swojej przygody z samorządem nie zakończysz na jednej kadencji . Pamiętaj ,że ludzie nie lubią takich jak Ty z takimi poglądami , bo to świadczy tylko o tym jaką prawdziwą osobą jesteś . Nie znam Cię ale z tego co piszesz , jesteś osobą która nikomu w życiu nie pomoże a stanowisko radnej o które walczysz potrzebne Ci jest do ustawienia się w życiu .. Boże chroń Nas mieszkańców przed takimi radnymi jak ta Pani . A dodatkowo dodam i podtrzymam to co napisałem wcześniej , OSIECKI to nic innego jak PiS , a do tego wstydzący się tej partii co nie przeszkadza mu chcieć wjechać na jej plecach na urząd . To zwykłe zakłamanie farbowanego lisa.

(2018/10/19 13:22)
Glupek.Jak można porównywać pracę naurochirurga do pracy np Burmistra czy kogoolwiek innego, pomyśl to nie boli i najlepiej przeczytaj dwa razy zanim kolejny raz opublikujesz podobne herezje.Wygrał najlepszy kumasz czy masz za daleko do łba?

(2018/10/24 23:47)
Czy wygrywa najlepszy to temat do dyskusji. Przykładem może być to, to jak wstydziliśmy się wczoraj z naszego "najlepszego". Kpiła z niego cała Europa.

(2018/10/25 08:06)
Jego ta zaszczytna funkcja przerosła , tj. tak jak jest się pacynką sterowaną przez prezesa .

(2018/10/25 08:54)
Przecież prezes nie wybrałby mądrzejszego, to musiała być pacynka. Przecież jego infantylizm było widać już w kampanii wyborczej. Do tej pory nie mogę zrozumieć, jak nie widzieli tego ludzie niby niegłupi; Staniszkis, Bugaj, Meller itp.

(2018/10/25 14:21)

Sochaczew wiadomości - TOP5